• Nespolehlivost využívané přepravní společnosti (přepravní společnost by měla zásilku avízovat).Dle Vaší zprávy byla zásilka vrácena jako nedoručená a měla být odeslána jiným přepravcem, ale do dnešního dne se tak nestalo a ani nebyla odeslána odpověď na můj e-mail, kdy bude zásilka doručena.

• Jiný výrobce toto složení nenabízel.

V pohodě.

• Mizerná komunikace a dodání zboží trvá věčnost

Divím se, že tento internetový obchod stále funguje. Před rokem jsem dělal nákup a měl jsem stejnou zkušenost. Dodací doba příšerná. Nekomunikuje. Nojo pán majitel to má na salámu. Chtěl jsem od nich odebírat pravidelně do našeho obchůdku, ale na tento přístup nemohu přistoupit.

Reakce obchodu Sativa-Manufacture

Děkujeme za názor a dovolte reakci... byl jste předem upozorněný na dobu dodání předem... také jste byl upozorněný že nejsme kosmetická fabrika a vše se dělá na základě objednávek a s ohledem na technologii čerstvé výroby...

• Lokální produkce, výrobky ekologického zemědělství, přijatelná cena.

• Rychlost, kvalita a hlavně ochota. Paní co vše zajišťuje, sama starostlivě volala, jestli zboží opravdu do Vánoc přišlo. Objednával jsem na poslední chvíli a vše Ok. Hezký dárek. Moc děkuji.
    • nelze jinde koupit tuto kvalitu

vše ok

• Vrátila jsem jedno zboží a zatím jsem nedostala peníze zpět.

Reakce obchodu Sativa-Manufacture

prosíme o č.objednávky nebo podací lístek o navrácení zboží...děkuji.J.K.Š.

• Obchod mi byl doporučen jako seriózní a levný.
    • Nevím, uvidím.

Obchod mi byl doporučen a tak jsem doporučení využil.
    Zda doporučím dalším, uvidím.

• nákup od stolu

vyšší standart v internetovém obchodě

• Mají různé druhy zboží.
    • Chtěla jsem si zboží vyzvednout osobně,
    • napsali mi , že bude připraveno, ale obchodní zástupce měl dovolenou, když jsem se ptala, co mám dělat, dostala jsem ironickou odpověd.

Reakce obchodu Sativa-Manufacture

Děkujeme za názor.., zástupce už s námi nepracuje..

• Prirodni kosmetiku

• Prehľadnosť stránky
    • Poradenstvo
    • Na slovensku produkty tohoto typu ťažko dostupné
    • Horšie objednávanie na Slovensko, keďže pri objednávke je možnosť platby iba prevodom na účet čo môže trvať od 1-14 dní. Moja skúsenosť bola 13 pracovných dní.

Kvalitu zhodnotím po čase užívania

• Nulová komunikácia.

Pri objednávke na Slovensko sa musí platiť prevodom na účet, iný spôsob nie je. Momentálne je 11 deň a tovar nikde, peniae nikde.
    NEDOPORUČUJEM!

• Nákup z domova
    • Přímý český výrobce
    • Komunikace se zákazníky
    • Doručitelnost výrobků-bylo by skvělé mít zásilkovnu v obchodním,nákupním centru kde si může zásilku zákazník převzít osobně bez ohledu na limitovaný čas např.České Pošty,přkl.sobota-neděle.
    • -Diskrétnost,nedávat příležitost cizím lidem vědět o obsahu zásilky,např logo-konopný list atd.

Důvod nákupu-vyzkoušet kvalitu jiného výrobce
    Zkušenost na přijatelné úrovni,prozatím,je to první nákup a doufám že nebude poslední?
    Takže ano,doporučuji tohoto výrobce.

• Produkty, které hledám.
    • Nevím.

Spokojenost po všech stránkách.

• Neúměrná cena pro CBD oil 5%,který potřebuji.Nesmí obsahovat THC vyšší než 0,3%

Reakce obchodu Sativa-Manufacture

Vážený pane nevíme kam jste se díval ale cbd oil 5% máme nejlevnější na trhu....a co se obsahu 9Thc to je otázka na legislativu která bohužel nedovoluje vyšší obsah 9Thc....., s pozdravem Sativa-Manufacture

• Jediné ,co mi schází a co by asi uvítak každý zákazník ,dle mého, že by u produktu mohlo byt vytištěno něco jako příbalový leták o produktu a dávkování atd . ..kdyz toto u produktu není ,budu muset ted pátrat na stránkách ,jak produkt teda užívat ,protože si to nepamatuji z doby objednání ...