• Zbozi prislo spravne
    • Nedelaji chyby jako Alza
    • Neni

Nejdriv jsem si zbozi objednal z ALzy no zbozi prislo uplne jine , oznacene jako to ktere jsem hledal. Nasledne som skusil Eshopper a zbozi bylo do 2 dnu u mne doma. Vynikajici

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper.cz, děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi našeho obchodu. Vaše hodnocení nás potěšilo a těšíme se na další nákup.

• Rychle a spolehlive dodani

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper.cz. Velice nás těší Vaše spokojenost a mnohokrát děkujeme za Váš nákup a hezkou recenzi.
    Přejeme příjemný den a těšíme se na Vaše další nákupy.

• rychlost dodání a komunikace

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper.cz, děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi našeho obchodu. Těší nás Vaše spokojenost s rychlostí doručení, kde většinu zásilek zákazníci obdrží do 3 dnů. Těšíme se na další nákup.

Rychle vyřízení objednávky, perfektní doprava.

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper.cz, děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi našeho eshopu. Těší nás, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Těšíme se na další nákup.

• Výběr , komunikace , rychle doručení

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper.cz, velice děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi našeho e-shopu. Těší nás Vaše pozitivní zkušenost a těšíme se na další nákup.

• Rychle vyřízení objednávky
    • Příznivé ceny

super

• dobrá cena
    • rychlé dodání zboží
    • nízká cena dopravy (zásilkovna)

Výhodný e-shop

• Vše proběhlo v naprostém pořádku.

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper. cz, děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi našeho obchodu. Těší nás Vaše spokojenost a těšíme se na další nákup.

Rychlá dodávka zboží, vše v pořádku

Rýchle a spolahlivo

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper.cz, děkujeme za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu. Těší nás Vaše poznámka ohledně rychlého doručení. Přejeme pěkný den a těšíme se na další nákup.

Velmi rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper.cz, velice děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi našeho obchodu. Velice náš těší poznámka ohledně rychlosti doručení. Zboží odesíláme každý den s doručením následující den s cenou od 29 Kč. Těšíme se na další nákup.

Rychlé dodání, spokojenost

jen malý detil pořádně dotahujte víčka a bylo by vhodné to zabalit do nějakého pytlu,sanytol jsem měl rozsypaný ze 3 nádob po celé krabici

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper.cz, děkujeme velice za Váš čas věnovaný recenzi našeho obchodu. Balení se snažíme věnovat pozornost a někdy nás nenapadne předem jak se může zboží při přepravě poškodit. Děkujeme tedy za připomínku, které přispěje lepšímu zabezpečení zboží. Přejeme pěkný den a těšíme se na další nákup.

• ceny

Spokojenost , doporučuji

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper.cz, děkujeme za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu. Děkujeme za pozitivní hodnocení a těšíme se na další nákup.

VELKÝ VÝBĚR KVALITNÍHO ZBOŽÍ
    PŘÁTELSKÉ JEDNÁNÍ
    RYCHLOST DODÁNÍ
    PERFEKTNÍ KOMUNIKACE
    100 % SPOKOJENOST

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShopper.cz, velice děkujeme za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu. Těší nás Vaše spokojenost jak s cenou, tak rychlostí doručení. Těšíme se na další nákup ;)

• Ceny

Zboží pečlivě zabalené.

Reakce obchodu eShopper.cz

Dobrý den z eShoppr.cz, děkujeme za Váš čas věnovaný hodnocení našeho obchodu. Těší nás VAše pozitivní hodnocení za které děkujeme.

solidní jednání