Neobsahovalo vše co tam má být Bez aktivátoru Bez lahve Ale peníze se užijte Kupovaly jsme u vás já i pí Stanislava Langrová ale slibuji že naposled

paní Krásová mě požádala v telefonickém hovoru,abych si zboží objednala u jiného dodavatele.A to z důvodů,že u rozvozce se její zboží rozbilo a ona musela celou zásilku zaplatit.

Reakce obchodu Eva Krásová CZ

Ano, zákaznici jsme upozornili, že skleněné zboží není vhodné posílat, navíc dopravci přepravu takového zboží ve svých podmínkách výslovně vylučují. Proto jsme dostali za pravdivou informaci 2 hvězdičky a zákaznice nás nebude doporučovat? Ještě, že jsou i zákazníci, kteří to dokáží pochopit...

Ještě dodáváme, že paní Jana nedokázala dokončit objednávku zboží, kde právě požadovaná doprava byla zakázaná a proto jí nemohla vybrat...

• Zadne, dany produkt se da sehnat kdekoli jinde, ale bohuzel jsem to zjistila az pozde.
    • Internetove stranky jsou neprehledne, komplikovane platby, velmi neprijemne jednani

Nedoporucuji. Kupte si to jinde.

Reakce obchodu Eva Krásová CZ

Nad recenzí zákaznice nezbývá než se pousmát. Opravdu jsme se snažili paní Plesníková, ale pravděpodobně vám nakupování na internetu nesedí. Nejprve 5x stejná objednávka, poté vám nešlo zaplatit kartou nakonec se vám nedařilo ani poslat platbu převodem na náš účet. Ano, chápeme, za vše můžeme my a opravdu budeme rádi, pokud se vám podaří bez problémů zboží nakoupit v jiném shopu.