• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 2 týdny

• Rychlost a korektnost. Jo holt Ostravaci jsou super. Už druhý nákup a vše super.

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 2 týdny

• rychlé dodání, dobrá komunikace

První nákup, jsem spokojen

• Rychlost,spolehlivost

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 2 týdny

První nákup, nízké ceny, rychlé dodání

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 2 týdny

• dle vyhledávačů nejnižší cena, tvrzení, že je skladem a tak nějak celkově pozitivní dojem z více poboček a dalších detailů
    • Po objednání nejprve zjistíte, že zboží skladem vlastně není skladem. Poté jste informování, že vámi vybraná pobočka "právě čerpá dovolenou" a že vám mohou zboží poslat na uloženku (už vám zapomenou říct, že vám to samozřejmě naúčtují). Po obdržení zboží zjistíte, že k němu nemáte ani slíbený záruční list a hlavně řádný daňový doklad - dostanete jen fakturu s uvedením, že se jedná o prodej použitého zboží a dph se neodvádí. Při jakémkoliv pokusu toto řešit (telefon byl ještě zapečetěný od výrobce, tedy žádná řeč o tom, že jde o bazarový prodej) žádostí o vystavení řádného daňového dokladu jste odbyti tím, že vše mají ve smluvních podmínkách (náznak tam skutečně je, ale než se to stane, z textu nic takového nepochopíte). Nakonec kouknete na hodnocení obchodu a internetu (sic až po tak špatné zkušenosti) a zjistíte, že to tak praktikují léta a prochází jim to nejen u internetových vyhledávačů, nejen u zákazníků, ale hlavně u úřadů (když mimo jiné schovají své sídlo mimo na Prahu 2 do domu s dalšími tisíci firmami, kde pravděpodobnost kontroly je nulová). Tragédie, nedoporučuji nakupovat, za takovou zkušenost žádná úspora nestojí.

Reakce obchodu ESOMOBIL

musím Vaši připomínku upřesnit na pravou míru. Popořádku a v souladu s obch. podmínkami.
    1. zboží skladem nezmanená že je k dispozici ihned skladem na všech našich pobočkách/výdejnách, ale stav se týká hlavního skladu. Takže zboží SKUTEČNĚ FYZICKY MÁME.
    2. pokud se zákazníkovi nabídne alternativa Zásilkovna (Uloženku nenabízíme) je to jen výhoda, jelikož zákazník obdrží na výdejně zboží hned následující den. Služba Zásilkovna je profesionální a spolehlivá. Zboží přes zvolenou výdejnu zásilkovny si můžete předem také prohlédnout. Oproti naší jediné výdejně v PH, BM, OV je jich spousty, v Praze např. cca 300, tedy na "každém rohu", není pravda že něco naúčtujeme. Stojí to 68kč stejně jako osobní odběr, tedy lžete.
    3. záruční listy již dávno žádné obchody téměř nevydávají, vždy jako tento slouží faktura.
    4. faktura je samozřejmě v pořádku a v souladu s legislativou, pouze POKUD OBJEDNÁVÁTE NA FIRMU KDE TO HRAJE ROLI JSTE VŽDY UPOZORNĚN, pokud by u daného produktu nebyl možný odpočet DPH. To, že při případné nemožnosti odpočtu je aplikován režim §90 (kde spadají mj. použité zboží, starožitnosti, obrazy...) je pouze účetní záležitost pro Vás jako zákazníka to nemá absolutně žádný vliv! Vy moc dobře víte že jste od nás NEOBDRŽEL použité či bazarové zboží. To také potvrzuje 92-94% všech našich spokojevých zákazníků!!!
    DPH se odvádí přibližně stejné jako u běžného 21% režimu. A s tou nulovou pravděpodobností kontroly jste už úplně na omylu. Na rozdíl od některých eshopů jsme čistě česká firma se sídlem v Česku a nikde se neschováváme :-)
    Vaše připomínky jsou zcela mimo realitu...
    Závěrem. Proč jste nám zboží nevrátil, když jste tak nespokojený???

