Objednávám zde často,jsem velmi spokojená.

Obsluhující paní magistra asi neměla den, koukala jako bububák. Potíž odzdravit, atd.

• rychlost vyřízení objednávky

Konkurenceschopné ceny, dostatek personálu na provozovně a tím i malé nebo žádné fronty.

• Rychlejší dodání, než uvádějí....super
    • Ochota personálu přímo v lékárně
    • nemám

• dobrá cena,rychlé dodání

• velký výběr, rychlé dodání, příjemná obsluha v lékárně.

OK :)

• Zboží za přiměřenou cenu.

• Rychlé jednání.

Rychlý, pružný, skvělý nákup.

Objednala jsem si rezervaci léků na lékarně Poliklinika Šustova 11.4. s tím, že léky budou připraveny 12.4. Připraveny byly až 15.4. (dostala jsem potvrzení, že jsou léky připraveny a mohu si je vyzvednout do 22.4.). Dne 17.4. mi byl objednávka zrušena z neznámého důvodu. Na můj dotaz proč? jsem dostala odpověď, že nevědí, proč byla moje objednávka zrušena (zřejmě z centrály, kde opravdu o tom nic nemohou vědět). Prý ať si jí udělám znovu. Ano, udělám. Jinde :-) :-)

Dobré ceny, rychlé dodání

• Výborná komunikace, rychlé vyřízení objednávky.
    • Nevím o žádné.

Vše OK.

• dobré ceny
    • spolehlivost
    • Široká nabídka sortimentu, rychlost doručení
    • nezjistil jsem žádnou nevýhodu

Široká nabídka sortimentu, rychlost doručení, nezjistil jsem žádnou nevýhodu

Velmi ochotná paní magistra.

• Rychle zaslani zbozi ,dobra komunikace, spolehlivost

EUCLékárna.cz je vždy první stránka kam se podívám před nákupem léků nebo doplňků a vitamínů. Většinou EUCLékárna "vyhrává" cenově, ale pravidlo to není. Velmi chválím, že se při dodání na "prodejnu" k ceně nepřipočítává žádné balné,poštovné jak je v ČR rozšiřujícím zvykem.