• Hned následující den mi volali, že zboží nemají
    • V eshopu nabízeli zboží, které neměli a nemohli dodat

• Pohl jsem si dohodnout termín dodání dle mých možností vdostatečném předstihu.

• Vstříctnost, přesnost, rychlost a hlavně trpělivost při odpovídání na dotazy, které nejsou zrovna nejchytřejší. Díky

• přehledná nabídka
    • emailová komunikace s obchodem moc nefunguje
    • zboží které nebylo skladem se při nalezení stránky produktu na eshopu Googlem bylo vedeno jako "skladem"

Po zjištění, že systém eshopu umožnil objednávku zboží které není skladem
    mne po stornování objednávky eshop telefonicky kontaktoval omluvil se. Vše v pořádku, plně chápu že zboží které se doprodává najednou "zmizí". Jen doladit funkčnost eshopu, někteří kupující by mohli být více rozčarováni.

• Rychlé doručení
    • Nešlo při objednávce platit kartou
    • Nauctovali mi dobirkovne ale jiná možnost než platit při převzetí nebyla

• Spolehlivost

Velky vybet vseho,americky obchod

• zboží doručeno až domů a bez závad

• Špatná kominikace a informovanost zákazníka. Objednané zboží dorazilo za 11 dní a kdybych se nepídila po tom, kdy zboží budu mít a zda ho vůbec dostanu, tak bych vůbec nevěděla, na čem jsem :-(

Nedostatečná komunikace se zákazníkem

• Nevím

Rychlost a spolehlivost

Nevedela jsem, ze za tesco mobile vyrizuje objednavky o2. Jinak vse v poradku, telefon stale funguje.

Dostal som co som si objednal a zaplatil az po kontrole nakupu. Takze spokojnost. Ziaden problem som riesit nemusel.

• dostupnost
    • rychlost dodání bez okolků
    • nevím

doporučuji nákup
    zachytil jsem zboží za dobrou nepředraženou cenu, i ostatní kupujíci mohou mít to štěstí

Doorucuji

• CENA

• Jednoduche, prehledne, srozumitelne a rychle
    • Nevim o zadnych.

Mohu doporucit.

• cana
    • produktová neznalost lidí na chatu

je to ok

• Přehlednost
    • Slevy
    • Lidskost
    • Nevím

Kvůli mé objednávce mně bylo zavoláno. Paní se snažila a projevila lidskost i před Vánoci. Mnohokrát děkuji za přístup. Nemohu si stěžovat.

• Rychlé vyskladnéní
    • Nedoporučuji dopravu Českou poštou. Tenhle tunelovaný podnik nebrat.

Obchod je výborný jen asi z nařízení z vyšších míst musí zásilky přepravovat Českou poštou. Jednalo se o balík do ruky a musel jsem ho vyzvednout na poště. Ignorujte zkorumpovanou Českou poštu, která nedělá to co má a za chvílí bude nabízet i prodej - jako šmejdi.To pak i zazvoní, prostě kšeft je kšeft.

Velká spokojenost, kupovali jsme mobil jako dárek, odpoledne objednáno a na druhý den PPL přivezlo.
    Cena mobilu se pohybovala mezi těmi nižšími z internetových obchodů a ještě se 2.dárky navíc, které se určitě využijí..
    Určitě doporučuji..

• dobrá nabídka