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 2 týdny

Skvělé ceny i komunikace. Byl jsem telefonicky kontaktován ihned po odeslání objednávky. Telefon Samsung je z polské distribuce, plně funkční.

Výhoda

• odstoupení/reklamace

Telefon zatím ok, nicméně po telefonu obchoďačky bylo nabídnuto ochranné sklíčko, které jsem tedy přidal k objednávce. Když jsem ho vybalil, tak to rozhodně nebylo sklíčko určené na tento model.(chápu, že sklíčko je o něco menší, než rozměr displeje, nicméně o půl centimetru? asi těžko)
    Při emailové komunikaci jsem byl ujištěn, že to je normální! Není. Tak jsem odstoupil od smlouvy, řádně zabalil sklíčko do obálky, kterou jsem vyztužil kartonem. Ticho po pěšině, až když jsem se dotazoval jak vyřešili odstoupení, tak jsem se obratem dozvěděl, že zásilka došla poškozená a že se odstoupení ZAMÍTÁ! - Doufám, že nebudu muset reklamovat telefon!

Reakce obchodu ESOMOBIL

již jsme to s Váma řešili. Sklo je menší 2-3mm oproti např. ochranné folii po okrajích výrobcem záměrně a to pouze u oblých okrajů aby nepraskalo. 3D skla s oblými okraji stojí mnohem více, nepřišlo Vám tedy špatné sklo. Domluvili jsme se na vrácení skla jelikož jste nebyl s ním spokojen.

Bohužel VAŠÍ CHYBOU jste se neobtěžoval sklo zabalit důkladně proti nárazu či prohnutí při přepravě. Poslal jste ho jen v dopise podložené obstřihlým kartonem a sklo přišlo zničené. Pošta při reklamaci této zásilky nám potvrdila, že je absolutně nedostačující balení v dopise vzhledem k povaze zaslaného výrobku. Proto bylo odstoupení za vrácené sklo právem zamítnuto.

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 3 týdny

Komunikace pouze inform autom. email o přijetí a expedici objednávky, velmi strohé

Reakce obchodu ESOMOBIL

děkujeme Vám za hodnocení nicméně nerozumím Vaši přípomínce. To, že Vám přijde email o přijetí a vyřízení objendávky je věc běžná u 3/4 všech českých eshopů. U nás naopak (zřejmě mimo Vaši objendávku) zákazníkům vždy před vyřízením objendávky voláme.

• Super. Doporučuji.

• Rychlost dodavky
    • Prehlednost obchodu
    • Bezproblemove jednani

Cena, rychlost...

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 3 týdny

• Rychlost, skvělá komunikace!

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 4 týdny

• vše bez problémů
    • platba v hotovosti

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 1 měsícem

• A dálší mobil si zde koupím také.
    • Spolehlihost,cena,komunikace

Stručně, už nikdy!!

Reakce obchodu ESOMOBIL

dohledal jsem si Vaši objednávku a informace abych zjistil, co byl za problém. Ten ale nebyl na naší straně. Vrátil jste nám použitý mobil a navíc výrazně ze spodní strany poškrábaný.

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 1 měsícem

zboží bylo v pořádku doručeno, jen mělo být doručeno poštou do vlastních rukou, ale přišla jen sms, že je nachystáno k vyzvednutí na poště, což mě naštvalo, protože jsem se chtěla vyhnout frontě

Reakce obchodu ESOMOBIL

děkujeme Vám za hodnocení a moc nás těší Vaše spokojenost. Bohužel doručení poštou již neovlivníme, zřejmě Vás nezastihli.

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 1 měsícem

• Rychlost a komunikace s obchodem.

• nakoupil v obchodě ESOMOBIL před 1 měsícem

Velmi prizniva cena, rychlost dodani