• Ráda objednávám z domova.

Ještě nevím jak produkt funguje - je to dárek pro blízkou osobu.

• nedopatrenim jsem objednala a ihned zaplatila za pouze jeden vyrobek, asi po pul hodince jsem si uvedomila, ze jsem chtela dva, abych neplatila postovne. Velice vstricne pana na online me opravdu mile prekvapilo. Doobjednala jsem druhy vyrobek, doplatila zbytek, tim jsem se vyhnula postovnimu poplatku a objednavky mi byly sluceny. Super obchod, super jednani s lidmi, perfektni zbozi. Dekuji

Prvni pripravek, ktery opravdu funguje proti poceni. Pokozku nedrazdi a vse je OK.

• Jsem maximálně spokojená s přípravkem Everdry, již po 3 denním užívání jsem viděla výsledek. Vůbec se teď nepotím. Všem co mají problémy s pocením v podpaží, vřele doporučuji.
    • Když se použije ihned po sprchování, tak v podpaží štípe.

Reakce obchodu everdry.cz

děkuji za Vaši recenzi. Jsem rád, že jste s přípravkem spokojená.

Everdry je nutné používat na úplně suchou a nepodrážděnou pokožku, jak je uvedeno v našem příbalovém letáku: https://everdry.cz/navod , poté bude vše v pořádku

Ještě jednou děkuji za nákup a s pozdravem,
    Jan Vodička

• Rychle zasláni.
    • Celkem drahé poštovné.

• Velmi rychlé dodání, hned do druhého dne.

• Super rychle dodání!

• I po tolika letech si tento výrobek stále drží stejnou cenu.

Objednáno již po druhé: stejně rychlé doručení a dobrá informovanost ohledně objednávky.

• Nabízí přípravek, který jsme hledali proto, protože jiné přípravky moc nezabíraly.

Týden před maturitní písemkou jsme potřebovali vyřešit nadměrné pocení rukou (takové pocení, že by papír s testem byl totálně mokrý), na které nepomáhaly jiné antiperspiranty ani krémy. Při dodržení návodu po dobu 1 týdne se dostavilo výrazné zlepšení, takže účel, pro jaký jsme to potřebovali, ten přípravek splnil. Totéž zopakujeme před dalšími testy.

vše bez problémů

• - nabízí jedinečnou kuličku proti pocení, kterou nikde jinde nemají a která opravdu a dlouhodobě účinkuje
    • - nevím

- objednávám již poněkolikáté a vždy spokojenost

• Okamžitá účinnost produktu
    • Skvělá a rychlá komunikace
    • Milé a přehledné stránky
    • Žádné nenacházím

Tento obchod vřele doporučuji. Nemáte žádné starosti navíc, zboží v pořádku rychle dorazí a k tomu skvěle zabaleno

• Přehledné stránky.
    • Žádné.

Doporučuji.

• O žádné nevím

Spokojenost

byla jsem maximálně spokojena

• rychlost, bezproblémovost, byla jsem s nákupem vždy spokojená

Líbila se mi možnost (výhodnější nabídka) zakoupit více balení za lepší cenu za kus. Tato možnost již není. To je jediná věc, která mi chybí proti nákupu dříve. Cenově se vyplatilo koupit tři kusy. Výrobek výborně funguje. Zakupuji ho pravidelně již několik let.