• Výborná komunikce,super zboží všem doporučuji,ceny Alpha Industries o hodně levnější než na Quens nebo Footshop !!!

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za pěkné hodnocení, jsme rádi, že jste spokojen jak se službami obchodu Etappa Alpha Shop, tak se zbožím Alpha Industries. Martin z Etappa Alpha Shop.

• Skvělý obchod

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za pěkné hodnocení, těší nás, že jste s objednávkou i službami obchodu byla spokojena.
    Martin z Etappa Alpha Shop.

Doručeno hned na druhy den

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za pěkné hodnocení obchodu. Veškeré zboží máme skladem, neotálíme tedy s dodáním a snažíme se vyřídit objednávku ve stejný pracovní den, kdy ji obdržíme. Jsme rádi, že ji dopravci dokáží dodat hned následující den.
    Martin z Etappa Alpha Shop.

• Rychlé vyřízení

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za pěkné hodnocení, jsme rádi, že jste byla spokojená.
    Martin z Etappa Alpha Shop

• Neskutečně rychlé dodání zboží. Super!

Amazon nebo Alza se zde mohou učit, jak rychle dodávat zboží :-)

Reakce obchodu Etappa

Velice děkujeme za kladnou recenzi. Veškeré zboží máme na našem skladě, proto ihned expedujeme, aby si zákazník svou objednávku užil co nejdříve.

Martin z Etappa Alpha Shop

rychlé jednání, rychlé doručení..

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za velmi pěkné hodnocení, velice se ho vážíme a jsme rádi za spokojenost.

Martin z Etappa Alpha Shop

• velice slušná prezentace produktů

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za skvělé hodnocení obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen.

• výběr
    • rychlost dodání
    • 4. nákup a vždy 100%

zboží co nabízí vždy skladem, velmi rychlé dodání, hodně odběrových míst, doprava za dobrou cenu, za mě 100%

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za velmi pěkné hodnocení. Jsme rádi, že se k nám vracíte a jste s našimi službami a zbožím spokojen.
    Martin z Etappa Alpha Shopu

• Potřeboval jsem přidat ještě jiné zboží a bez problému proběhlo vše po telefonickém hovoru.

Perfektní přístup

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen a vše proběhlo podle vašich představ.

Martin z Etappa Alpha Shop

Zcela bezproblémové, rychlé dodání.

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za pěkné hodnocení. Těší nás, že jste byl spokojen s našimi službami a přejeme ať zboží dlouho slouží!

Martin z Etappa Alpha Shop

• rýchle dodanie tovaru aj do Kosic na SVK.

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za pěknou recenzi, jsme rádi, že jste byl spokojen s dodaným zboží i rychlostí na Slovensko!

Martin z Etappa Alpha Shop

• Doručení pár dní trvjealo, ale to jen proto, že jsem vybral zásilkovnu abych ušetřil, hodinu života čekáním na poště : ) v zásilkovně odcházíte za pul minuty s balíkem.
    • Na jiných stránkách kde jsou kupoval Alpha Ind. bundy byla vždy počta zdarma, mohla by být i zde.

Jeden mála obchodů co nabízí Alpha Industries bundy což jsou pro mě nejlepší zimní bundy, které opravdu hřejí a nee jako imitace za tisícovku, které už od pohledu jsou poznat, že to není celosvětově známý originál.
    Obchod mohu jen DOPORUČIT, velký výběr a hlavně Alpha bundy, značka kvůli které nakoupím další zimu znova a kupil jsem i tátovi k narozeninám, než abych kupoval levnou imitaci.

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za vaše hodnocení a podněty. Dodání na zásilkovnu trvá cca o den déle, než při volbě dopravy kurýrní službou, která vám doveze zboží až domů (nebo si necháte zásilku uložit na výdejním místě, obdobě Zásilkovny) a to do druhého dne od odeslání objednávky.
    Připravujeme bonusový program, kde bude součástí rovněž možnost dopravy v ceně.
    Martin | Etappa Alpha Shop

Kvalitní zboží, bezproblémová domluva.

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen nejen s našimi službami, ale především se zbožím!

Martin z Etappa Alpha Shop

• Vše proběhlo OK.Komunikace na 100% .

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za bezvadné hodnocení, jsme rádi, že jste byl spokojen.

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za pěknou recenzi a věříme, že budete i do budoucna s naším eshopem spokoen.
    Martin z Etappa Alpha Shop

• Objednáno a v pohodě doručeno

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme za pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen. Martin | Etappa Alpha Shop

Som spokojna s internetovou strankou je prehladna a tovar bol doruceny rychlo

Reakce obchodu Etappa

Velice děkujeme za vaše hodnocení, Zuzano. Jsme rádi, že jste byla spokojena a věříme, že nešlo o poslední obchod.

Martin | Etappa Alpha Shop

• rychlé dodání kvalitního zboží

Spokojenost, příště nakupím zase ;)

Reakce obchodu Etappa

Děkujeme Michale za pěkné hodnocení nákupu na e-shopu Etappa Alpha Shop. Jsme rádi, že jste byl spokojen a chystáte se nám zachovat přízeň i nadále.

Martin | Etappa Alpha Shop

Zboží jsem si objednal a druhý den došlo. Takže OK.

Reakce obchodu Etappa

Dobrý den, děkujeme za ohodnocení našich služeb. Vzhledem k tomu, že máme všechno zboží na skladě, snažíme se odeslat objednávku v co nejkratším termínu.

• Větší sortiment trik,mikin

Reakce obchodu Etappa

děkujeme za podnět. Značka Alpha Industries je vyhlášena především jako výrobce bund a trika a mikiny stojí na okraji spektra produkce. Nicméně v nabídce máme všechny barvy nejoblíbenějšího trika Basic a i další trika a mikiny, které jsou aktuálně v nabídce se snažíme mít skladem u nás v e-shopu. S rozšiřováním sortimentu stále pokračujeme.

Hezký den

Martin z Etappa Alpha Shop

Edit 08/2017: právě jsme doplnili množství mikin z nové kolekce 2017/2018!