Po vrácení zboží peníze po lhůtě splatnosti nikde .....

Reakce obchodu EuroKing

je nám to líto, ale k Vaší recenzi jsme nedohledali žádnou objednávku, reklamaci ani odstoupení od smlouvy. Prosím, kontaktujte nás proto emailem nebo telefonicky, pokud je skutečně problém s vyřízením Vaší žádosti, budeme se snažit situaci napravit.

Vše bez problémů

Reakce obchodu EuroKing

děkujeme za Vaši spokojenou recenzi.

• Přehlednost stránek
    • Zboží které jsem objednal a zaplatili v neděli ještě nebylo ani vyexpedováno. Dnes je pátek. Tedy za týden to ještě sni neodešlo ze skladu. Nevím kde to vázne, v mailu není žádný odkaz ke sledování stavu a pokud to nemají momentálně na skladu, mohl alespoň přijít nějaký mail že objednávka bude mít zpoždění. Nepřišlo nic.

Reakce obchodu EuroKing

je nám to líto, ale k Vaší recenzi jsme nedohledali žádnou objednávku. Prosím, pokud jste učinili objednávku, zřejmě k nám nedorazila, vytvořte tedy novou nebo kontaktujte naši zákaznickou linku, děkujeme!

• výběr
    • rychlost vyřízení objednávky
    • U některého zboží velmi stručné informace

Zakoupil jsem mobilní telefon, který neměli v nabídce jiné obchody v ČR. Objednávka byla vyřízena velmi rychle, ještě v den objednání.

Reakce obchodu EuroKing

děkujeme za Vaši kladnou recenzi.

• Cena zboží
    • Při osobním odběru nelze platit kartou

děkujeme za Vaši milou recenzi.

Věříme, že platba v hotovosti není překážkou. Platit kartou online nebo případně převodem lze při objednání též.

tým Euroking

• dobrá komunikace,leč zboží ještě nedorazilo

zboží není skladem,

Reakce obchodu EuroKing

děkujeme za Vaši doporučující recenzi.

Jak jsme Vás informovali, došlo k vyprodání skladových zásob a čekáme na další naskladnění. Souhlasil jste, že vyčkáte, proto objednávka není zatím vyřízená. Termín expedice jsme Vám zasílali na email, prosím o kontrolu.

• Super cena a zboží

tým Euroking

• Vše dělají špatně a v neprospěch zákazníka

Zboží bylo objednáno 26.11.2023. Na stránkách eshopu Euroking bylo zboží uvedeno jako skladem a dodání 2-4 dny. Bylo mě ujištěno, že zboží dorazí koncem týdne. Nestalo se tak a dorazilo až v pátek dalšího týdne. Zboží nakonec doručily až 8.12.2023 po dvou týdnech. Po rozbalení jsem zjistil, že bylo zboží již použité. Navíc bylo nefunkční !!! Zboží jsem opět zabalil, zaplatil podruhé dopravu tentokrát zpět k prodejci. Po zkontrolování zboží mi byl vystaven dobropis na částku zboží bez dopravy. Dopravu jsem tedy platil ze svého a to dokonce dvakrát (tam i zpět). Na email mi napsali: Peníze za dopravu neproplácíme. I přesto, že doklad od přepravce za platbu přepravy mám. Vymlouvají se, lžou a vědomě porušují zákony. Přitom dle zákona mám nárok na vrácení celé částky za zboží včetně dopravy tam i zpět. Na emaily nereagují a neodpovídají. Na vrácení peněz jsem čekal víc než měsíc. Přitom měly být vráceny do 14 dnů. Omluva ze strany obchodníka Euroking žádná. Tento eshop absolutně nedoporučuji. Velký počet negativních hodnocení na zboží a heureka mluví za vše. Na Euroking už nikdy nic neobjednám.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyl s dodáním zboží spokojený. Spojili jsme se s reklamačním oddělením, abychom zjistili podrobnosti k řešení Vaší stížnosti.

tým Euroking

• Uvedené informace o dostupnosti zboží jsou neověřené
    • Termín dodání nebyl dodržen, zboží ani po týdnu nedodáno
    • Na dotazy obchod odpovídá pouze písemně

Zboží skladem, dodání do 3 dnů, hovoří za vše.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyl s vyřízením objednávky spokojený. Objednával jste však zboží s expediční lhůtou 3-5 pracovních dní, nikoliv dodání 3 dny. Ano, pokud nám píšete emaily, odpovídáme též písemně. Pokud si přejete zpět zavolat, prosím, uveďte tak do emailu, děkujeme za Vaše pochopení!

tým Euroking

Byl to můj první nákup zboží dorazilo v pořádku. Nemám co vytknout

Reakce obchodu EuroKing

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.

