Po hledání na internetu jsem v tomto obchodu zakoupil coco chanel tester. Jen co přišel parfém jsem zjistil podle krabičky že se jedná o napodobeninu. Po rozbalení jsem měl pravdu že je to fake a to už jen podle barvy. Na stránkách e-shopu jsem našel telefonní číslo které je NEDOSTUPNÉ. Proto nedoporučuji radši připlatit a mít jistotu.

Firma se tváří jako více firem pod další raj vuně taky jsem byl napálen a tudiž zvažuji trestní oznámení když ani heureka s tím nic nedělá a nemá kontakt. Prosím další podvedené lidi ozvěte se na [email protected] nebo 777 963643 Děkuji Točoň

Reakce obchodu EUROPARFEM

Vážený p.Točon

absolutne nemame na vase meno ani objednavku a uz vobec nie reklamaciu,museli ste si nas s niekym pomýlit.

• Jsem nadseny nakupem v tomto obchode. Velky vyber zbozi, prehledna nabidka, bleskurychle dodani, kvalitni zbozi. Neni co vytknout- urcite vsem doporucuji a budu se rad vracet. Dekuji!

• Široký sortiment, zajímavé akce/ nabídky, rychlost vyřízení
    • Výborná komunikace

• Perfektní obchod, nejlepší cena