• Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za pochvalu rychlé realizace objednávky. U produktů Schock, které vozíme přímo od výrobce ze zahraničí taková pochvala potěší výrazněji. Vybrané položky sice držíme skladem a jsou "zelené", většina z nich je však z pohledu dostupnosti "žlutá" a proto doporučujeme toto zboží poptávat před objednáním. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Výborná komunikace
    • Rychlost dodání zboží

Ve zboží chyběl diamantový vrták, skvělá komunikace s obchodem, obratem poslali chybějící kus.

Reakce obchodu Eshop Schock

Může se stát, že obsah balení není kompletní. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat, vždy nalezneme uspokojivé a rychlé řešení. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Dobrá cena, vyvrtání otvoru na baterii

Reakce obchodu Eshop Schock

U dřezů, kde je to možné, pro objednání otvoru použijete aplikaci, kterou naleznete na stránce dřezu. Velký barevný obdélník s terčíkem. Pokud by s použitím byl problém, napište požadavek na otvor do poznámky. Po objednání otvoru vždy zkontrolujte potvrzení objednávky, musí obsahovat soubor s názvem "otvor". Děkujeme, TRENDO

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu Eshop Schock

Rychlost je nejčastěji zmiňovaná vlastnost obchodu s námi. To, co vidíte v zelené dostupnosti, může být u vás následující pracovní den. U žlutých dostupností nás před objednávkou neváhejte kontaktovat. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za hodnocení. U zboží Schock se vždy věnujte dostupnosti. Produkty v zelené dostupnosti máme skladem v Pardubicích, kde je také můžete vidět na našem showroomu. Žluté položky vozíme přímo z Německa, kdy dodání může trvat 3-7 pracovních dní. Položky, které jsou na dotaz, doporučujeme konzultovat e-mailem ještě před objednáním. Tým TRENDO

• komunikace výborná, dodání rychlé

rychlé jednání, dodání, dobrá komunikace. Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za zhodnocení dokončeného obchodu s naší společností. Děkujeme za doporučení pro další naše zákazníky. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Rychlost, solidní jednání.

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za pochvalu. Ať cristalite nebo cristadur, Schock je skvělý. Nevíte, o čem se to píše? Neváhejte nahlédnout do naší poradny nebo zavolat. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Výborná telefonická pomoc, zboží dodáno v pořádku.
    Děkuji

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za podporu kladnou recenzí i realizovaným nákupem :-). Přejeme, ať zboží SCHOCK dobře slouží. Tým TRENDO

• Rychlé zaslání
    • Pečlivě zabaleno
    • Kvalitní výrobek

Zakoupený dřez dorazil brzy od objednání a zcela v pořádku. Za skvělou cenu a v komplet balení. Určitě doporučuji všem, zakoupila bych znovu.

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za komentář k už tak 100% recenzi. U společnosti SCHOCK vyzdvihujeme zejména materiál CRISTADUR a jeho mimořádně hladké provedení, díky kterému je dřez méně náročný na údržbu. Na dřezy v provedení CRISTADUR si můžete u výrobce zaevidovat až 15-ti letou záruku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. TRENDO

Vše super organizované

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za pochvalu. Stále je co zlepšovat a my na tom makáme :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Ochota a ústretovosť pri vybavovaní rýchle dodanie tovaru

Děkujeme za vyjádřenou spokojenost. TRENDO

• Zatím nemám co hodnotit, když jsem zatím jenom objednával a objednané zboží zatím nedorazilo. Až zboží dorazí tak potom budu hodnotit.

Reakce obchodu Eshop Schock

Dobrý den, dle našich podkladů byla objednávka 13.01.21 doručena. Na recenzi se těšíme a děkujeme za přízeň. TRENDO

• Supermužů jedině doporučit

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za hodnocení slovem "SUPER". Přesně takový může být obchod s námi. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Tovar bol rozbalený

Batéria bola poškodená, poškrabaná.

Reakce obchodu Eshop Schock

Prodáváme pouze nové zboží, nikoli rozbalené, použité nebo poškozené. K poškození může dojít např. při dopravě. Každé poškození s námi řešte e-mailem nebo telefonicky, kdy vám sdělíme instrukce k řešení. Určitě si poškozené zboží nenechávejte. Komunikujte s námi otevřeně, ne anonymně přes recenze. To vám totiž nemůžeme pomoct. I přes nespokojenost děkujeme za 60%. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Od objednávky po dodání uplynuly tři dny vč. úhrady zálohové faktury.
    Obchod reagoval velice rychle a naprosto bez problémů bylo zboží dodáno v rekordně krátkém čase.

Reakce obchodu Eshop Schock

děkujeme za pochvalu a recenzi, komunikace je základ. Budeme se těšit na další spolupráci! :-)

Pěkný den
    Daniel Hlaváček
    TRENDO s.r.o.

• Promptná komunikácia, rýchle dodanie

Děkujeme za kladný vzkaz našemu snažení. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

objednané zboží bylo obratem dodáno. Jsem spokojena.

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost dodání se daří díky zvětšené zásobě produktů SCHOCK. Co vidíte v "zelené" dostupnosti, to u vás může za splnění dalších podmínek, být již následují pracovní den. Hlavně to zboží musíme najít ve skladu ;-)

• Přehledné webové stránky, při telefonickém dotazu ochotně zodpovězeny otázky na dopravu a případnou reklamaci.
    • Zboží bylo doručeno asi o 14 dnů dříve, než bylo udáno při potvrzení objednávky.
    • Zatím nemám instalováno, ale dřez a hlavně baterie jsou velmi hezké.
    • Spokojenost

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za čas, který jste věnoval sepsání podrobné recenze. Vaše spokojenost je důkazem, že svou práci bereme vážně. Za TRENDO, Pavel Heřman

• komunikace

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za pochvalu naší komunikace. Věřím, že stejnou pochvalu si zaslouží i produkty SCHOCK. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Eshop Schock

Naprostý opak předchozí recenze. Zde klaplo vše, jak mělo a za kladné body děkujeme. Za tým TRENDO, Pavel Heřman