• výborná kvalita zelených čajů
    • rychlost odeslání

Čaje jsou chuťově lepší jak čínské. Např. Master Vietnam Vietnamský zelený jasmínový čaj je naprostý luxus.
    Nikdy nejsem spokojený, když se z balíku vysype vycpávací bordel. To prosím změňte. Proužky papírů ze skartovačky jsou nepořádek.

ok

ještě jsme poukaz nevyužili. Čekali jsme, že kávu ochutnáme při návštěvě, ale z názvu toto není úplně jasné. Tedy jsme byli překvapeni, celkem mile, že káva 250g je zaslána již spolu s poukazem.

Rychlé zaslání, dobrá komunikace

• Prijemny pristup

Rychlost. Rozumná cena.

Zboží, 2 ks knih, nedorazilo najednou. Nemohl jsem tak darovat k Vánocům. Na mail žádná reakce.

Velmi ochotná obsluha , která měla přehled o tom co dalšího může ještě doporučit zákazníkovi :-)

Vše proběhlo jak má. Na doplňující dotaz odpověď do par hodin. Doručení i zboží naprosto vporadku.

• Vše v pořádku dorazilo.
    • Velkém delší dodací lhůta (cca týden).

• s obchodem zkusenost dobra, s dopravou nikoliv

Objednano pred 8 dny a zbozi stale nedoruceno, coz je ale chyba na strane dopravce.

• Dlouhé zpracování zásilky
    • Objednala jsem jinde

• rychlé dodání zboží

Při objednávce údajně měli vše na skladě. Objednal jsem a zaplatil v neděli, do zasilkovny odeslali až v pátek, takže k vyzvednutí až následující týden. Vše jsem měl jako vánoční dárky, které teď mohu vyhodit, protože přátelé odletěli. Telefonní číslo neplatné, nikdo na něm nefunguje. Na mail s dotazem reagovali druhy den a to uklidněním že mají vánoční zmatky…. Silně nedoporučuji!

Rychlé dodání, skvěle zabaleno.

• spolehlivost, komunikace

Naprostá spokojenost