• odborná rada
    • rychlost dodání

je v místě bydliště
    veškerý servis

Výborná komunikace s prodávajícím, ochota,rychlost

• Obchod je v místě bydliště.

Doporučuji nákup v tomto obchodě.

• Žádnou

Prodavajici jsou velmi ochotni.Vevsem radi poradi a doporuci.

perfektní komunikace,obětavost,laskavost.Doporučuji dá se na všem domluvit :)

• Je v blízkosti bydliště.
    • Je korektní.
    • Prodejce je kompetentní a ochotný.

Doporučuji.

• Velmi dobrá komunikace ze zákazníkem
    • Zatím nezjištěna

Chválím odbornost

• Pohodlný nákup z domova.
    • Podle prvních zkušeností slybiny nemá.

Doporučuji nakupovat v tomto obchobě.

• bezkonkurenční ceny (alespoň Xbox her) včetně dopravy
    • nepřehlednost

Automaticky nedorazil email se sledovacím kódem, nicméně po kontakování prodejce bylo vše napraveno.

Obal od Xbox hry přišel poškozen - vylomený držák disku uprostřed obalu (vzniklo možná přepravcem), nicméně disk byl v pořádku.

Reakce obchodu Počítače na prajzské

Dobrý den, děkuji za Vaši reakci. Prosím přijmete omluvu za poškození přepravou, které ne zcela umíme vyloučit. Nicméně, v případě poškození přepravcem, máte vždy možnost nás kontaktovat a koktaktovat také přepravce pro reklamaci dodávky. Vše bychom se snažili řešit k Vaší spokojenosti.
    Na přehlednosti e-shopu stále pracujeme a jeho funkčnost vylepšujeme. Také jsme zavedli automatické odesílání faktur v den odeslání zboží do Vašeho mailu. Ještě pro Vás připravujeme nově informační maily v den dodání společně s čísly zásilek. Děkuji za Váš nákup. Řehánek, majitel.

• 100% spokojenost
    • Dobrá komunikace
    • Rychlá dodávka zboží

Doporučuji tento obchod

• Problém s reklamací + prodej poškozeného zboží

Pozor na tento internetový obchod. Došlo poškozené zboží, které nefungovalo ani po první a druhé reklamaci. Při třetí reklamaci jsem požadovana dle zákona vrácení peněz za vrácené zboží. Doposud peníze nemám. Dle arogantního chování prodejce i majitele firmy ani mít nebudu.

Zvažte nákup v tomto obchodě - předejdete mnoha problémům a ztrátě peněz.

• vše

Doporučuji se jim vyhnout na kilometry, pozor na jejich obchodní podmínky chtějí za vraceni čehokoli v zákonné lhůtě 700 Kč. Jednání hulváti

• Problem s reklamaci.
    • Neochota vratit vyrobek do 14dnu dle zakona - naopak vymysleny duvod pro neuplatneni reklamace.
    • Arogantni jednani majitele do telefonu.

Jednoznacne nedoporucuji

• 100 % spokojenost,zboží dodáno 2.den.

Doporučuji!!!

• Reklamace