EuroKing

4046 recenzí z celkového počtu 10418 hodnocení

• 5 dní Průměrná doba dodání v dnech

Recenze EuroKing

Přidáno: 25. prosince 2017

férově napsali, že dostupnost zboží bude za dlouho

Reakce obchodu EuroKing

děkujeme za Vaši recenzi. Je nám líto, že jsme v dané době nebyli zboží schopni zajistit.

S přáním hezkého dne,

Uživatel bez avatara

Anonym

Za mě OK

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne

Reakce obchodu EuroKing

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

S přáním příjemného dne,

HARY

• Špatná komunikace.

Reakce obchodu EuroKing

Vaše objednávka byla expedována v uvedené dodací lhůtě, tedy "do týdne". Fakt, že objednávku uhradíte předem převodem, tuto dodací lhůtu nijak neurychlí. O plánované expedici jste byl standardně informován e-mailem.

Děkujeme za pochopení a hezký den,

Přidáno: 25. prosince 2017

Po třech dnech od objednání obchod mailem oznámil, že do dvou pracovních dnů bude zboží expedovat, což mi potvrdí mailem. Třetí den se nic nedělo, proto jsem napsala dotaz. Bylo mi sděleno, že mi zboží bude za další dva dny odesláno, což by vycházelo na čtvrtek 21. 12. Proto jsem objednávku zrušila. Riskovat, že zboží v pátek nebude jsem opravdu nechtěla. Z jiného obchodu jsem ho měla za 20! hodin doma.

Reakce obchodu EuroKing

uvedenou dodací lhůtu 3-5 pracovních dní máme na e-shopu psanou právě z důvodu, aby zákazníci nepočítali s dodáním "do 20 hodin" a podobně. Zboží by Vám bylo dodáno v rámci této lhůty.

S pozdravem,

Přidáno: 25. prosince 2017

Chápu předvánoční shon, ale ač byla na stránkách garance dodání 3-5 pracovních dní, nedostala jsem žádné informace o přijetí platby či dodání, na moji dvojnásobnou urgenci jsem dostala odpověď, že zboží bude až v novém roce (bez omluvy).

Rosenkranc

• Nejlevnější na trhu
  • Nejpomalejší

Zboží jednoznačně nejlevnější na trhu. Komunikace na dobré úrovni. Délka dodání 10 dní, odchod delší dodací dobu avizoval v emailu. Trocha delší dodací doba?

• Nekomunikují, lžou v emailech

Jana

Přidáno: 24. prosince 2017

Bylo mi sděleno, že moje objednávka nebude doručena, protože zboží není na skladě, tak ať si místo toho vyberu něco jiného. Napsala jsem, že žádám tedy o vrácení peněz. Zboží jsem objednala v jiném obchodě a následně mi přišla zpráva, že mi zboží doručíte. Zboží jsem odmítla a peníze jsem stále nazpět nedostala a na emaily nereagujete.

Přidáno: 24. prosince 2017

• neobdržela jsem ani zboží ani zpět peníze

Naprosto nevyhovující, od 14.12. jsem neobdržela ani zboží ani platbu zpět, peníze zadržují na svém účtu již více než 10 dní a ke zboží mi pouze sdělili 20. 12., že je vyprodané.

Uživatel bez avatara

Pepa

Přidáno: 24. prosince 2017

Vše oka. I přes negativní recenze si nemohu stěžovat. Vše v pořádku. Informací o dodání jsem dostal a na dotaz jestli, už bylo odesláno též. Za mě super

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne