• nekomunikuje se zákazníkem
    • opakovaně se musí sám zákazník ptát, kde je zboží a proč nedorazilo, toto se mi stalo již po čtvrté!

dojde jen zboží, kterého mají v současné době dost a aktivně ho nabízejí

NEDOPORUČUJI! objednala jsem si u nich zboží dohromady 3x ani jednou mi nepřišlo v žádném případě včas, vždy až po mé stížnosti mi přišel email,že mají problémy s dodavatel. Naposledy jsem dokonce čekala měsíc a půl, po té jsem už zažádala o vrácení peněz na které jsem čekala dalších 16 dní ! Na svých webových také mají že při každé objednávce poskytují slevu, myslíte že mi započítali ?

• obsáhlá nabídka
    • neúplné informace, zboží, které je "skladem" ve skutečnosti skladem být nemusí a následují výmluvy a sliby. v mém případě liché.

Snaha prodat za každou cenu, příště budu hledat jinde a patrně mě to donutí změnit oblíbenou značku.

• Snad dobré zboží?
    • Musela jsem napřed zaplatit, aby se mnou vůbec komunikovali. Od objednání čekám na zboží už tři týdny.

Obchod pro trpělivé.

• Přehlednost. Nákup je levnější než nakupovat v lékárně.
    • O žádných nevím.

Vždy si vyberu a koupím vše co pro svoji pleť i tělo potřebuji. Všechny výrobky, které jsem použila jsou perfektní a účinkují přesně tak, jak je uvedeno. EUCERIN určitě doporučuji všem.

• Obsahuje vhodné látky z hlediska citlivější pleti
    • Na druhou stranu některé Eucerin výrobky obsahují i paraffinum liquidum (syntetický původ, vedlejší produkt při zpracování ropy, přestože předpokládám vysoce čištěný), Dimethicon nebo Cyclomethicon - tzn. silikon, Methylisothiazolinone - konzervant proti baketriím, aby se přípravek nezkazil, dost riskantní pro problémovou pleť .... Neříkám, že to obsahují všechny výrobky, některá pánská kosmetika kolem holení však ano

Chce to číst složení. Protože aby třeba Balzám po holení nebo Hydratační krém pro muže na citlivou pleť za nějakých 180 resp. 330 korun obsahoval silikon jako levnější náhradu pro zvláčnění nebo Gel na holení obsahoval za ty peníze syntetický parafín, tak to je celkem podraz za ty peníze ..... Neznám všechny výrobky této značky, hodnotím jen ty, se kterými jsem měl možnost se setkat. A za ty peníze mám o složení zčásti jinou představu ....

• nedodají včas

• objednávky z pohodlí domova
    • některé zboží není skladem

komunikace výborná a pokud je zboží skladem, brzké dodání

• ještě nevím!
    • Zatím nemám zkušenost.

Nevím,ještě jsem zboží neobdržela?

• solidní ceny
    • nabízené zboží nebylo skladem.
    • Čekat 14 dnů se mi nechtělo.

Pokud zboží mají - snad dobrý obchod

Reakce obchodu Eucerin-kosmetika.cz

Dobrý den, omlouváme se za nedostupnost zboží z důvodu výpadku u dodavatele.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem tým internetového eshopu www.eucerin-kosmetika.cz

• přehlednost na stránkách

• dobré ceny
    • o žádných nevím

• asi možnost výběru
    • nevím

při zakoupení jednoho výrobku, nemohu mít názor. Ale myslím si, že tyto výrobky, pokud pomáhají, se vyplatí koupit.
    Pokud se mi výrobek osvědčí, doporučím svým známým.

• Po prvním potvrzeni objednávky již nikdo nekomunikoval...

Reakce obchodu Eucerin-kosmetika.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Zakázku budeme expedovat v nejbližším možném termínu.

S pozdravem tým internetového obchodu www.eucerin-kosmetika.cz

• výběr v klidu na internetu
    • levnější ceny
    • žádné nejsou

rychlé dodání, dobrá reakce

• Možnost vybrat si zboží pohodlně z domova.

V tomto obchodě jsem nakoupila protože mě zaujala jejich nabídka na internetu.Po telefonickém kontaktu mi prodávající pomohla vybrat správný krém.
    Obchod doporučuji.

• Přednostní je výborná komunikace.
    • Balíček nebyl zásilkovou službou předán mně osobně, ale kolegyni ve firmě. Nebyl dodán slíbený dárek za opožděné dodání.

• výborné produkty
    • nižší ceny než v kamenné lékárně
    • rychlost objednání i doručení
    • vstřícné jednání
    • nevím o žádných

určitě doporučuji

• měsíc od objednávky (slíbený termín dodání do 14 dnů) a zprávy od obchodu žádné
    • komunikace

v tomto obchodu již nakupovat nebudu. Množství eshopů, které Eucerin nabízí je mraky, proto se divím, že zde chybělo to základní, čím se může odlišit kvalitní eshop a to služba zákazníkovi.

Reakce obchodu Eucerin-kosmetika.cz

Dobrý den, omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Jako kompenzaci od nás přijměte slevu 5% na Váš příští nákup.

S pozdravem tým internetového eshopu www.eucerin-kosmetika.cz