Uvádí poškozený obal, ale krabice byly jen trošku uspinene.
    Jsem naprosto spokojená, snad budou i děti.

• pohodlí objednání z domova
    • nezjistila jsem žádné

super

• doprava zdarma při určitém objemu, dárek

spokojenost

• přehlednost nabídky
    • jiný sortiment zboží než nabízejí ostatní
    • Zpětná komunikace se zákazníkem,nebyl sdělen termín vyskladnění,předání dopravci,kontakt na dopravce. Kupuji většinou dárky, které potřebuji k určitému datu. Pokud nemám info o stavu mé objednávky ( mimo zprávu, že objednávka byla přijata ), stává se každý den stavem nervoznějším.

Koupené zboží bylo v ucelené nabídce jen u vás.
    Obchod je funkční. Při zlepšení komunikace se zákazníkem není co vytknout a obchod můžu doporučit.

• neobvyklé zboží
    • výhodná cena

určitě doporučuji alespoň se podívcat na nabídku, myslím že nakonec dobře nakoupíte

• Značky hraček, které jinde v ČR neseženete.
    • Relativně omezená nabídka.

Bez problémů.

Přehledný web, dobré ceny a až neuvěřitelná rychlost dodání - u mojí objednávky necelých 24h :-)

• Nízké ceny
    • Malý výběr

Hračky jsou levné, v dobrém stavu, skladem - krátká dodací lhůta.
    Malý výběr.

Vždy zboží do druhého, max tretiho dne, skvele zabalene, skvela kvalita zboží, při objednávce nad 899 doprava zdarma, při objednávce nad 999 hodnotny darek zdarma. Posilaji PPL, tedy super komunikace a info o doruceni předem.

• Kvalitní zboží za skvělé ceny. Výprodeje u kterých je uvedena sleva např. z důvodu poškozené krabičky nejsou zasílány v náhradních obalech, ale v původních (ve většině případů nejsou obaly porušené skoro vůbec).
    • Po platbě předem na účet nepřijde automatický e-mail o přijetí platby nebo odeslání zásilky.

• Rychlost, cena, kvalita

• Zboží bylo za výhodnou cenu, ale moc se mi to nelíbí, vracet nebudu, stálo by to zase 100 Kč. Poštovné by bylo dražší než zboží.
    • Děkuji a přeji krásný den.

• rychlost vyřízení objednávky
    • komunikace
    • nejsou

S obchodem i dodací lhůtou jsem byla spokojena. Doobjednávala jsem díly Tomica a vše v pořádku dorazilo.

• Perfektní komunikace,okamžitě po připsání peněz na účet bylo zboží odesláno.
    • nevím o žádných

Tento obchod mohu jenom doporučit, okamžité jsou reakce na objednávku, platbu - přestože jsem platila převodem , a to o víkendu, už v úterý jsem měla zboží doma. Stejně tak jsem se dočkala okamžité odpovědi od pracovníka obchodu, když jsem jim poděkovala za vstřícnost a včasnou dodávku hračky. Žádné čekání , stálé informace o vyřizování objednávky. Přestože šlo o minimální částku, kterou jsem za hračku platila, byla mé objednávce věnována maximální pozornost.

• Perfektní cena
    • Nešla mi zadat inzerovaná sleva

Doporučuji, zboží rozhodně není poničené.

• ochota

Přehledné webovky, rychlost dodání zboží

• nabídli mi co jsem marně hledala v hračkárnách

Doporučuji, rychlé dodání, bezvadná komunikace , rychlé řešení vzniklého problému......ráda využiji služeb i příště pokud budu potřebovat dáreček pro vnoučka :-)

• Absolutně žádná komunikace - po odeslání mé objednávky, přišel jen vygenerovaný mail, toť vše. Na to, že člověk chce platit převodem, by mohli alespoň objednávku potvrdit.

Zboží v naprostém pořádku.
    Rychlé dodání.
    Žádná komunikace - o průběhu objednávky,
    - potvrzení objednávky atd.