dobrý výběr, dobré praktické nápady

Jsem velice spokojenej

Reakce obchodu Eva´s shop

Děkujeme za recenzi. Těší nás, když si spokojený zákazník najde chvilku a podělí se o zkušenost s našim obchodem.

Výhoda

super

Reakce obchodu Eva´s shop

Tyto tenké elastické boxerky u vás budu nakupovat nadále je u vás možnost nákupu na dobírku v allegru a v jiných obchodech sice tyto boxerky mají také ale nedá se nakupovat na dobírku

• rychlost, výborně zabaleno

Spolehlivý dodavatel.

Reakce obchodu Eva´s shop

Zboží bylo dodáno v kvalitě a množství dle mého očekávání a k mé spokojenosti.

+ rychlé dodání
    + zboží se jeví jako kvalitní
    - vyšší cena

Reakce obchodu Eva´s shop

V obchodě jsem koupila co jsem nutně potřebovala a co bylo v jiných obchodech problémem. Jsem velmi spokojená i s komunikací obchodu. Určitě bych tento obchod znovu vyhledala. Vše OK.

Reakce obchodu Eva´s shop

Nakupoval jsem zde poprvé a vše proběhlo k mé spokojenosti.

Reakce obchodu Eva´s shop

• najdete zde i to, co už málo kde
    • asi bylo delší dobu někde ve skladě

Reakce obchodu Eva´s shop

Vše v pořádku. Doporučuji.

• rychlost dodání

Reakce obchodu Eva´s shop

Moje první zkušenost a dobrý.

Reakce obchodu Eva´s shop

• Rychlé dodací lhůty, vstřícné jednání, po mé objednávce jsem byl obratem kontaktován telefonicky ohledně upřesnění detailů objednaného zboží

Reakce obchodu Eva´s shop

• Bohužel jsem musel zboží vrátit, ale byla to moje chyba. Netrefil jsem se do velikosti a vkusu. Přesto byla paní na reklamacích i prodavač velmi příjemní a ochotní. Děkuji jim za to!

• Velký výběr různorodého zboží za rozumné ceny.
    • Chybí doprava "balík na postu ". Doprava "Zásilkovna" vždy přijede na opačnou stranu obce a to chtějí potvrdit adresu přímo v mapě.

Reakce obchodu Eva´s shop

Bohužel orientační schopnosti kurýra dopravní služby ovlivnit nedokážeme.

• možnost vyzvednutí na výdejním místě

zboží dorazilo v pořádku a rychle

Reakce obchodu Eva´s shop

Dobrý den.Bohužel ,pro mě velké skládání ohledně ušití zboží

Reakce obchodu Eva´s shop

pokud nejste se zbožím spokojená, nabízíme možnost vrácení zboží do 14-ti dnů. Momentálně neevidujeme žádný takový požadavek.

Přejeme hezký den
    S pozdravem Team Eva's shop