ok

Supr jednání. Veliká ochota.

Vše naprosto vpořádku.

Fotografie zboží neodpovídá skutečnosti!

Reakce obchodu TvFit e-shop

s takovou recenzí jsme se ještě nesetkali. Napadají mě k tomu dvě možnosti, buď opravdu došlo k chybce a určitě budeme rádi, když vyfotíte podložku, která Vám dorazila a spojíte se s námi. Nebo se jedná "jen" o to, že představa dle fota byla jiná. Ač je to riziko nákupu na internetu, počítá s ním legislativa a zboží můžete do 14 -ti dnů vrátit.

Hezký den.

Mirka

Objednávka byla odeslána po víc než týdnu, přesně o 3 dny později než na -shopu bylo uvedeno že zásilku odešlou. Na urgenci mi přišlo zpátky jenom "Děkujeme za pochopení". Naštěstí vše objednávám na dobírku, takže zásilku nechám aby se vrátila zpátky, jelikož jsem mezitím nakoupil jinde kde neměli problém termín dodržet. Obchod tedy nedoporučuji.

Reakce obchodu TvFit e-shop

ač nás to moc mrzí, samozřejmě Vás naprosto chápu. Jako zákazník bych též neměla radost z takové zkušenosti. Dělali jsme co jsme mohli, ale opravdu došlo ke zpoždění. Jsem hlavně řáda, že dárek se nakonec doručil, ač jinde. A věříme, že dělá radost.

Za celý team.

Mirka

zboží dorazilo v pořádku a v poměrně krátké době

Dobrý den, Sylvo.

Děkujeme za milou recenzi. Těší nás, že jste spokojená.

Fungují dobře

spolehlivý obchod

• Bezproblémová komunikace
    • Obchod zrušil celou mou objednávku, i přesto, že druhý z produktů (první nebylo možné dodat) měl na skladě a doručit ho mohl. Druhá objednávka také byla zrušena. Měli by si udělat pořádek v evidenci.

Reakce obchodu TvFit e-shop

i přes tuto nemilou situaci nás těší, že pozitivině hodnotíte naši komunikaci. Právě i nepříjemné věci se snažíme komunikovat příjemně. Jinak mě celá objednávka mrzí a věřím, že nám dáte v budoucnu ještě šanci.

Za celý team.

Mirka

• Zboží nemám a kdybych si nezavolal tak ani nevím na čem jsem.. Oni se ani neozvou sami..

Nedoporučuji tento shop..

Dobrý den, Evčo.

Chápu, že zde není co pozitivně hodnotit. Mrzí nás to :(

• Rychlé vyřízení a dodání, zásilka byla pečlivě zabalena. Naprostá spokojenost.

Dlouhá doba dodání,zboží i teď 3den cestuje.

• Rychlé dodání objednaného zboží

• Zboží bylo objednáno před 7dny, zatím nepřišlo žádné avízo o tom, že by se mělo doručovat.

Reakce obchodu TvFit e-shop

Mohla bych Vás poprosit, abyste se v tomto případě ozval přímo naší zákaznické péči. Kolegyně se na problém podívají a dají Vám vědět. Já bohužel nejsem v současné chvíli schona zjistit všechny informace. Zboží může být již na cestě. Děkuji

MIrka

Objednal jsem zboží, které bylo skladem. Eshop nenabízí platbu kartou, tedy jsem zaplatil bankovním převodem. Po příjetí platby mi eshop oznámil, že zboží nemá a platbu vrací. Bylo to zdražení v řádů dní a dcera byla smutná, že nedostala dárek včas.

Reakce obchodu TvFit e-shop

tak to chápu a věřím, že o to více se dcera těšila. Zde nemám co dodat, mrzí mě lapálie, které byly s objednávkou spojeny a omlouvám se za ně.

Mirka

První nákup a naprostá spokojenost jak se zbožím tak zasláním.

Reakce obchodu TvFit e-shop

Děkujeme a věřím, že nebude poslední :)

Hezký den.

Mirka

• Příznivé ceny, dobře zabaleno, rozumné dopravné

Můj první nákup v tomto e-shopu. Vše k mé spokojenosti.

• Obchod uvadel, ze zbozi ma skladem, na dotaz o dostupnosti potvrzil, ale zbozi nebylo a objednavka byla zrusena

Smutna historka:
    * Obchod uvadel, ze zbozi ma skladem
    * Pro jistotu jsem e-mailem overil dostupnost - potvrzeno
    * Ihned objednano a zaplaceno (ctvrtek)
    * V pondeli vecer, stale zadna informace. Dotazoval jsem se obchodu, kdy odeslou.
    * Utery vecer: zadna informace, dalsi dotaz, nic
    * Nakonec jsem v utery v noci zrusil objednavku
    * Doufam, ze mi zaplacena castka bude vracena

Dobrý den, Tomáši.

Vězte, že sami bychom označili historku za ještě horší než smutnou. Moc nás mrzí, že máte takovou nemilou zkušenost :( Peníze samozřejmě vracíme.

S hlubokou omlouvu.

O.k.