• Velmi omezené možnosti doručení. Vyzvednutí v DPD PickUp proběhlo příšerně. Ve výdejně jsem čekala 10 min a systém se jim stále nenačetl. V okolí mého bydliště nejsou dostupné bezbariérové DPD PickUp, není tedy možné zboží vyzvednout s kočárkem. Zboží dorazilo o den později, než obchod uvádí. V případě možnosti doručení do zásilkovny nebo balíkovny bych nakupovala ve vašem obchodě častěji.

Reakce obchodu ESITO CZ

budeme reagovat věcně. Objednávku jste vytvořila dne: 24.02.2022 ve 21:18 druhý den tj. 25.2.2022 v 8:04 (pátek) byla objednávka vyřízena = zabalena + vystavena faktura a balík čekal na svoz. Další den tj. 28.2.2022 (pondělí) byl balík doručen na Vámi vybrané DPD Pickup místo. Na úvodní stránce je banner s tím, že doručíme balík do 24h - ALE tato nabídka platí pro objednávky přijaté do 12. hodiny což je tam písmeny velikosti cca 1cm jasně napsáno. Promiňte ale rychleji to neumíme.

Další věc: hodnotila a kritizovala jste firmu DPD. Vaše rozčarování z DPD si neprávem odnesla firma ESITO. Protože jak je patrno z příspěvku s našimi výrobky jste spokojená. Váš přístup i hodnocení které jste dala nás dost mrzí :(

Přejeme Vám pěkný den. Vaše ESITO.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Roušky jsou hezké, uchycení za uši pomocí tenké gumičky šílené!

Dobrý den.
    Vaše nespokojenost nás mrzí, zejména pokud jde o věc vámi zmíněnou. Osobně mám 3 děti a nosí to rády. Gumička je velmi jemná a pružná a dětem nevadí... ba naopak, nosí ji rády. Pokud vašim dětem vadí, pošlete nám prosím adresu a zašleme alternativu na které se dohodneme. Vše je řešitelné :)
    Vaše ESITO.

• Zadal jsem velikost nano vložky L, automaticky byla v košíku velikost M bez jakéhokoli upozornění, vložka není v roušce fixovaná, kroutí se, čili je zcela na nic, v oblasti nosu je rouška volná, čili si mohu vybrat - brýle nebo roušku. Schází nějaké vyztužení - třeba vložený drátek.

Reakce obchodu ESITO CZ

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Musíme však reagovat na Vaše podněty. Velikost se volí kliknutím na velikost, kterou chcete objednat a nikdy se nestane, že by do nákupního košíku skočilo něco jiného než na co kliknete - to není technicky možné. Vyjma toho, že váš výběr lze řádně zkontrolovat i před samotným odesláním v košíku a případně vymazat nebo přidat položky které zákazník sám požaduje. Vždy je třeba si navolit správnou velikost roušky a k ní i filtru, poté filtr pasuje jak má a v roušce se nijak nepohybuje. Toto máme vyzkoušeno nejen sami na sobě.

Ad drátek v nosové části: Antibakteriální rouška se stříbrem je z velmi jemného materiálu a drátek není možné technologicky vkládat, protože by se materiál častým praním "propíchl / roztrhl" a tím následně i znehodnotil roušku. Několik našich kolegů však nosí brýle a pokud se rouška správně nasadí drží tvar velmi dobře a i pod brýle je velmi vhodná o čemž svědčí i mnoho velmi dobrých recenzí a pochvalných emailů před vámi. Je škoda, že jste si nepřečetl, že se v roušce drátek nenachází. "Vždy je lepší, když něco takového požadujete si objednat rovnou u jiného dodavatele, který toto nabízí, bude se jednat sice o plátěnou roušku, ale pokud upřednostňujete drátek jistě by to byla pro vás lepší volba.

Objednat si jinou velikost než jste chtěl, objednat si produkt, který jste nechtěl a poté napsat špatnou recenzi? Tak to nás velmi mrzí a nemáme k tomu moc co více dodat. Pokud by jste se ještě někdy rozhodl u nás něco objednávat rádi Vám poradíme třeba i telefonicky přímo u objednávání pokud si to budete přát.

Pěkný den ESITO.

• Zboží nemělo garanci nepoužití ( balení filtrů bylo otevřené).

Reakce obchodu ESITO CZ

Dobrý den, zakoupila jste 3 sáčky po 50ks. Pokud došlo náhodně k otevření jednoho ze zipových sáčků např. vlivem nešetrného zacházení při přepravě, stačí nám napsat a daný problém jistě vyřešíme k Vaší spokojenosti. Pěkný den ESITO.

Rouška tak jak jí prezentovali nefunguje .

Reakce obchodu ESITO CZ

Dobrý den, a můžete nám prosím napsat co Vám nefunguje? Aby jsme mohli problém odstranit. Nejsme si totiž ničeho takového vědomi. Chodí nám pouze pochvalné emaily. Děkujeme ESITO.

• zboží stále nemám

Reakce obchodu ESITO CZ

Dobrý den, po ověření Vaší objednávky jsme zjistili, že sice byla vytvořena 8.4. ale nebyla uhrazena a "spadla" do automaticky zrušených objednávek. Vy osobně jste ji znovu vytvořil až po osmi dnech tj. 16.4. a ten den uhradil. Platba byla připsána 17.4. (mmch. pátek). Vaše objednávka bude vyskladněna zítra tj. ve Středu. Za zdržení dva dny se tedy velice omlouváme, ale při množství objednávek je to v tomto čase zcela běžná lhůta a u typu výrobků, který jste objednal je to uvedeno. Pěkný den ESITO.

• ne
    • ne

Zdá se mi to předražené

Reakce obchodu ESITO CZ

nikdo Vás nenutil si tu předraženou věc zakoupit...
    Pěkný den ESITO.

Nevhodné gumičky. Hrozně moc za ušima bolí.

Reakce obchodu ESITO CZ

podle data objednávky jste byla mezi prvními kdo objednával roušky u nás. V průběhu času jsme na základě reakcí od zákazníků prodlužovali gumičky nebo šňůrky. Jejich délka se velmi liší u každého z nás. Poprosíme Vás: kontaktujte nás my Vám zdarma pošleme delší aby Vám to nevadilo. Tento malý problém jistě vyřešíme k Vaší spokojenosti. Pěkný den ESITO.

• Doba dodani je az moc dlouho. A to mi zbozi jeste ani nedorazilo.

Reakce obchodu ESITO CZ

Dobrý den, vaše nespokojenost nás mrzí, ale na úvodní stránce bylo výrazným textem upozornění, že firma vyskladňuje do 19.12. 12h a z důvodu čerpání dovolených a následné inventury bude odesílat až 5.1.2018. Vy jste udělal objednávku 20.12. přičemž Váš balík byl odeslán podstatně dříve a to mezi svátky - před koncem roku. Doufáme, že alespoň zakoupené věci jsou podle Vašich představ a budou Vám dobře sloužit. Pěkný den ESITO.