• Rychlá dodávka,dobrá komunikace a zdraví prospěšné výrobky

Se zbožím jsem spokojena a vyřizování mé objednávky bylo k mé spokojenosti bleskově vyřízeno.

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

Vážená zákaznice, děkuji za vaše reference, vážím si skutečnosti, že jste byla spokojena. :-) Mockrát děkuji za napsání recenze.

• velmi rychlé dodání
    • obchodu není co vytknout

• Přehlednost webových stránek
    • Rychlost odezvy
    • Velmi příjemná paní obchodnice
    • Přijatelné ceny
    • Doporučuji stoprocentně a touto cestou bych ještě jednou ráda poděkovala za vstřícnost, které se mi dostalo

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

Vážená zákaznice :-) mnohokrát děkuji za vaši milou recenzi, která mně moc potěšila. Vaše spokojenost mně povzbuzuje do další práce! Za Obchůdek pro zdraví / Martina Rypalová

• Rychle jednani,profesionalita ,ochota poradenstvi ,kvalita,nizka cena,prijemna komunikace

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

Vážená zákaznice, děkuji za vaše reference, vážím si skutečnosti, že jste byla spokojena. :-) Také já mohu potvrdit skvělou komunikaci s Vámi! Mockrát děkuji za napsání recenze. Za Obchůdek pro zdraví / Martina Rypalová

• Skvělá komunikace
    • Rychlost vyřízení objednávky

Celková velká spokojenost

• super rychlé dodání

Vše ok super rychlost

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

• Naprostá spokojenost s rychlostí a komunikací :)

• Moc příjemná paní + rychlost :-)

• rychlost vyřízení,kvalita

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

Vážený zákazníku, děkuji za vaše reference, vážím si skutečnosti, že jste byl spokojen. :-) Mockrát děkuji za Vaši ochotu vyplnit dotazník spokojenosti.
    www.eshop-prozdravi.cz

• rychly a spolehlivy obchod
    • výborna komunikace ze strany prodavajícího
    • skvělá informovanost o produktech
    • maximální spokojenost

Z obchudku OKG s.r.o. jsem nakoupila již po nekolikate jejich přírodní produkty a mohu říct, že jsou výborne a hlavně účinné. Ze strany informovanosti o produktech jsem se ještě nesetkala s tak milým a hlavně profesionálním přístupem, jako právě v tomto obchodě. Za mně každopádně TOP a už se těším na další nákup!

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

Vážená zákaznice, děkuji za vaše reference, vážím si skutečnosti, že jste byla spokojena. :-) Také já mohu potvrdit skvělou komunikaci s Vámi! V Obchůdku pro zdraví nabízíme kvalitní České výrobky a jsem ráda, že jste s nimi spokojena. Mockrát děkuji za vyplnění dotazníku spokojenosti.

• Skvělá spolupráce
    • Super servis s bleskovým dodáním
    • Bezva produkty na přírodní bázi

Jsem velmi spokojená nejen s objednávaným produktem, ale i s komunikací během dodání. Bezva Obchůdek s příjemným a milým vedením .

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

Vážený zákazníku, děkuji za vaše reference, vážím si skutečnosti, že jste byl/a spokojen/a. :-) Mockrát děkuji za vyplnění dotazníku spokojenosti.

• Rychlé odeslání
    • Příjemná komunikace

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

Vážená zákaznice, děkuji za vaše reference.
    www.eshop-prozdravi.cz

• Skvělé ceny,velký výběr zboží.
    • Paní poradí, s čim je třeba.
    • Skvělá domluva.

Snákupem jsem spokojená.Snad mi výrobek pomůže,paní je veice milá a ochotná.Velké plus bylo vyzvednutí v místě bydliště.

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

Vážená zákaznice, děkuji za vaše reference, vážím si skutečnosti, že jste byla spokojena. :-) Mockrát děkuji za Vaši ochotu vyplnit dotazník spokojenosti.
    www.eshop-prozdravi.cz

• Skvělý výběr zboží a dobré ceny.
    • Naprosto úžasná a sympatická paní,která mi hned po objednávce volala.
    • Obchůdek v místě bydliště,nemusím platit poštovné.

Skvělý obchdůdek,jsem nadšená.Velice sympatická paní,která poradí a ví,co prodává.Za mě veliká spokojenost.

Vstricny a mily pristup. Velka spokojenost

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

Vážený zákazníku, děkuji za vaše reference, vážím si skutečnosti, že jste byl/a spokojen/a. :-) Mockrát děkuji za Vaši ochotu vyplnit dotazník spokojenosti.

• Vse probehlo bez problemu

OK

Reakce obchodu Obchůdek pro zdraví

Vážený zákazníku, děkuji za vaše reference.