• nejsou flexibilní v komunikaci, dlouhé dodání

uváděné zboží nemají skladem, přesto že to uvádějí a termín dodání byl 10dní na místo 3dní.

Reakce obchodu Eshop Schock

Produkty společnosti SCHOCK objednáváme přímo od výrobce v Německu. Jde o zakázkové zboží, minimum celkové nabídky držíme skladem. Co objednáme v úterý, přijde v pátek, co objednáme ve čtvrtek, naskladníme další týden v úterý. Obvykle jsou zásoby v Německu dostačující a pokrývají naši poptávku a zásobování funguje bez problémů. K nejdelšímu dodání dochází, pokud zboží objednáte ve čtvrtek odpoledne, my potom v úterý, další pátek naskladníme a zákazník má zboží následující pondělí. Na pracovní dny je to poté 8 dní + víkend. Snažte se proto své nákupy produktů SCHOCK plánovat. Není to hned. Zákazníkovi se omlouváme a ostatním děkujeme za pochopení. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Vstřícnost, ochota, rychlé jednání.
    • Rychlé vyřízení reklamace.
    • Dodaný kus jako na potvoru nefungoval, nicméně sjednána okamžitá náhrada.

Reakce obchodu Eshop Schock

Asi dávkovač, potvora :-). Díky funkčnímu záručnímu i pozáručnímu servisu a podpoře od společnosti Schock jsme schopni pružně reagovat i na tyto nepříjemnosti. Děkujeme každému z Vás za trpělivost a toleranci. Stane se. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Slevy
    • Darky
    • vyrobky schock
    • Kvalita

Objednat na e shopu dostanete slevu a darek . Moznost vyzvednuti v obchode v Pardubicich nebo postou Toptranz zdarma

Reakce obchodu Eshop Schock

Sleva 5 % pro objednávky nad 2 000 Kč, doprava zdarma pro objednávky nad 2.500,- Kč, krytka Wastecap zdarma při nákupu nad 3.000,- Kč, možnost vrácení zboží do 30 dnů od zakoupení. To vše Vás čeká při nákupu v našem e-shopu. TRENDO

• rychlost zaslání, slevy nad rámec objednávky

vše v pořádku

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za pozitivní hodnocení. Při objednání přes www.eshop-schock.cz získáte slevu 5% a dárek v podobě krytky výpusti. U objednávky s vyšší finanční hodnotou možnost individuální nabídky. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• jeden z mála e-shopů, kteří nabízí výrobky Schock

Reakce obchodu Eshop Schock

Schock - německá kvalita, na kterou sází čím dál více zákazníků. Je pro nás potěšení s těmito produkty obchodovat. Za team TRENDO, Pavel Heřman

Velmi rychlé jednání,dostatek informací o stavu objednávky

Reakce obchodu Eshop Schock

Patříme k nejlepším právě díky těmto zdůrazněným potřebám většiny zákazníků: "Velmi rychlé jednání, dostatek informací o stavu objednávky." Vyzkoušejte nás i Vy. Pokud nepůjde přes cestu tisíc černých koček, poznáte, proč nás všichni chválí. 100% není zadarmo :-)

Rychlost a kvalita

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za Váš názor, děkujeme za pochvalu. Rychlost a kvalita, to je TRENDO s.r.o.

• Dopravce toptrans-pouze hotovost

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za čas, který jste věnoval kladnému hodnocení.

• Dobrá komunikace, rychlé jednání

Děkujeme za pochvalu. TRENDO

• Dobrá komunikace, rychlé dodání

Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Za team TRENDO, Pavel Heřman

• Kvalitní výrobky

Se značkou mám dlouholeté dobré zkušenosti, jen malá výtka k dárku, který byl součástí dodávky. Designová krytka výpusti dřezu je poškozená/promáčknutá, coź na vzhledu nepřidá.

Reakce obchodu Eshop Schock

Dobrý den, je možné, že k poškození došlo při přepravě, jelikož zboží na vstupu i výstupu pečlivě kontrolujeme. Kontaktujte nás proto přes naše stránky, zajistíme Vám výměnu. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Pavel Heřman

• Rychlé, profesionální, úplná spokojenost.
    • Zdarma přidali úchyty dřezu.

Reakce obchodu Eshop Schock

Jsme rádi za každou pochvalu. Děkujeme Vám.

doporučuje, kvalitní zboží

• Sice u dřezu chyběly příchyty,ale hned druhý den je kurýr doročil :-)

Vše proběhlo rychle a spolehlivě. Jen bohužel neodpovídají barvy vyfocené obchodem. Je lepší se s nimi domluvit na reálném fotu. Výměna zboží proběhla bez komplikací, ochotný personál. Obchod jinak doporučuji :-)

• Rychlost doručení
    • Komunikace s obchodem
    • Vyvrtani děr na baterii a excentr zdarma
    • Roztrhla krabice balíku

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

• Velký výběr, slušné ceny, rychlost dodávky.

Velká spokojenost, nákup doporučuji, mají i dobře zařízenu dopravu, řidič ví a čeká, protože si zboží vždy důkladně prohlědnete.

• Ochota poradit
    • Co se dohodlo (termín dodání), to bylo splněno.

• přehlednost
    • široký sortiment
    • rychlé dodání zboží

Obchod nabízel zboží, o které jsem měla zájem, za dobrou cenu.
    Překvapila mě opravdu blesková reakce, telefonát, ověření a dodání hned následující den.
    Určitě doporučuji, výborný přístup k zákazníkovi!