• Zboží dorazilo nekompletní,dorazil kastrolek bez pokličky

• Nevidím vůbec žádnou

I přesto, že u zboží uvádí na svých stránkách “skladem”, zboží nemají a snaží se ho teprve sehnat, po vytvoření objednávky. Žádná informovanost, po týdnu jsem si musel sám zavolat, zjistit jak to vypadá s mou objednávkou, abych se dozvěděl, že zboží už vlastně nemají ( mimochodem na stránkách dále uváděli, že je skladem ). Nedoporučuji tento e-shop.

Zboží nedorazilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Dodáno po urgencích asi po třech týdnech.

Reakce obchodu EuroKing

objednávali jste zboží s expediční lhůtou až 9 pracovních dní. Proto bylo dodání pomalejší. Za způsobené komplikace se Vám tímto omlouváme!

tým Euroking

• ZBOŽÍ NEDOŠLO, ŽÁDNÁ KOMUNIKACE S OBCHODEM.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, ale objednávala jste zboží s expediční lhůtou 5 pracovních dní. Vzhledem ke svátkům se expedice prodloužila. O expedici jsme Vás informovali pomocí emailu. Děkujeme za Vaše pochopení!

• BYLO MI ZASLÁNO JINÉ NEŽ OBĚDNANÉ ZBOŽÍ

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že nejste s dodaným zbožím spokojeni. Zboží bylo dodáno dle objednávky, ilustrace odpovídá vyobrazení výrobce i dodavatele. Chápeme však, že do Vašeho interiéru stolek barevně nezapadá. Bohužel vždy se odstín hnědé barvy nedá odhadnout od dvou různých výrobců shodně. Vaši žádost o vrácení zboží však již vyřizujeme.

tým Euroking

• Mobilní telefon mě vyšel přes 4 000Kč. Byl to starý opotřebovaný model.
    • Napůl rozbitý.
    • Pokusil jsem se mobil do 14 dní vrátit. Ale balík se mi vrátil nazpět!!!
    • Nebyly mi poskytnuty žádné informace o možnosti vrácení zboží. Obchod tyto informace bojkotuje.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyl s vyřízením objednávky spokojený. Bohužel žádnou informaci, kterou uvádíte v hodnocení jsme od Vás neobdrželi. Zboží bylo čerpáno zcela nové od dodavatele, rozhodně se nejednalo o použitý nebo poškozený kus.
    Informace o možnosti vrácení zboží rozhodně nebojkotujeme, uvádíme je jak na stránkách, tak v obchodních podmínkách, které zasíláme emailem, tak jsme schopni je poskytnout telefonicky nebo emailově. Naše zákaznické oddělení se s Vámi spojí a situaci dořeší.

tým Euroking

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Vše dělají špatně a v neprospěch zákazníka

Zboží bylo objednáno 26.11.2023. Na stránkách eshopu Euroking bylo zboží uvedeno jako skladem a dodání 2-4 dny. Bylo mě ujištěno, že zboží dorazí koncem týdne. Nestalo se tak a dorazilo až v pátek dalšího týdne. Zboží nakonec doručily až 8.12.2023 po dvou týdnech. Po rozbalení jsem zjistil, že bylo zboží již použité. Navíc bylo nefunkční !!! Zboží jsem opět zabalil, zaplatil podruhé dopravu tentokrát zpět k prodejci. Po zkontrolování zboží mi byl vystaven dobropis na částku zboží bez dopravy. Dopravu jsem tedy platil ze svého a to dokonce dvakrát (tam i zpět). Na email mi napsali: Peníze za dopravu neproplácíme. I přesto, že doklad od přepravce za platbu přepravy mám. Vymlouvají se, lžou a vědomě porušují zákony. Přitom dle zákona mám nárok na vrácení celé částky za zboží včetně dopravy tam i zpět. Na emaily nereagují a neodpovídají. Na vrácení peněz jsem čekal víc než měsíc. Přitom měly být vráceny do 14 dnů. Omluva ze strany obchodníka Euroking žádná. Tento eshop absolutně nedoporučuji. Velký počet negativních hodnocení na zboží a heureka mluví za vše. Na Euroking už nikdy nic neobjednám.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyl s dodáním zboží spokojený. Spojili jsme se s reklamačním oddělením, abychom zjistili podrobnosti k řešení Vaší stížnosti.

tým Euroking

• Uvedené informace o dostupnosti zboží jsou neověřené
    • Termín dodání nebyl dodržen, zboží ani po týdnu nedodáno
    • Na dotazy obchod odpovídá pouze písemně

Zboží skladem, dodání do 3 dnů, hovoří za vše.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyl s vyřízením objednávky spokojený. Objednával jste však zboží s expediční lhůtou 3-5 pracovních dní, nikoliv dodání 3 dny. Ano, pokud nám píšete emaily, odpovídáme též písemně. Pokud si přejete zpět zavolat, prosím, uveďte tak do emailu, děkujeme za Vaše pochopení!

