• Spolehlivý a rychlý obchod, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Etani.cz

Děkujeme za Vaší recenzi :) Jsme rádi že jste spokojen/a s naší kosmetikou.

Objednávám už několik let a vše bylo vždy v pořádku.Jenom tentokrát se balíček už několik dní toulá někde po celé České republice.To je samozřejmě problém dopravce, škoda že nebyl jiný výběr dopravce ,osobně bych si DPD nikdy nevybrala,tato společnost mě nikdy nevyhovovala.Měli by jste zvážit změnu dopravce. Tak doufám , že se balíčku někdy dočkám.

Dobrý den Martino :),
    velmi děkujeme za Vaší krásnou recenzi. Jsme velice rádi že jste s naší kosmetikou spokojena.
    Vaše objednávka byla z důvodu velikonočních svátků a víkendu, odeslána po 4.dnech. Hned první pracovní den jsme objednávku předali dopravní společnosti DPD. Pro zvolení dopravy u nás v nabídce naleznete Českou poštu (balík do ruky, na poštu, do balíkovny, DPD pickup, DPD doručení domů, Zásilkovna pobočky. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost s dopravní společností DPD.
    Ještě jednou děkujeme za Vaší recenzi :)
    S pozdravem za Tým Etani - Dana

dobrý

Reakce obchodu Etani.cz

Děkujeme za Vaší recenzi :)

• Spolehlivý obchod s kvalitním zbožím.

Reakce obchodu Etani.cz

mnohokrát děkujeme za Vaše milá slova chvály :) spokojenost zákazníků je pro nás prioritou. Těšíme se na Váš další nákup.
    Za Tým ETANI.CZ - Dana

Jsem dlouhodobě spokojena s obchodem.

Reakce obchodu Etani.cz

Dobrý den, moc děkujeme za důvěru a krásnou recenzi. :)
    Za Tým ETANI.CZ - Dana

• rychlá a pohodová objednávka v klidu domova

Objednávka mi byla doručeno obratem. Jelikož jsem si objednala zboží, které mi nevyhovovalo, bylo mi s velikou ochotou a porozuměním dovoleno vrátit ho. Objednala jsem si jiné, které mi došlo hned následující den. Jsem s takovým přístupem velice spokojena a mohu jen chválit. Děkuji.

DObrý den,

• Poprvé jsem nakupovala

Reakce obchodu Etani.cz

Děkujeme za Vaší recenzi :)

Velmi kvalitní

Reakce obchodu Etani.cz

Děkujeme za Vaší milou recenzi :)

Skvělý obchod.

Reakce obchodu Etani.cz

Děkujeme za Vaší milou recenzi :)

Perfektní obchod

Reakce obchodu Etani.cz

Děkujeme za Vaší milou pochvalu obchodu :) Vaše spokojenost je pro nás to nejcenější!

Balík přišel rychle
    Všechno v pořádku

Reakce obchodu Etani.cz

Děkujeme za Vaší milou pochvalu expedice :)

Etani vždy na 1.

• Rychle jednání

Perfektní jednání a rychlé dodání.

V minulosti jsem byla častým zákazníkem,nyní mě oslovil jeden výrobek,zatím zkouším,se službami jsem byla vždy velmi spokojená.

• rychlost dodání

Vše v pohodě...naprostá spokojenost..

Samá pozitiva. Od kvalitní kosmetiky až po odeslání a jednání s klienty. Vřele doporučuji

• Přehlednost produktu, zajímavé ceny, rychlost vyřízení objednávky a dodání