• má velký výběr zboží

Při objednávce, jsem objednal zboží k vyzvednutí na prodejně (moje nedopatření) po telefonické domluvě s vedoucím obchodu, že pošle zboží poštou.
    Hned druhý den po domluvě, jsem měl zboží doma. Tímto děkuji panu vedoucímu za rychlé vyřízení objednávky. Tento obchod zákazníkům
    doporučuji.

• V místě bydliště

• perfektní majitel firmy pan Řehánek, operatívné jednání,slušné vystupování, kéž by bylo takych obchodníku více......
    • firma bohužel nebere staré zboží za nové.... ale to je minim, za tu částku co si učtujou ostatní prodejci se toho hravě zbavíte

pravděpodobně budu další zboří nakupovat v Bolticích u p. Řehánka :-)

• Je v nmiste

• Vstřícnost

• v místě bydliště

• Je v místě bydliště.
    • nevím-asi žádné

Dobrý přístup k zákazníkům-rychlé vyřízení objednávky-celkem velký výběr zboží atd...

• Serijózní jednání

Při kontaktu s obchodem, velmi seriózní a rychlé jednání.

• Velmi výhodné umístění kamenné prodejny.

V tomto obchodě jsem nakupovala již víckrát a vždy jsem byla spokojena, umí i poradit a jsou vstřícní.

• Žádné
    • Sliby

Slibují a nedodrží

Reakce obchodu Počítače na prajzské

Dobrý den vážený zákazníků, velmi mě mrzí, že jsme Vás neuspokojili. Můžete mě prosím uvést číslo objednávky? Abych situaci znovu ověřil? Vaše nespokojenost pramení nejspíše z nedodání zboží dle předpokládaných termínů naskladnění pro letošní Vánoce. Musím se Vám omluvit, ale bohužel, pro zboží, které nemáme aktuálně skladem, nemůžeme žádný termín garantovat, jsme odkázání na předpokládáné termíny dodávek od našich dodavatelů a tyto všechny s klienty komunikujeme. Zboží jenž máme ve chvíli objednání označeno skladem, skutečně máme a ihned pro Vás blokujeme, balíme a odesíláme. Toto tvrzení si můžete ověřit i zníže uvedených recenzí. Ještě jednou se Vám omlouvám a děkuji Vám za pochopení. Řehánek, majitel.

• Kontakt, informace
    • nemá

Dobrá komunikace,informace

• - Velmi přehledný obchod
    • - Uspokojivý popis zboží
    • - Solidní jednání
    • - Velmi dobrá cena

Ve středu 17.12. jsem objednal tablet za velice solidní cenu. Dost mě zaskočilo, že mi druhý den dopoledne přišla SMS, že je na cestě.
    Doprava byla zdarma a vše proběhlo bez jakýchkoli zádrhelů, obezliček, vytáček a dalších podmínek.
    Rozhodně doporučuji!

dobry

• osobní přístup.

Doporučuji.

ok

• Příjemnou atmosféru, korektnost, odbornost, snaží se opravdu zákazníkovi vyhovět, i když jsou na prodávajícího kladeny i nadstandardní požadavky
    • Žádnou jsem v průběhu nákupu nezaznamenal

Zastavte se a sami si můžete mé hodnocení ověřit, podle mého, by mělo takto obchodní jednání probíhat

• /
    • /