Objednávka bohužel ani týden od zaplacení nedorazila, přestože mělo být zboží skladem. Po telefonu mi pán sdělil, že odeslání prý proběhlo včera, proč je v trasování zásilky "přeprava zrušena" neví a prověřit to může až pozítří. No nevím, co si mám myslet, ale nadšený z toho nejsem. Rozhodně to nepůsobí dobře.

• Přestože bylo uvedeno, že zboží je k dispozici (2 ks), po objednání přišla informace, že ho již nemají. :-(((

Reakce obchodu Eshop - Yettisport.cz

Pokud se zboží prodá na obchodě chvilku to trvá než se vše zaktualizuje a může se zobrazovat.U aktalně hodně prodávaného zboží je lepší ověřit po telefonu.

• Katastrofa...Po 3 dnech napsali,že zboží není skladem,přitom dnes po týdnu neustále na jejich e shopu svítí,že je skladem.

Reakce obchodu Eshop - Yettisport.cz

Zboží bylo prodáno v kamenéprodejně proto nemohlo být dodáno zákazník byl informován v pracovní den.
    Zboží bylo v pracovní den odstraněno z nabídky a nesvítí.Zřejmně se díváte na jiný produkt

Objednal jsem si nohejbalovi míč . Po 3 dnech mi napsali ze není skladem a ze ho doručí příští týden. A ten pravé dnešním dnem také uplynul a míč stále nemám ani jinou komunikaci či omluvu.
    Umím pochopit když skladem. Ale neobjednavam e - shopu poprvé a když nastala taková situace , tak mi automaticky napsali bit po těch třech dnech ( což jsem se divil, ale jak píšu umím to pochopit) zda budu chtit ubjednavku zrušit , tak není problém. Proste semnou vždy komunikovali. Tady jak píší absolutně nic a doteď míč nemám.:-( kdyby jsme míč objednávali jako cenu v turnaji což děláme a jsou tam již daně termíny, tak jistě by vítězný tým tento míč jako cenu nedostal.

• Zakoupil jsem lyžařské vázání a chyběla tam brzda.

Reakce obchodu Eshop - Yettisport.cz

Chybějící brzdu bylo možné okamžitě doposlat stačilo jednoduchou komunikací zavolat,napsat email.
    Čermák Yettisport

Po více jak 10 dnech zboží nepřipravení.Komunikace 0.

• nenašel jsem
    • nabízejí levné ceny, ale online se dostupnost nedovíte
    • pomalá odezva

Reakce obchodu Eshop - Yettisport.cz

Naprostou většinu nabízeného zboží máme skladem,pouze pár produktů máme na dotaz.Na dotaz meilem reaguji do několika hodin.Pokud požadujete okamžitou odpověď je potřeba volat na uvedená te.čísla .

- zboží na skladě ve skutečnosti na skladě není
    + aspoň zavolali, mají kamenný obchod

Reakce obchodu Eshop - Yettisport.cz

Objednané zboží bylo prodáno na obchodě takže nemohlo být odesláno.
    Zákazník byl neprodleně s omluvou informován.

Zbozi skadem, bohuzel, skadem nebylo a bylo vyprodano. Bylo mi nabidnuto zbozi dvakrat drazsi. Obchod mi sice dal rychle vedet, ale pote, co jsem odepsala, ze teda rusim objednavku, uz se mi nikdo neozval na potvrzeni.

Reakce obchodu Eshop - Yettisport.cz

Zboží prodáváme i v kameném obchodě a může se stát že se zboží vyprodá,zvláště když se jedná o doprodej z loňského roku jako v tomto případě.
    Po zrušení objednávka považuji tuto věc za vyřízeno.

• Obdržela jsem info, že zboží je skladem a že si ho mohu vyzvednout na prodejně. Jeli jsme do prodejny, kde nám sdělili, že zboží není a nebude.Nelíbí se mi toto jednání, zmařilo nám čas a náklady na cestu.

Už nikdy.

Reakce obchodu Eshop - Yettisport.cz

Zboží se prodalo v kameném obchodě a skladem skutečně nebylo.Zákaznice byla o tomto neprodleně informovaná emailem a byla nabídnuta odpovídající náhrada.

Zboží uváděné jako "na skladě", ve skutečnosti na skladě není a již ani u dodavatele.

• Nic mě nenapadá
    • Nemají vůbec aktuální informace na eshopu. Člověk si něco objednác co je označené, jako, že je dostupné skladem, a pak se diví, když mu z obchodu napíší, že se zboží již neprodává.

Nespokojenost, to co uvádějí na webu není pravda. Neaktulní a nepravidév informace na ehopu.

Reakce obchodu Eshop - Yettisport.cz

Jedná se o o již nevyráběné zboží které bylo ve výprodeji za zvýhodněnou cenu,prodalo se na obchodě a již není možné doobjednat,toto bylo zákazníkovi vysvětleno

Za zboží jsem platila ihned kartou,ale dodavatel požadoval další peníze za dobírku po mé matce, která zboží přebírala. Žádala jsem navrácení té částky, kterou mi poslal na jiný účet než jsem požadovala. Za nedorozumění s dobírkou se omluvil, ale zmatky zmatky! Nedoporučuji

Reakce obchodu Eshop - Yettisport.cz

Peníze za zboží vráceny na účet z kterého byly odeslány,což zákaznici rozčílilo,to si ale musíte vyřešit doma.Drzé emaily vypovídají o člověku.

Při objednávce zboží jsem zadal platbu převodem, která mně byla také ze strany obchodu potvrzena. Jaké bylo moje překvapení, když se večer z mejlu dozvídám, že zboží je již odesláno jako dobírka. Bydlím na malé dědině, na malé dědině pracuju a do města s bankomatem vyjíždím zřídka. Způsobilo mně to velké komplikace. Kdybych to věděl, tak tu nenakupuji. Jinak bylo vše v pořádku a velmi rychlé.

• Obchod mel napsano ze zbozi je skladem ackoli tomu tak v realu nebylo. I po zruseni objednavky obchod neustale inzeroval zbozi jako 'skladem'

Reakce obchodu Eshop - Yettisport.cz

Jednalo se o mimosezonní zboží-lyžařské brýle,které mám v eshopu na léto skryto.Chybou v programu se objevilo a programátor toto řeší.Zákazníkovi bylo vše vysvětleno.
    Martin