• Opravdu rychlá dodací lhůta.
    • Žádné.

Jsem naprosto spokojená,jak s dodací lhůtou,komunikací,tak se zbožím samotným. - sklidilo velký úspěch.

• Super komunikace, perfektní stránky, rychlost doručení

Určitě doporučuji

• můžu si vybrat typ písma a hned vidím na vybraném předmětu výsledek
    • nevím

zboží jsem si vyzvedla v místě bydliště
    bylo vyrobeno a nachystáno za 2 dny

• komunikacia
    • spatna vazba
    • ochota
    • rychle dorucenie na SK
    • vysledny efekt produktu podla predstav (gravirovanie)

Odporucam

Rychlost

• Maximální rychlost dodání zboží
    • Vyhovění všem požadavkům bez problému

Obchod mohu jen doporučit všem

• Obchod sám o sobě byl OK.
    • Slabinou byla Uloženka v Ostrovského ulici v Praze. Prodavač – výdejce zboží – mi odmítl vrátit peníze na tisícikorunu (cena zásilky byla 639 Kč), a donutil mne, abych běhal ve smogu a nedýchatelnu po Smíchově a sháněl výměnu tisícikoruny na drobné. Prodavač mi tvrdil, že není poviden mi vracet zpátky, že do Uloženek se musí přinést přesná částka k zaplacení.
    • Včera jsem si vyzvedával jiné zboží v jiné Uložence – ve Spálené ulici. Tam nebyl žádný problém, dokonce mi umožnili platit platební kartou. Byli tam na rozdíl od nerudného prodavače v Ostrovského ulici vstřícní a příjemní.

Eshop regama byl OK, ne ovšem výdejna Uloženka. Příště si nechám doručovat zboží na jinou Uloženku. Ostrovského ulice nikdy více!

Rychle dodani, hezke zpracovani , doporucuji :)

• Jednoduchý editor, ve kterém si navrhnete vlastní popis dárku. Super.
    • O žádných nevím.

Byla jsem velmi spokojená.SUPER.

• ochota, rychlost

ochota, rychlé dodání zboží

• dobrá komunikace
    • spolehlivost
    • zboží dorazilo trochu déle, ale je před Vánoci a za to může česká pošta

• No obednal jsem si placatici a vyhoda je ze si na ni muze zakaznik dat svuj napis i s obrazkem.
    • Na placatici je mensi chyba uz od virobce.Zbozi neni 100% kvality.Potisk bez chyby.Ale dobry,v pohode.

At zkusi a uvidi.Komunikace s obchodem 100% a i rychlost v dodani i cena dobra.

Mimochodem velke dik panu Michalovi S. Kterej semnou komunikoval pri obednavce a mel semnou zlatou trpelivost.

• Pri obednavani jsem mel mensi problemy z me strany.Kontaktoval jsem je proto a ve vsem mi poradili a musim dodat ze meli semnou velkou trpelivost.
    • Velke dik panu ,Michalovi S. Kterej mi ve vsem radil.
    • Placatka dosla presne tak,jak jsem si navrhnul napis a obrazek.SUPER!!!
    • Muzu vsem doporucit.
    • Spodek hrany na placatici bych brousil malinko min.Jinak zadne pripominky nemam.
    • Vse v poradku.

Proste uzasny.
    SUPER.
    Vsem jen doporucuji.

• -přehledné a jasné vytvoření konceptu včetně textu a obrázku
    • nejsou

• rychlá dodací lhůta,
    • levné zboží
    • text na vaše přání

Super :)

• Skvělá komunikace - popletla jsem objednávku, ihned se mi ozvali a vše řešili. Úprava zboží na přání proběhla velmi rychle, dodáno obratem.

• Dobrou komunikaci, přehlednost, širokou nabídku.
    • Chyba v textovém editoru

Důležitá byla dobrá komunikace ohledně zboží, doporučení nebo nedoporučení výrobku, náprava chyb.

• Jednoduchá a přehledná nabídka kvalitních vyrobku a snaha zákazníkům vyjít maximálně vstříc
    • Žádné jsem nenasel

Vřele všem doporučují tento obchod pro bezvadnou nabídku,rychle jednání
    a bezproblémové doručení.Ale ze všeho nejvíce si cenim,ze obchod vychází maximálně vstříc zákazníkům.