Jsme rádi, že jste si pro svůj nákup vybral právě nás.

tým Euroking

• Rychlé objednání u dodavatele a odeslání
    • Nízká cena
    • Komunikace parádní
    • Nikde jsem se nedočetl, jestli lze dobírku uhradit kartou

Předem mi dali vědět, že zboží objednali a kdy ho zhruba budou odesílat. Komunikace super.

tým Euroking

• Neuvěřitelně rychlé doručení zásilky.
    • Kvalitní zboží, doporučuji objednávat u Eurokingu !!

• Žádná
    • Všechno špatně

Zboží bylo objednáno 26.11.2023. Na stránkách eshopu Euroking bylo zboží uvedeno jako skladem a dodání 2-4 dny. Bylo mě ujištěno, že zboží dorazí koncem týdne. Nestalo se tak a dorazilo až v pátek dalšího týdne. Zboží nakonec doručily až 8.12.2023 po dvou týdnech. Po rozbalení jsem zjistil, že bylo zboží již použité. Navíc bylo nefunkční !!! Zboží jsem opět zabalil, zaplatil podruhé dopravu tentokrát zpět k prodejci. Po zkontrolování zboží mi byl vystaven dobropis na částku zboží bez dopravy. Dopravu jsem tedy platil ze svého a to dokonce dvakrát (tam i zpět). Přitom dle zákona mám nárok na vrácení celé částky za zboží včetně dopravy. Na emaily nereagují a neodpovídají. Na vrácení peněz jsem čekal víc než měsíc. Přitom měly být vráceny do 14 dnů. Omluva ze strany obchodníka Euroking žádná. Tento eshop absolutně nedoporučuji. Velký počet negativních hodnocení na zboží a heureka mluví za vše. Na Euroking už nikdy nic neobjednám.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyl s vyřízením Vaší objednávky spokojený. Bohužel jak jsme Vás v řádný termín informovali, došlo v předvánočním čase ke zpoždění přepravy. Následně jsme řešili problém s výrobkem, kdy nefungovalo RGB osvětlení. Zákaznická linka nenašla krom tohoto problému žádnou zmínku o tom, že by zboží mělo být použité a vzhledem k tomu, že jsme čekali na naskladnění, těžko mohlo být použité jiným zákazníkem. Pokud si přejete proplatit poštovné za zaslanou reklamaci, není to problém, ale je třeba doložit podací lístek od přepravce.

Vše OK

Reakce obchodu EuroKing

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.

Jsme rádi, že jste si pro svůj nákup vybral právě nás.

Objednal, zaplatil, obdržel.
    Vše proběhlo bez problémů.
    Překvapil mě poplatek 30Kč za přiřazení platby při placení kartou.

děkujeme za Vaši kladnou recenzi!

Jsme rádi, že jste byl s průběhem vyřízení objednávky spokojen.

byla jsem spokojená

děkujeme za Vaši kladnou recenzi!

Jsme rádi, že jste byla s průběhem vyřízení objednávky spokojená.

tým Euroking

Zboží objednáno 14.12.2023, dorazilo až 8.1.2024, přestože byla potvrzena dodací doba 4 dny a dodání před vánoci. Obchod na urgence nereaguje.

Reakce obchodu EuroKing

je nám líto, že jste nebyli spokojeni s vyřízením Vaší objednávky, bohužel nastaly potíže v logistice během předvánočního nárůstu přeprav.

• Nižší ceny
    • Vstřícnost

tým Euroking

• V našem případě jednoznačně cena vůči konkurenci
    • Rozsah popisu produktu na webu

Super obchod, velmi příjemně překvapil.

Reakce obchodu EuroKing

děkujeme za Vaše milé hodnocení!

Těšíme se na Vaši příští návštěvu!

• rychlé vyřízení
    • dobrá cena