nemají zboží skladem, i když na stránkách měli uvedeno skladem. Potom trvalo dva dny než nám oznámili, že zboží není a nebude.

• rychlost vyřízení objednávky

V obchodě měli vybrané zboží "skladem", proto jsem ho tam objednávala. Druhý den mi ale psali, že skladem není a objednávku zrušili.

S obchodem jsem neměla problém.
    Jediné,co mně vadilo je nemožnost vybrat si dopravce, třeba Zásilkovnu.S kilovým balíčkem přijelo DHL náklaďákem

• Komunikace skvělá

• Super komunikace a ochota, bleskové doručení.

Co nabízejí to splní
    §

• ceny zboží
    • komunikace při reklamaci dodávky

vse probehlo rychle

Do dnes 9.9.6021 jsem neobrdžel fakturu za koupená krbová kamna !!!!

• jsou super

KO

• Rychlé jednání

Zboží potřebuji vrátit, ale nikdo z obchodu zatím nekomunikuje.
    Kontaktoval jsem paní Šimečkovou, jak je napsáno v pokynech. Psal jsem email a volal jsem na všechna dostupná čísla.
    Doufám, že se nakonec vrácení zboží podaří a já budu moct svou recenzi upravit.

• Bezvadné zboží
    • Dobrá cena

Kamna jsme objednali , ale hnědou barvu. Na potvrzené objednávce byly kamna v lískové barvě. Zavolala jsem do obchodu kde mně sdělili, že kamna nejsou žádné, ani v žádné jiné barvě. Naštěstí jsme je ještě nezaplatili, nevím jak by to pokračovalo dál.
    Edita

obchod potvrdil objednávku a po10.dnech ji zrušil pro nedostupnost zboží a zároveň nabidl stejný produkt za vyšší cenu a po potvrzení nové objednávky ji po dalších 10. dnech opět zrušil

• Zboží skladem a po pěti dnech to zruší, protože zboží není a neví kdy bude. To ještě dokážu pochopit. Ale to že v recenzích nejsem zdaleka první kdo má stejný problém se stejným scénářem je divné. A když se teď dívám do e-shopu tak ho mají stále skladem. nevěřím jim a ani si netroufám doporučit dalším důvěřivcům.

Shit!!!

Super