Velmi rychlé doručení zboží, spokojenost.

• Jsem spokojený
    • Za mne malý výběr

Že obchod nesplnil termín dodávky se může stát, ale tento obchod se ani nenamáhal s oznámením, že zboží v požadovaném termínu vůbec neposlal. Aktivita s odesláním zboží začala až po telefonické urgenci. Obchod jsem zvolil i přes výrazně vyšší ceny pro jeho označení "značkový". No, už ho nezvolím. :-(

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

reaguji na Váš pohled a uvedu vysvětlení celého procesu expedice Vaší objednávky.

Vaše objednávka byla zabalená a připravena k odeslání ve čtvrtek 28.12., tak jak bylo v plánu. Kvůli mimořádné situaci u společnosti GLS byla ale odeslána až v pátek 29.12. Důvodem bylo, že řidič přepravní společnosti GLS přijel ve čtvrtek 28.12. mimořádně a nestandardně již v ranních hodinách namísto obvyklé doby svozu v odpoledních hodinách. Jelikož odesíláme zásilky více než šesti dopravci, zásilky se od rána balí v pořadí, jak k nám přijíždějí řidiči na svoz. GLS standardně přijíždí na svoz až jako poslední v odpoledních hodinách, a proto se Vaše objednávka o den zpozdila.

Žádná aktivita po Vaší urgenci v pátek 29.12. nevznikla, jelikož balík byl tak jako tak odeslán v tento den.

Tímto se Vám ještě jednou omlouváme za toto jednodenní zpoždění.

S pozdravem,
    René Čapek
    Sales Manager

• - možná mohl být dodán návod s doporučeními před aplikací (příprava plochy k aplikaci samolepky, rozsah teplot k aplikaci, apod), ale to je snad zřejmé.

- originální díl, perfektně připraveno pro snadnou a přesnou aplikaci (štítek z logem Peugeot na bok blatníku chytře umístěn v přesné šabloně).
    - dobře zabalenou pro přepravu.
    - rychlé dodání i mezi vánočními svátky.

Rychlost

Rychlost, profesionalita.

• komunikace

Velmi vstřícné jednání a ochota.

• Nabízejí pěkné věci
    • Rychlá komunikace se zákazníkem
    • Bohužel vyrábějí i auta

• rychlé jednání

• rychlé doručení objednaného zboží

• rychlost dodani
    • komunikace a ochota
    • vyreseni reklamace

Mohu odporucit, objednane aditivum prijelo s mensim unikem, reklamoval jsem dodavku a do hodiny prisel e-mail s odkazem na sledovani nove zasilky - okamzite zaslali novou lahev.
    Takhle jsi predstavuji pristup k zakaznikovi.

rychlost dodani, komunikace obchodu

Zboží bylo skvěle zabaleno aby se s ním nic nestalo a po rozbalení je ještě hezčí než na e-shopu ☺️

• Rychlé dodání.

excellent

Zboží došlo v pořádku. Prodávající mi poskytl dokonalý poradenský servis.

• Jsem spokojen.

Rychle vyřešeno.