• nekomunikují - po objednání nezaslali předpis k zálohové platbě, na žádost o storno objednávky již druhý týden nereagují

• Objednal jsem si zboží, žádal jsem prvně o potvrzení, zda je zboží skladem, následně zda vůbec je objednávka zpracovaná, nedostal jsem žádnou odpověď ani na jeden dotaz (po dvou týdnech?), díky této zkušenosti nemohu doporučit dále

Prvotní zkušenost špatná

• Vůbec nedali vědět, zda je zboží na skladě ani v jakém časovém horizontu objednané zboží dorazí a jestli vůbec dorazí.
    V jiných e-shopech o tomto zákazníky informují.

Po objednání zboží jsem očekával v emailu proforma fakturu na základě které bych zboží nejdříve uhradil a poté je obdržel. Do dnešního dne jsem nic v emailu nenašel, tudíž jsem nic nezaplatil a nic neobdržel.

Po objednávce přišlo potvrzení, že je evidována. Od té doby nic, ani odpověď na dotaz emailem.

• Opravdu rychlé dodání a výborná komunikace

• Vysoká erudice prodávajícího
    • Ochota
    • Více nepotřebuji
    • NEJSOU!!!

Potřebujete-li kromě rychlého nákupu, solidní jednání a erudovanou radu, vřele doporučuji!!!

• Super ceny
    • Ultra vysoká rychlost dodání
    • Ochotný řidič spedice

Moc spokojený zákazník = 1*****

• cena .rychlost dodání

výhodu nemá vůbec žádnou --objednal jsem zboží a ani mi nebyli schopný napsat že objednané zboží nemají až když jsem je sám urgoval tak se uráčili mi napsat že nabízený zboží vůbec nemají no prostě příšerný obchod nenakupujte od nich nic naprostá nespokojenost pozor pro všechny

Reakce obchodu e-shop SEON Ostrava

Zákazník si objednal "bazarové" zboží, které již nebylo skladem a nebylo jej možné objednat.Na tuto objednávku ze dne 19.3.2018 byl odeslán email zákazníkovi 21.3.2018 10:07 s informací o nedostupnosti bazarového zboží a následné zrušení objednávky !!! Tzn, že zákazník neuvádí pravdivé informace.

• příjemná obsluha, rád a ochotně poradí
    • přijatelné ceny
    • snad jen maličké prostory (pro někoho možná výhodou)

Vše proběhlo OK

• ochotně poradí