• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 3 týdny

Po zaslání emailu s objednávkou mě ve velmi krátkém čase kontaktovali s tím že zboží není kompatibilní s vozem na který to potřebuji a doporučili mi to správné. Jsou velmi ochotný a příjemný, tento obchod jednoznačně doporučuji.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 3 týdny

Nakoupila jsem už po několikáté. Naprostá spokojenost, objednávka vždy velmi rychle vyřízená a zboží doručeno v čas a v pořádku. Tento obchod mohu jen vřele doporučit.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 1 měsícem

• Jediné eshop, který nabízel mnou hledané zboží.
    • Zastaralý design webu
    • Nepřehledný web
    • V katalogu zboží byly neaktuální informace.

Zboží mi bylo doručeno se zpožděním. U zboží měli uvedenu dobu dodání, která neodpovídala realitě. Eshop se vymlouval na sklad, tedy zřejmě za chybu mohla špatná integrace na sklad.

• Rychlost a ochota

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

těší nás Vaše spokojenost. Snažíme se našim zákazníkům dodat objednávku vždy v co nejkratší době. Proto jsme rádi, když to ocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 1 měsícem

Výborný přístup a ochota prodejce k zákazníkovi

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste s našimi službami byl spokojen
    a věříme, že tomu tak bude i nadále.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 2 měsíci

• hodinky přišly s vybitou baterkou.po dotazu na prodejce zavolali ať si jí nechám vyměnit sám.

• rychlé vyřízení

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

jsme velmi rádi, že jste byl s našimi službami spokojen. Vážíme si Vašeho doporučení a věříme, že se k nám budete rád vracet pro kvalitní Peugeot zboží.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Děkujeme za doporučení našeho e-shopu a těšíme se na Váš další nákup.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 2 měsíci

• Dobře se nakupuje,dobrý prehled zboží,rychlá dodavka objednaného zboží.Spokojenost

Obchod doporučuji

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

jsme velmi rádi, že se Vám u nás dobře nakupuje. Těší nás, když naše služby dělají lidem radost. Doufáme, že se k nám budete pro zboží Peugeot i nadále vracet.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 2 měsíci

Přišly do toho svátky, tak očekávám zásilku od pondělí 9.7.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 2 měsíci

Vše proběhlo tak, jak od e-shopu očekávám. Děkuji :-)

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

těší nás, že Váš nákup u nás proběhl rychle a bez žádným problémů. Uděláme vše pro to, aby tomu tak bylo i příště. Děkujeme Vám za doporučení.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 2 měsíci

Ceny poměrně vstřícné, jednání rychlé.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

jsme moc rádi, že náš e-shop doporučujete. Děkujeme za kladné hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 4 měsíci

v obchodě jsem nakupovala poprvé,tak nemohu hodnotit

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

velice Vám děkujeme za nákup na našem e-shopu. Vážíme si Vaší důvěry a věříme, že u nás budete spokojena i nadále.

Nikde jinde jsem nesehnal

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

velmi nás těší Vaše hodnocení a recenze. Jsme rádi, že jste u nás našel zboží, které jste hledal. Věříme, že do našeho obchodu opět zavítáte!

V pořádku.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za kladné hodnocení a těší nás, když jsou naši zákazníci spokojení stejně jako Vy.

S přáním krásného dne

• Originální díly.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za opravdu pěknou recenzi :)

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 4 měsíci

Bohužel místo universálního držáku na telefon,mi přišla jen prázdná krabička,jelikož nebyla otevřená,tak pravděpodobně přišla prázdná již od výrobce.Prodejce úplně bez problému mě zaslal držák nový.
    Dodací lhůty jsou trochu delší,ale je to způsobeno tím,že prodejce zboží nejdříve objednává v centrálním skladu.Na tuto okolnost již upozorňuje na svých stránkách.
    Jsem maximálně spokojen a eshop doporučuji.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

jsme rádi za Vaše kladné hodnocení a recenzi. Přesně jak píšete, že pokud zboží nemáme na skladě, objednávka trvá o něco déle. Ještě jednou se omlouváme za chybičku, které se vloudila.

Děkujeme za pochopení a věříme, že i přes tuto menší komplikaci se k nám pro zboží Peugeot budete vracet.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 3 měsíci

• Zboží připraveno a okamžitě vydáno bez zprodlení, rychlá služba a ochota personálu

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 3 měsíci

• zboží dodáno v termínu a v pořádku
    • žádné

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

jsme velice rádi za Vaše kladné hodnocení a recenzi. Pokud máme objednané zboží na skladě, ihned ho odesíláme, proto máte zboží rychle u sebe. Doufáme, že si u nás opět něco hezkého vyberete!

Krásný den,

• Vyřízeno obratem.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a recenzi. Těší nás, že jste byl spokojen s našimi službami a zboží Vám rychle dorazilo. Věříme, že k nám opět brzy zavítáte!