• poukaz je ideální dárek, když nevíte velikost

• Objednávala jsem již poněkolikáté a vždy perfektně zabalené, úžasné, kvalitní zboží, perfektní komunikace a rychlé dodání. Vždy ochotně poradí a vždy ochotně vyjdou vstříc.

• komunikace
    • ochota

Oceňuji pomoc při výběru, komunikaci a ochotu. Obchod doporučuji!

• Poradenstvi
    • Kvalita

Skvělá ochota, velice doporučuji. Podprsenku kterou jsem chtěla velikostně neměli na skladě. Ale po e-mailové domluvě objednali a poslali. Jsem moc spokojená a rozhodně nebudu nakupovat naposledy. Doporučuji a moc děkuji za skvělý přístup!

• Velký výběr.

• díky kalkulačce velikostí přesně vím, co dostanu
    • rychlé vyřízení

Úžasný obchod kde vám poradí s velikostí a já mám konečně poprvé v životě podpsenku která mi opravdu sedí. již tedy druhou a určitě mi ještě nějaká přibude.

• Milá komunikace, velmi vstřícní,poradí

• Výběr, neuvěřitelně ochotný personál - osobně i po emailu. Děkuji a doporučuji !

• Krasne padnouci pradlo, skvely servis

• Rychlé jednání, příjemné prostředí,komunikace

• Skvělá komunikace s obchodem
    • Rychlé doručení

• Poradenstvi
    • Vyber
    • Objednají cokoliv

Nakupovala jsem zde již několikrá a pokaždé velká spokojenost. Úžasný přístup zaměstnanců a moc hezké a kvalitní prádlo.

Naprosto super obchod, poprvé jsem zvolila špatnou velikost, ale po komunikaci s asistentkou jsme vybraly tu správnou. Jsem opravdu spokojená.

Velmi ochotní, rychlé doručení,

• Nakupuji už potřetí a velká spokojenost, velmi kladně hodnotím perfektní eshop, kde si přesně zjistíte svoji velikost a ještě můžete telefonicky zkonzultovat svůj výběr, paní na telefonu ochotná, zodpoví všechny otázky a doporučí vyhovující typ podprsenky.
    • kvalitní zboží odpovídá ceně, raději si připlatím a podprsenka padne jako ulitá. Při prvním nákupu na prodejně jsem po přeměření zjistila, že kupuji v běžné konfekci úplně jinou velikost než bych měla mít, a proto mi podprsenky neseděly jak měly.

• Vse vyzkouseno, mily pristup
    • Nelibil se mi zpusob zabaleni objednavky! Objednala jsem horni dil plavek s kosticema. Plavky byly zabaleny pouze v jednoduchem pytliku a pri horsi manipulaci pri doprave se mohly kostice kdykoliv poskodit/nalomit. U tak draheho pradla bych ocekavala zabaleni v originalni krabici, tak aby pradlo bylo zabezpeceno proti poskozeni.

Osobni navsteva obchodu super, poslat bych si nenechala uz radeji nic.

Skvělá komunikace