• zakoupeno v Eshop Schock před 2 týdny

• Dobrá cena, rychlé dodání a výborná komunikace.
    • Velmi ochotný pán, co dobře poradil

Rozhodně doporučuji, jsem velmi spokojen.

Moc děkujeme za pochvalnou recenzi :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Eshop Schock před 3 měsíci

• Rychlé jednání
    • Špatně zabalené v krabici. Na krabici bylo sice upozornění na křehké, ale v krabici nebyl dřez ani nijak zabalený, ani žádné vycpávky, jen na volno vložené do krabice.

Reakce obchodu Eshop Schock

Balení odpovídá obchodním podmínkám, ve kterých je uvedeno, že granitové dřezy posíláme formátem "OTEVŘENÝ BALÍK". To Vám umožňuje kontrolu před převzetím. Je to nejlepší ochrana tohoto zboží před poškozením. Za TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Eshop Schock před 6 měsíci

Zboží přišlo bez českého návodu k obsluze.

Reakce obchodu Eshop Schock

S dodávkou baterií Schock je přiložen obrázkový manuál, který je dle legislativy slavné EU dostačující. Další věcí je, že dřezová baterie má charakter zboží, které vyžaduje odbornou montáž a odborník si s montáží hravě poradí. Pro laiky i zlaté české ručičky jsme však s poradenstvím k dispozici, proto se na nás s obdobným problémem neváhejte obrátit ještě před napsáním recenze :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Eshop Schock před 7 měsíci

• Rychlost vyrizeni objednavky
    • Prehledne webove stranky
    • Mnozstvi sortimentu v nabidce eshopu

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za kladné hodnocení. Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Ještě jednou díky. Za TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Eshop Schock před 7 měsíci

Super komunikace, rychlé dodání.

Jsme rádi za pochvalu. Děkujeme Vám. Za TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Eshop Schock před 8 měsíci

• Rychlost doručení

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za pochvalu. Rychlost zmiňují naši zákazníci velmi často. "Zelené", tj. skladové položky u vás mohou být již následující pracovní den po objednání. Produkty Schock nicméně vozíme přímo z Německa. Je proto vhodné, a to zejména u "žlutých" položek, tyto poptávat před objednáním. Za TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Eshop Schock před 9 měsíci

• Do druhého dne od objednání jsem měl zboží doma

Reakce obchodu Eshop Schock

Rychlost je nejčastěji zmiňovaná vlastnost obchodu s námi. To, co vidíte v zelené dostupnosti, může být u vás následující pracovní den. U žlutých dostupností nás před objednávkou neváhejte kontaktovat. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Jeden z mála obchodů s prostredky Schock
    • Nevím

Rychlé dodání, slušné ceny.

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za pochvalu našeho e-shopu s produkty SCHOCK :-). Není nás moc, ale jsme nej :-D. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Super komunikace,

Děkujeme za pochvalu a doporučení našeho obchodu. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za pochvalu rychlé realizace objednávky. U produktů Schock, které vozíme přímo od výrobce ze zahraničí taková pochvala potěší výrazněji. Vybrané položky sice držíme skladem a jsou "zelené", většina z nich je však z pohledu dostupnosti "žlutá" a proto doporučujeme toto zboží poptávat před objednáním. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Výborná komunikace
    • Rychlost dodání zboží

Ve zboží chyběl diamantový vrták, skvělá komunikace s obchodem, obratem poslali chybějící kus.

Reakce obchodu Eshop Schock

Může se stát, že obsah balení není kompletní. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat, vždy nalezneme uspokojivé a rychlé řešení. Za TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Eshop Schock před 1 rokem

• Dobrá cena, vyvrtání otvoru na baterii

Reakce obchodu Eshop Schock

U dřezů, kde je to možné, pro objednání otvoru použijete aplikaci, kterou naleznete na stránce dřezu. Velký barevný obdélník s terčíkem. Pokud by s použitím byl problém, napište požadavek na otvor do poznámky. Po objednání otvoru vždy zkontrolujte potvrzení objednávky, musí obsahovat soubor s názvem "otvor". Děkujeme, TRENDO

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu Eshop Schock

Rychlost je nejčastěji zmiňovaná vlastnost obchodu s námi. To, co vidíte v zelené dostupnosti, může být u vás následující pracovní den. U žlutých dostupností nás před objednávkou neváhejte kontaktovat. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za hodnocení. U zboží Schock se vždy věnujte dostupnosti. Produkty v zelené dostupnosti máme skladem v Pardubicích, kde je také můžete vidět na našem showroomu. Žluté položky vozíme přímo z Německa, kdy dodání může trvat 3-7 pracovních dní. Položky, které jsou na dotaz, doporučujeme konzultovat e-mailem ještě před objednáním. Tým TRENDO

• zakoupeno v Eshop Schock před 2 lety

• komunikace výborná, dodání rychlé

rychlé jednání, dodání, dobrá komunikace. Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za zhodnocení dokončeného obchodu s naší společností. Děkujeme za doporučení pro další naše zákazníky. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

Rychlost, solidní jednání.

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za pochvalu. Ať cristalite nebo cristadur, Schock je skvělý. Nevíte, o čem se to píše? Neváhejte nahlédnout do naší poradny nebo zavolat. Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Eshop Schock před 2 lety

Výborná telefonická pomoc, zboží dodáno v pořádku.
    Děkuji

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za podporu kladnou recenzí i realizovaným nákupem :-). Přejeme, ať zboží SCHOCK dobře slouží. Tým TRENDO

• Rychlé zaslání
    • Pečlivě zabaleno
    • Kvalitní výrobek

Zakoupený dřez dorazil brzy od objednání a zcela v pořádku. Za skvělou cenu a v komplet balení. Určitě doporučuji všem, zakoupila bych znovu.

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za komentář k už tak 100% recenzi. U společnosti SCHOCK vyzdvihujeme zejména materiál CRISTADUR a jeho mimořádně hladké provedení, díky kterému je dřez méně náročný na údržbu. Na dřezy v provedení CRISTADUR si můžete u výrobce zaevidovat až 15-ti letou záruku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. TRENDO

Vše super organizované

Reakce obchodu Eshop Schock

Děkujeme za pochvalu. Stále je co zlepšovat a my na tom makáme :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• zakoupeno v Eshop Schock před 2 lety

• Ochota a ústretovosť pri vybavovaní rýchle dodanie tovaru

Děkujeme za vyjádřenou spokojenost. TRENDO