eShop T-Mobile

Recenze eShop T-Mobile

Ota H

Přidáno: 3. března 2017

• Všechno ok.

Mám tarif u T-Mobile a teď jsem musel prodloužit smlouvu a zrovna jsem měl štěstí, že mi tam dali se slevou Samsung.

Kubajz

Přidáno: 25. února 2017

• Supr ceny, i kdyz s tarifem. Ale na Huaweie jsem dostal 3000 Kc slevu.

Vsechno v pohode. Objednal jsem na eshopu a druhy den ho vyzvedl na prodejne.

pan Jára

Přidáno: 8. února 2017

• dobra cena - se slevou 2000, kvalitni sluzby, hodne pobocek

Klidne bych koupil znovu

Přidáno: 15. prosince 2016

• Jinde o 1.000 levneji, bez smlouvy nebo tarifu,-

Nakonec jsem objednal jinde, nez u sveho operatora :-(

jose.porsche

Přidáno: 25. listopadu 2016

• na první pohled výhodná cena pro své zákazníky do prvního problému
  • odvaha nechat se veřejně hodnotit na Heurece
  • v případě problému s telefonem neumí řešit reklamaci telefonu ke spokojenosti zákazníka
  • arogantní a neprofesionální chování prodejců
  • na pobočky T-mobilu paradoxně neexistují telefonní čísla, takže v případě zjišťování stavu reklamace musíte opakovaně navštěvovat pobočku
  • v případě, že vám u telefonu odejde nabíječka, posílají vás stejně ke konkurenci

Služby má T-mobile dobré, žádný telefon si zde ale po velmi negativní zkušenosti už nekoupím, rozhodně se neřídí heslem ,,náš zákazník, náš pán"

Alexandr

Přidáno: 9. ledna 2016

Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Otevřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2016

Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Přidáno: 3. ledna 2016

• síť poboček
  • koupil jsem telefon lenovo 2010 2 ks,skoro vše mi vysvětlili,ale to nejdůležitější ne,jsou jediní ze všech prodejců,kteří prodávají tento telefon na jednu sim kartu.To bylo překvapení pod stromečkem?Teď to svádí jeden na druhého a telefon vzít zpět nechtí,i když není vůbec použit.

s takovým jednáním jsem se léta nesetkal,a to jsem si je vybral s tolika firem a cena byla průměrná,reklamace reší manažerka prodejny,která má svoji pracovní dobu,když jí konečně zastihnete,odkáže nás na info centrum,které mi sdělí po několika dnech,že je vše v kompetenci prodejny.

Přidáno: 2. ledna 2016

• Kopila jsem na pobočce tablet Prestigio jako vanočni darek a musim rict dobre funkce dobra cena ale nejdou na nem hry jak na pc a,kdyz se nacte vypadava hlavne u filmu.

jinak slape jak hodinky

Přidáno: 28. prosince 2015

• Stále volají a něco vam nutí, když něco chcete vy, tak neochotni a nic není možné pokud se nezavazete další smlouvou, kterou nepotřebujete. Mé osobne prodloužili smlouvu o 3 měsíce dřív, volali takřka denne a posílali emaily, tak sem raději prodloužil abych měl od nich klid s Tim, že dcera chce k vánocům telefon a ze si ho pak vezmu. Zlatý voči, smlouva prodloužena, tak táhni. Moc krásný přístup od t mobile.

Vyprší smlouva a koncim

Zobrazuji 1 - 10 ze 43 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5