• Špatná komunikace.

Reakce obchodu EuroKing

Vaše objednávka byla expedována v uvedené dodací lhůtě, tedy "do týdne". Fakt, že objednávku uhradíte předem převodem, tuto dodací lhůtu nijak neurychlí. O plánované expedici jste byl standardně informován e-mailem.

Děkujeme za pochopení a hezký den,
    tým Euroking

• nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

Po třech dnech od objednání obchod mailem oznámil, že do dvou pracovních dnů bude zboží expedovat, což mi potvrdí mailem. Třetí den se nic nedělo, proto jsem napsala dotaz. Bylo mi sděleno, že mi zboží bude za další dva dny odesláno, což by vycházelo na čtvrtek 21. 12. Proto jsem objednávku zrušila. Riskovat, že zboží v pátek nebude jsem opravdu nechtěla. Z jiného obchodu jsem ho měla za 20! hodin doma.

Reakce obchodu EuroKing

uvedenou dodací lhůtu 3-5 pracovních dní máme na e-shopu psanou právě z důvodu, aby zákazníci nepočítali s dodáním "do 20 hodin" a podobně. Zboží by Vám bylo dodáno v rámci této lhůty.

S pozdravem,
    tým Euroking

• nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

Chápu předvánoční shon, ale ač byla na stránkách garance dodání 3-5 pracovních dní, nedostala jsem žádné informace o přijetí platby či dodání, na moji dvojnásobnou urgenci jsem dostala odpověď, že zboží bude až v novém roce (bez omluvy).

• Nejlevnější na trhu
    • Nejpomalejší

Zboží jednoznačně nejlevnější na trhu. Komunikace na dobré úrovni. Délka dodání 10 dní, odchod delší dodací dobu avizoval v emailu. Trocha delší dodací doba?

• Nekomunikují, lžou v emailech
  • nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

Bylo mi sděleno, že moje objednávka nebude doručena, protože zboží není na skladě, tak ať si místo toho vyberu něco jiného. Napsala jsem, že žádám tedy o vrácení peněz. Zboží jsem objednala v jiném obchodě a následně mi přišla zpráva, že mi zboží doručíte. Zboží jsem odmítla a peníze jsem stále nazpět nedostala a na emaily nereagujete.

• nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

• neobdržela jsem ani zboží ani zpět peníze

Naprosto nevyhovující, od 14.12. jsem neobdržela ani zboží ani platbu zpět, peníze zadržují na svém účtu již více než 10 dní a ke zboží mi pouze sdělili 20. 12., že je vyprodané.

• nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

• Informace obchodu, že inzerované zboží nemá přišla po 3 dnech. V předvánočním čase nepříjemné
  • nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

• Uvádí zboží skladem, ale dodávají více než 14dní.
  • nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

Obchod se mnou vůbec nekomunikoval zhruba po týdnu jsem objednávku zrušil a to byla odpověď hned z obchodu odeslána že objednávka byla stornována.
    Objednal jsem zboží u jiného dodavatele ten ještě tentýž den potvrdil objednávku a již druhý den jsem byl informován kdy zboží dorazí.
    Nezlobte se na mě ale když aspoň do týdne nedostanete žádnou odpověď tak je asi o zákazníky nezájem ze strany EuroKingu a i kdyby tak aspoň napíšu zboží není nebo dám vědět zákazníkovi do třech dnů co bude ale tak se nestalo a proto nelze tento obchod doporučit.
    S pozdravem podle mě další nespokojený zákazník.

• nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

Obchod se chová naprosto diletantsky. Na internetu nabízí zboží dodat do 5-9 dnů a když si ho člověk objedná, tak napíše omluvu, že to bude tak za 14 dnů. A pokud hodláme na zboží vyčkat, ať odpovíme. I když jsme odpověděli, že hodláme vyčkat, hned druhý den přišel e-mail, že je objednávka stornovaná, že jsme na jejich dotaz nereagovali. Přitom se doposud nikdy nestalo, že by náš mail někam nedošel. To se nemohli znovu dotázat, zda souhlasíme se stornováním? Nyní jsme tomu dokonce rádi, zboží jsme si pořídili jinde a dokonce levněji.
    U tohoto obchodu je třeba nic neobjednávat.

• Bez problemu

• vrátili peníze
    • objednaný výrobek byl uveden skladem, ale nakonec nebyl vůbec dostupný
    • shop požádal o náhradní výrobek, ale po jeho vybrání a zaslaní zaslání mailem mi přišel dobropis
  • nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

• Standardní internetový obchod bez nějakých závažných problémů

Normální internetový obchod bez nějakých výrazných výhod i nevýhod. Jediná drobná připomínka je ke komunikaci, protože jsem si objednal zboží, které nebylo skladem, ale s dodáním do pěti dnů a vyzvednutím u smluvního partnera. Po pěti dnech se mi nikdo neozval, až na můj e-mailový dotaz, jak to bude s dodáním, tak mi bylo odpovězeno, že zboží je již k vyzvednutí. Kdybych se sám nezeptal, tak asi na něj čekám ještě nyní. Navíc na smluvního partnera není nikde uvedeno telefonní číslo, abych si i třeba tam ověřil, zda je již zboží k dispozici.
    Na druhé straně však musím obchod pochválit za to, že zboží bylo opravdu do 5 dnů k vyzvednutí, z čehož jsem měl v předvánoční době velké obavy.

• nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

skvělý obchod, rychlá komunikace, rychle vyřízeno, balík zavčas odeslaný, zásilka dorazila v perfektním stavu, jsem velmi spokojen :)

Vše v pořádku

• nakoupil v obchodě EuroKing před 6 měsíci

Objednávka zrušena ze strany obchodu.

• nakoupil v obchodě EuroKing před 6 měsíci

• Telefonicky jsem byl ujištěn, že "Určitě vám zboží odešleme v pátek PPL, která doručuje v sobotu". Nestalo se. Bez jakéhokoli upozornění, natož omluvy, mi zboží zaslali po domluveném termínu, což vzhledem k tomu, že šlo o dárek na víkendovou oslavu (obchodnici jsem telefonicky upozornil, že zboží potřebuji na neděli), pro mě bylo podstatné.

O zpoždění dohodnutého termínu odeslání zboží mě nikdo nekontaktoval a ani neměli dostatek slušnosti na pozdější omluvu.

• rychlé jednání
  • nakoupil v obchodě EuroKing před 5 měsíci

• Nabízí zboží, které nemají.