• Vyborne technicke vedomosti prodejcu a skvela odborna znalost, vzdy vyborne poradili s nakupem.
    • Jednoduchy a prehledny e-shop
    • Otevreno i v sobotu.
    • Prodejce neumoznuje platit kartou.

Zbozi na internetu koupite i levneji stejne tak jako mnohem draz nez v bezo, ale malokde vam poradi tak jako zde. Drodby priplatek se mi vzdy vratil, ze jsem nemusel zbozi menit, vracet nebo, ze jsem nekoupil neco co jsem nepotreboval.

Maximalne doporucuji.

• Ochotný personál, který rozumí tomu, co prodává.
    • Možný osobní odběr.

Co jsem koupil, bylo za dobrou cenu a jsem s tím spokojen. Poradili mi po telefonu i v obchodě, rád se tam vrátím.

• Dražší poštovné
    • Dorazilo jiné zboží

Škoda, že jsem si před objednáním nepřečetl recenze, možná bych zde býval objednávku ani neuskutečnil. Zboží dorazilo trochu jiné, než jsem si objednal, což by mi ani tak nevadilo, pokud bych zboží neobjednával speciálně kvůli, že jinde nebylo k dostání... Objednal jsem ho tedy i za vyšší cenu.
    Zboží na jejich stránkách: http://www.eshop-rychle.cz/bezo/eshop/17-1-Zarovky-12V/0/5/331-Autozarovka-PHILIPS-SilverVision-12496SV-sada-2x-PY21W-12V-21W-BAU15s

Zboží, které dorazilo: http://imageshack.cz/images/2015/03/22/DSC_0209.jpg

Všimněte si zejména počtu hvězdiček a barvy žárovek

• Přehlednost stránek
    • Snad skoro vše
    • Vysoká cena dílů a olejů
    • Velice nekvalitní servis

Objednal jsem si u nich olej a filtr, samozřejmě přivezli jiný než jsem si objednal. Já hlupák jsem si u nich nechal naplnit a zkontrolovat a plně doplnit klimatizaci a s kompletním servisem co se týče klimatizace a to za 1500 Kč. Po půl roce mi došla náplň a jelikož byla zima, tak jsem klimatizaci skoro nepotžíval. Dobře mi tak !!! NEDOPORUČUJI Chovají se vstřícně, ale na to nedejte - oškubou Vás!!!!

• Poslali jinou moto baterii než jsem si objednal.

Snad bude dobrá.

• přehledné www stránky
    • nereagují na jakékoliv dotazy. Obchod rozhodně nedoporučuji. Zajímalo by mne, jak by probíhala reklamace vadného produktu.

Položil jsem dotaz, ohledně produktu (již vypršela záruční lhůta), který jsem si v bezo.cz zakoupil a který se mi porouchal, s žádostí, aby mi bylo poraděno, kde produkt nechat opravit a do dnešního dne jsem nedostal zpětnou reakci. Tuto zkušenost mám s touto firmou i z minulosti. Firma, která není schopna reagovat na připomínky / přání zákazníků, si nezaslouží mít jejich přízeň. Je to nekorektní jednání. E-mailový kontakt v takovém případě na svých stránkách uvádějí naprosto zbytečně.

Cena, nákup a vyzvednutí bez problémů.