• Dne 8.9. 2020 jsem si objednal v e-šopu mobilní telefon Caterpillar Cat B25.
    • Dne 17.9. 2020 jsem urgoval opět nákup. Do dnešního dne mi nikdo neodpověděl a ještě jsou tak drzí, že mi poslali dotazník spokojenosti ?!!!
    • NEDOPORUČUJI tento obchod. JP.

Dne 8.9. 2020 jsem si objednal v e-šopu mobilní telefon Caterpillar Cat B25.
    NEDOPORUČUJI tento obchod. JP.

Po několika dnech od objednávky mi přišel strohý mail: "Vážený zákazníku Vaše objednávka byla stornována." Bez jakéhokoli dalšího vysvětlení nebo omluvy za zbytečné čekání...

Přestože bylo na eshopu uvedeno že je telefon skladem, tak mi z eshopu volali, že jej již nemají...

• Špatné a nedostatečné informace u telefonů

Objednal jsem si telefon podle popisu u něj a když mi došel a rozbalil, zjistil jsem, že popis byl nedostatečný. Já chtěl telefon s DUAL SIM a SD kartu a v popisu u telefonu bylo, že telefon to podporuje. Jenže když jsem ho rozbalil, zjistil jsem, že telefon buď podporuje Dual SIM a už ne SD kartu, nebo pouze jednu SIM kartu a + SD kartu, další SIM se tam už nevejde. Takový telefon jsem nechtěl a tak jsem ho okamžitě vrátil do prodejny.

• pokud obchod ví o tom, že zboží nemá, nesmí ho nabízet - klamavá reklama

• garance převádí na své dodavatele (včetně fakturace), mylné informace a následné komplikace při vyřizování reklamace. Sám e-shop ani vlastně nekomunikuje!

Vyhnout se obloukem !! Nakupuji často v jiných e-shopech ale toto bylo nejhorší, co jsem zažil!!!

• Žádné
    • Zboží nedorazilo, i když bylo avízované

Nespolehliví

Reakce obchodu Tesco Mobile e-shop

děkuji za recenzi a zpětnou vazbu. Objednávka se v předvánočním shonu zatoulala, ale určitě doručena do Vánoc, ať máte také krásné svátky a můžete udělat radost někomu blízkému. V případě, že by se ještě bylo v nepořádku, napište na [email protected]. Všechny problémy určitě dokážeme společně vyřešit.

Mějte krásný den a přeji hezké svátky,
    Ivana
    e-shop Tesco Mobile