• Žádná
    • Všechno špatně

Zboží bylo objednáno 26.11.2023. Na stránkách eshopu Euroking bylo zboží uvedeno jako skladem a dodání 2-4 dny. Bylo mě ujištěno, že zboží dorazí koncem týdne. Nestalo se tak a dorazilo až v pátek dalšího týdne. Zboží nakonec doručily až 8.12.2023 po dvou týdnech. Po rozbalení jsem zjistil, že bylo zboží již použité. Navíc bylo nefunkční !!! Zboží jsem opět zabalil, zaplatil podruhé dopravu tentokrát zpět k prodejci. Po zkontrolování zboží mi byl vystaven dobropis na částku zboží bez dopravy. Dopravu jsem tedy platil ze svého a to dokonce dvakrát (tam i zpět). Přitom dle zákona mám nárok na vrácení celé částky za zboží včetně dopravy. Na emaily nereagují a neodpovídají. Na vrácení peněz jsem čekal víc než měsíc. Přitom měly být vráceny do 14 dnů. Omluva ze strany obchodníka Euroking žádná. Tento eshop absolutně nedoporučuji. Velký počet negativních hodnocení na zboží a heureka mluví za vše. Na Euroking už nikdy nic neobjednám.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyl s vyřízením Vaší objednávky spokojený. Bohužel jak jsme Vás v řádný termín informovali, došlo v předvánočním čase ke zpoždění přepravy. Následně jsme řešili problém s výrobkem, kdy nefungovalo RGB osvětlení. Zákaznická linka nenašla krom tohoto problému žádnou zmínku o tom, že by zboží mělo být použité a vzhledem k tomu, že jsme čekali na naskladnění, těžko mohlo být použité jiným zákazníkem. Pokud si přejete proplatit poštovné za zaslanou reklamaci, není to problém, ale je třeba doložit podací lístek od přepravce.

tým Euroking

Zboží objednáno 14.12.2023, dorazilo až 8.1.2024, přestože byla potvrzena dodací doba 4 dny a dodání před vánoci. Obchod na urgence nereaguje.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyli spokojeni s vyřízením Vaší objednávky, bohužel nastaly potíže v logistice během předvánočního nárůstu přeprav.

tým Euroking

• Takové jednání jsem ještě nezažila. okradly mě o peníze.
    • na stránkách píšou nižší cenu a při učtování vám cenu zvednou o 468 kč navíc. Bohužel jsem ten den kupovala více dárku vnukovy a rozdíl jsem si nevšimla. okrádají zákazníky při zmínce o navrácení produktu vyhrožujou penalizaci za opotřebení.
    • dokonce si připočitaly 30 kč i za zaplacení kartou
    • tuto rekapitulaci mi neposlaly až při oznámení že balík příjde. Proto jsem si toho všimla pozdě.

Jsou to zloději. Ikdyž ta cena je stále stejná zrovna zázrakem, když jsem objednala já byla zrovna draší . Jinak je stále za 1733 kč mě učtovaly za 2201 kč . Pokud budete mít jinou možnost raději se jim vyhněte obloukem.

Vážená paní Andrašková,
    1/ okradli-se píše měkké"i"
    2/ neokradli, ale poslali za peníze, za které jste si jej objednala
    3/ nic navíc nebylo: ceny se mění každý den a to několitráte. Prostě jste si jej pořídila za vyšší cenu, než-li bylo následně.
    4/ platba kartou je stejně jako dobírka zpolatněna a to více méně symbolicky vůči tomu jaké sumy si účtuje karetní společnost.
    5/ Pokud výrobek používáte a pak jej chcete vrátit, tak jste jej spotřebovala my potom můžeme požadovat úhradu spotřebování části výrobku.
    6/ prosím, aby jste se zdržela urážek, snažíme se zákazníkům maximálně vyjít vstříci. Opravdu se stává, že se cena druhý den sníží nebo zvýší i o několik desítek %.
    Děkuji za pochopení a přeji hezký den Jan

• Nesplnění požadavků

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyli spokojeni s rychlostí dopravy. Bohužel nejsme schopni zaručit rychlost externích přepravců během předvánočního období. Děkujeme za Vaše pochopení!

tým Euroking

Po deseti dnech zboží nedorazilo,obchod nekomunikuje

Zboží nemám a nevím kdy přijde

• Žádná komunikace a zboží nemám.

Obchod nefunguje a nevím ani proč.

Velmi dlouhá dodací lhůta.Vzdálenost dodání 30 km a čekám a čekkám.

Reakce obchodu EuroKing

není rozdíl kam po republice zboží přepravce veze, ale v tom, s jakou lhůtou si prosím zboží objednáte. Objednávku vyřizujeme dle Vašeho zadání, prosím o kontrolu emailů.

• Cena a rychlost doručení
    • Špatná komunikace při reklamaci, složité a dlouhé vyřizování naprosto jasné reklamace. Špatně zabalené zboží - zabaleno bez tlumícího materiálu - těžký a křehký podstavec naplněný pískem praskl.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyl s vyřízením reklamace spokojený. Zboží se snažíme balit nejlépe jak to jde, přesto veškerým poškozením ze stran přepravce se vyhnout nedokážeme. Reklamační oddělení hlásí již reklamaci jako vyřízenou, věříme, že s novým zbožím budete spokojen!

tým Euroking

28.11. mi napsali, že zboží nejsou schopni doručit zásilkovnou a posílají PPL, ale neposlali. Po urgenci mi 4.12. napsali, že zasílají PPL. Dnes je 5.12. a žádné info od PPL nemám. Po další urgenci mi napsali, že zboží dorazí nejpozději zítra. Snad to zboží někdy uvidím...

Reakce obchodu EuroKing

pokud zásilka svými rozměry nebo váhou neodpovídá specifikacím dopravce a výdejního místa, jsme nuceni objednávku upravit. Toto lze pouze na základě dohody se zákazníkem. Změnu je třeba nechat odsouhlasit. Bohužel jsme Váš souhlas neobdrželi, proto došlo za zpoždění. Vaši urgenci jsme vyřídili tak rychle, jak jen to bylo možné. Je nám líto, že nejste s vyřízením objednávky právě proto spokojen.