• Rychlost dodání,kvalita zboží

Objednavame pravidelne pre deti ciapky aj ine veci. Kvalita tovaru je vzdy nadstandardna, velky vyber strihov ciapok a velmi prakticky strih zimnych nohavic. Daju sa kupit rovnake ciapky od malinkych az po velke, takze mozu mat moje dievcata rovnake ciapky

• Rychlé doručení, skvělé oblečení

very quick delivery and amazing quality. The company gives a personal touch, which feels very nice. I would recommend this to everyone!

• Kvalitní český výrobek. Velikosti sedí. Výběr zboží. Rychlost doručení.

• Rychle připraveno k odeslání. Dorazilo taktéž velmi rychle bez zpoždění.
    • Možnost zaslání do Balíkovny. Přívětivá cena dopravy.
    • Problém s placením kartou přes platební bránu. Bylo třeba použít jinou kartu.

• Super komunikace
    • Super zboží

• Český výrobce
    • Kvalitní zpracování
    • Přijatelná cena
    • Hezké vzory

Velice ochotní i výměnu zboží provedli supr.

Osvědčený a spolehlivý obchod, pestrý výběr dětských čepic a oblečení.Kvalitní český výrobce, naprostá spokojenost.

• Rychle vyřízená objednavka
    • Hrozně příjemné zboží
    • Spolupráce s českou poštou. Fakt tragická (pošta zásilku nedorucila a výzva byla ve schránce až po 2 dnech)

Doporučuji, příjemné zboží na nošení. Skvele vše sedí.

• Kvalita

Spokojenost s rychlým dodáním a kvalitou zakoupeného zboží.

• Krásné zboží, super jednání, není co vytknout.

• Kvalitni vyrobky
    • Rychle dodani
    • Velky vyber

Siroky vyber, cepicky skvele padnou, kvalitni zbozi, rychle dodani. Opakovana spokojenost.

S e-shopem jsem naprosto spokojená - výborná komunikace, bohatá nabídka zboží, rychlost doručení. Objednané kloboučky jsou nádherné, u tepláčků teprve uvidím, jak dlouho vydrží nápor dítka. Jediné, co bych uvítala je platba na dobírku.

• Krasne letni cepicky, tenoucky material a vyborny strih,ktery zakryva i ouska
    • Rychle doruceni

Spolehlivý a rychlý nákup, kvalitní české oblečení pro děti jako vždy velká spokojenost.

• Český výrobce, kvalitní šití

Skvělá a rychlá komunikace, prodej dokonce i v našem málem městě. Pro velký zájem rychle vyprodáno, proto jsme rádi za e-shop, který jistí čepici pro každé roční období.

Už mám několik věcí z tohoto obchodu. Takže vím co čekat. Dodací lhůta 3 dnů však dodržena nebyla, jak se uvádí na stránkách.