• podvodníci

Jsou to podvodníci již po třetí mi strhli 29 kč za připojení k internetu i když mám kartu ve staré nokii ve které internet ani není a tel. využívám jen jako pohotovostní, takže mi na něj jen volají klienti ,budu muset přejít k jinému op.

• Podvodníci
    • Klamavá reklama
    • Zavádějící informace

Dnes jsem si koupila na prodejně Tesco 2x SIM kartu "NEOMEZENĚ + KREDIT 500 Kč". Po rozbalení a aktivaci karet mi skočila hláška "Kredit 0 Kč". Po kontrole jsem zjistila, že na vnitřní straně obalu SIM, kterou nemůžete před koupí vidět je napsáno: "SIM kartu si aktivujte nejpozději do 31.12.2021". To znamená, že SIM karta je prošlá a nenajdete na něm ani korunu kreditu. Takže rozhodně nekupujte, akorát zaplatíte 499 Kč za prázdnou SIM, kterou vám jiný operátor dá zadarmo. Budu dále řešit.

• Pokud se chcete někomu opravdu pomstít - pořiďte mu služby od tohoto operátora. :-D
    • Toto je snad nejhorší virtuální operátor v celé Evropě
    • Strhávání kreditu (šmejdské praktiky skrytě přednastavených služeb)
    • Naprosto nestabilní datové služby (paběrkování ze sítě O2 odkud má Tesco mobile jako virtuál nakoupené služby)
    • Zpoplatněná zákaznická linka, kde vás při zavolání parádně odrbou.

Jedná se pouze o překupníka (virtuální operátor) - stejně tak jako Tesco přeprodává shnilé banány v krámech tak obdobně přeprodává "odpad" od jiných operátorů - konkrétně od O2. Pokud tedy chcete služby alespoň na nějaké úrovni zvolte si rovnou O2 nebo jiného operátora a ne tyto šmejdy co jen parazitují na skutečném operátorovi - ušetříte si nervy peníze a čas.

Tuto parodii na operátora nikomu nedoporučuji.

• Objednala jsem si a předem zaplatila SIM kartu, která nedorazila. Reklamace byla zamítnuta bez jakékoliv omluvy. Velmi neprofesiání a arogantní jednání.

• Žádná
    • VŠECHNO ŠPATNĚ

Václav Nespokojený
    Zdravím všechny NESPOKOJENÉ zákazníky Tesco Mobile ČR!
    Nefungují Vám objednané služby, dostáváte se bez vlastního přičinění do minusového kreditu, jsou Vám neoprávněně blokovány služby, reklamace je bez odůvodnění zamítnuta?
    Přidejte se zde : https://www.facebook.com/groups/3633745713359732

• Koupil jsem si Simku s neomezeným voláním a daty 1GB za 499,- / 30 dní . Fungovala 14 dní , pak vyply a požadovali dobití , okrádají zákazníky,tarif není na 30 dní ale na 14 ! Prosím ČOI ať zasáhne neboť je to podvodná reklama a okrádají lidi . Děkuji

Nedoporučuji v žádném případě Tesco Mobile !

• Dne 8.9. 2020 jsem si objednal v e-šopu mobilní telefon Caterpillar Cat B25.
    • Dne 17.9. 2020 jsem urgoval opět nákup. Do dnešního dne mi nikdo neodpověděl a ještě jsou tak drzí, že mi poslali dotazník spokojenosti ?!!!
    • NEDOPORUČUJI tento obchod. JP.

Dne 8.9. 2020 jsem si objednal v e-šopu mobilní telefon Caterpillar Cat B25.
    NEDOPORUČUJI tento obchod. JP.

Po několika dnech od objednávky mi přišel strohý mail: "Vážený zákazníku Vaše objednávka byla stornována." Bez jakéhokoli dalšího vysvětlení nebo omluvy za zbytečné čekání...

Přestože bylo na eshopu uvedeno že je telefon skladem, tak mi z eshopu volali, že jej již nemají...

• Hned následující den mi volali, že zboží nemají
    • V eshopu nabízeli zboží, které neměli a nemohli dodat

• Pohl jsem si dohodnout termín dodání dle mých možností vdostatečném předstihu.

• Vstříctnost, přesnost, rychlost a hlavně trpělivost při odpovídání na dotazy, které nejsou zrovna nejchytřejší. Díky

• přehledná nabídka
    • emailová komunikace s obchodem moc nefunguje
    • zboží které nebylo skladem se při nalezení stránky produktu na eshopu Googlem bylo vedeno jako "skladem"

Po zjištění, že systém eshopu umožnil objednávku zboží které není skladem
    mne po stornování objednávky eshop telefonicky kontaktoval omluvil se. Vše v pořádku, plně chápu že zboží které se doprodává najednou "zmizí". Jen doladit funkčnost eshopu, někteří kupující by mohli být více rozčarováni.

• Možnost se zbavit tohoto operátora
    • Předražený internet
    • Plné účtování hovoru v domovské síti
    • Většina služeb se učtuje z běžného kreditu a ne z bonusového
    • Zrušení většiny původních výhod
    • Sprosté okrádání zákazníků za nevyžádanou rádo by službu
    • "Tescomobilu 100mb na 24 hod. za 29kč.
    • Službu operátor nechce ani po urgentních žádostech zrušit ani deaktivovat. Prostě /sprostě a bez varování vám jí vrazí a nazdar!!!!!!

Sprosté okrádání zákazníků za nevyžádanou rádo by službu
    "Tescomobilu 100mb na 24 hod. za 29kč.
    Nejenže je tato služba těžce předražená, ale nejhorší na tom je že tuto službu operátor nechce ani po urgentních žádostech zrušit ani deaktivovat. Prostě /sprostě a bez varování vám jí vrazí a nazdar!!!!!!
    Takže se mi opět stalo že mi bylo bez jakéhokoliv upozornění strženo 29kč které odmítá vrátit, i když jsem aktivoval balíček s 2,5gb za 250kč.
    Tato nekalá služba, vyloženě okrádá zákazníky bez možnosti obrany.
    S pozdravem Ivan

• Rychlé doručení
    • Nešlo při objednávce platit kartou
    • Nauctovali mi dobirkovne ale jiná možnost než platit při převzetí nebyla

• Spolehlivost

Velky vybet vseho,americky obchod

• zboží doručeno až domů a bez závad

• Špatné a nedostatečné informace u telefonů

Objednal jsem si telefon podle popisu u něj a když mi došel a rozbalil, zjistil jsem, že popis byl nedostatečný. Já chtěl telefon s DUAL SIM a SD kartu a v popisu u telefonu bylo, že telefon to podporuje. Jenže když jsem ho rozbalil, zjistil jsem, že telefon buď podporuje Dual SIM a už ne SD kartu, nebo pouze jednu SIM kartu a + SD kartu, další SIM se tam už nevejde. Takový telefon jsem nechtěl a tak jsem ho okamžitě vrátil do prodejny.

• pokud obchod ví o tom, že zboží nemá, nesmí ho nabízet - klamavá reklama

• Špatná kominikace a informovanost zákazníka. Objednané zboží dorazilo za 11 dní a kdybych se nepídila po tom, kdy zboží budu mít a zda ho vůbec dostanu, tak bych vůbec nevěděla, na čem jsem :-(

Nedostatečná komunikace se zákazníkem