• Rychle a spolehlivě

Doporučuji!

• nakoupil v obchodě EuroKing před 2 týdny

• výhodou je jednoznačně rychlost, kvalitní balení a možnost vyzvednutí na výdejnách, dále cena i spousta příslušenství navíc.
    • kolegové měli poničené balení asi od přepravce
  • nakoupil v obchodě EuroKing před 2 týdny

• zboží skladem, rychlost dodání

rychlé jednání, skvělé

• nepravdivé informace
    • nespolehlivost

Slibují skvělou cenu, dostupnost zboží, emailem přijde, že druhý den budou distribuovat na pobočku k předání a pak ticho po pěšině....reakce na první email nula, na druhý také, až na třetí urgenci se ozvou po 4 dnech, že zboží nemají skladem ale mohou nabídnout v jiné barvě. To jsem odmítla. Měl to být dárek, dávno jsem koupila jinde. Domluvili jsme storno objednávky a po týdnu přijde email, že zboží je na pobočce k vyzvednutí.....dělají si ze zákazníků srandu? Už nikdy víc tento eshop!

• dobrá cena

Dobrá komunikace,výborná cena

• Široký sortiment
    • Dlouhá dodací lhůta

Nakupovala jsem poprvé. Zboží bylo až po 2 týdnech.

Seriozní prostě prima

• nakoupil v obchodě EuroKing před 2 týdny

Obchod proběhl v pořádku.

• nakoupil v obchodě EuroKing před 2 týdny

• dodání skutečně během dvou pracovních dní
    • informace prostřednictvím emailu o všem

• bezproblémový eshop

• nakoupil v obchodě EuroKing před 3 týdny

Zboží údajná dostupnost 2-3 dny, je to 10 a stále nic.

• nakoupil v obchodě EuroKing před 3 týdny

Komunikace s obchodem, cena i kvalita objednaného zboží byla v pořádku. Jediným mínusem bylo nedodržení avizovaného termínu doručení. Z původně uváděných 2-4 dnů se termín protáhl na 10 dnů. Ale cenová úspora byla převažující, takže celkově spokojenost.

• nakoupil v obchodě EuroKing před 3 týdny

• Přehlednost internetového obchodu.
    • Rozumná cena
  • nakoupil v obchodě EuroKing před 3 týdny

Nakupoval jsem poprvé a cena dobrá

• cena a doprava
  • nakoupil v obchodě EuroKing před 3 týdny

Zboží objednané 27.5. nedorazilo za celý pracovní týden a byl to dárek na sobotní oslavu 40tin! zaplacené bylo 29.5. Ráno - po telefonátu se ZS jsem zaslala potvrzení o platbě, bylo mi řečeno, že balík bude ihned expedován, ale expedován byl až přesně za další dva dny 31.5. s tím, že doručení další den PPL, které v pátek 1.6. nic nedodalo bez informováni mne, pouze v trackovacim systému bylo, že chyba byla na jejich straně.
    Balík objednaný ve stejný čas jinde dorazil ve čtvrtek!

Nechápu, proč trvalo dva celé dny expedovat balík od potvrzení platby! a jeste tu lzive uvadite, ze zbozi bylo objednano az 31.5.! NEBYLo! Potvrzeni mam z 27.5.! Zbozi doslo presne za 8 dni!!

• nakoupil v obchodě EuroKing před 3 týdny

Obchod nabízí zboží skladem. Dodání se táhne 2 týdny (od 30.5.2018) a stále odsouvají termín expedice. Jednají anonymně, neuvádí vyřizující osobu, na dotazy, zda zboží dodají vůbec nereagují. Neposílat peníze předem, raději připlatit za dobírku. Zboží nemám, zda obdržím, netuším. Osobní data byla poskytnuta pro vyřízení objednávky ne pro kontaktování ohledně referencí. GDPR absolutně neznámý pojem. Jsem velmi nespokojen.

• Docela dobré
    • I po nekolika urgencich nedodali český manuál