Rychlé a spolehlivé doručení

• Veliký výběr produktů různých značek
    • Komunikace s obchodem

Jeden s nejlepších prodejců jízdních kol a příslušenství na kolo. Osobně jsem navštívil Ski Bike Radotín a byl jsem ohromen. Je to jedna z nejhezčích prodejen, kterou jsem kdy navštívil.

Všechno proběhlo naprosto bez zádrhelů.

• Možnost vyzkoušení objednaného zboží. Nepadnocí velikosti bez problémů vráceny. Ochotný a proškolený personál

Vše naprosto v pořádku..perfektně zabaleno..rychlé dodání a komunikace.

• rychlá reakce

žádná

• Všechno funguje tak, jak má.
    • Nenalezeno

Již jsem uvedl výše.

Super komunikácia. Veľmi ochotný personal. Veľkostne všetok objednaný tovar super sedí (2x nohavice specialized, 1x kompresné ponožky specialized, 1x zimné tretry northwave). Ceny tovaru o 30-40% nižšie oproti ostatným obchodom vďaka 3 dňom zliav na cyklo tovar. Poštovne zdarma. Perfektne zabalené a rýchlo dodané. Maximálna spokojnosť. Vďaka

Very slow delivery times :(

• Super prístup obchodu,bez problémov a dobrê ceny.

• Široký sortiment, rychlé doručení

Jsou zde na jednom místě produkty, které jinde pracně dohledávám. Doručení je téměř obratem.

• přehledný web
    • velký výběr helem

Dříve jsem tu již vracel jednu helmu, kvůli nevhodné velikosti a s vrcením nebyl žádný problém. Jak komunikují vím tedy pouze přes internet, ale k tomu nemám výhrady.
    Co se týče rychlosti, tak jsem objednal ráno, a druhý den mi to pošťák dovezl

Opravdu skvěle zásobený obchod špičkovými produkty.

Bájo

• Uvádí zboží skladem, které nemají
    • Odeslali mi evidentně použité zboží bez upozornění na tuto skutečnost

Dříve jsem zde opakovaně nakupoval, ale toto byl můj poslední pokus. První špatná zkušenost byla, když mi odeslali evidentně používaný cyklo computer, kde byly ještě uloženy záznamy jízd! Po nějaké době jsem si zde opět zkusil koupit funkční tričko. Avizovali všechny velikosti skladem a ve slevě. Po provedení objednávky mi volala pracovnice obchodu, že se stala chyba v systému a že mají pouze xl...

• kvalita služeb na jedničku, radost objednávat

• Velmi profesionální a srozumitelný servis. Velmi přehledně zpracovaný a jednoduchý systém vracení zboží zpět do obchodu s prodlouženou lhůtou až do 60 dní. Opravdu nadstandardní nabídka zboží pro cyklistiku.

• Velka prezentace, dostatek kol a výbavy. Milá obsluha.

• Sortiment

• Rychlost,spolehlivist