• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 2 týdny

Bylo to poprvé a byl jsem zpokojen!

Super obchod

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme Vám za čas, který jste si našel na vyplnění hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s kvalitou našich služeb a s našim e-shopem.

• velký výběr
    • často mají slevové akce na zboží
    • originál Peugeot
    • osobní odběr
    • málo možností dopravy
    • osobní odběr pouze v Praze

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

velice Vám děkujeme za nákup na našem e-shopu. Vážíme si Vaší důvěry a věříme, že u nás budete spokojen i nadále. Snažíme se reagovat na postřehy našich zákazníků, proto jsme nově přidali do nabídky i Českou poštu. V současné chvíli tedy nabízíme dopravu společnostmi - GLS, PPL, Českou poštou a nebo možnost osobního vyzvednutí v Praze.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 1 měsícem

Když nejde normálně zadat v objednávce že chci abych si balík vyzvedl na depu GLS. Tak to napíší do poznámky. Ale samozřejmě toto políčko je zcela zbytečné protože ho nikdo nečte. Je to opravdu náročné protože je dole na konci stránky. A tam už přetížený a špatně placený, otrávený zaměstnanec eschopu nedojde. A super přepravní společnost GLS mi na telefonu řekne : no já to tady zaurguju ale nemohu vám slíbit že to neodejde. Takže balík který trvalo odeslat čtrnáct dní budu nahánět jak to znám po jihočeských silnicích protože přepravky v dnešní době co nestihnou do sedmnácti doručit odvezou zpátky na depo. Všechno je o lidech.

Vážený pane Novotný,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Opravdu se však snažíme ze všech sil - poradit, zboží co nejdříve odeslat apod., ale i my jsme jenom lidi. Za kolegu, který si Vaší poznámky nevšiml se velmi omlouvám, příště se budeme snažit dávat větší pozor.

Super a ochota

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za pěknou recenzi, spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě.

• Vše original Peugeot

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za krásné hodnocení a jsme rádi, že jste se na nás obrátili.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za recenzi. Rychle, mile a vstřícně je také náš cíl. :)

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 2 měsíci

• okamžitá reakce, následná informovanost o stavu zásilky

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Vždy se snažíme rychle a odborně poradit a také doručit zboží. Těšíme se na Váš další nákup u nás.

Vše proběhlo podle očekávání

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za čas, který jste si našel k vyplnění recenze a zároveň děkujeme za Vaši pozitivní reakci a hodnocení našeho e-shopu. Neváhejte a brzy opět navštivte náš obchod!

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a recenzi. Těší nás, že jste byl spokojen s našimi službami a zboží Vám rychle dorazilo. Věříme, že k nám opět brzy zavítáte!

Pěkný den,

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 3 měsíci

Bez jakéhokoliv problému objednáno, zakoupeno a nainstalováno...chválím přesnost a jednoduchost provedení nosičů, které na střechu vozu dosedli, jako kdyby se tam narodili, jsem velmi spokojen !

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

jsme velmi rádi, že jste byl s našimi službami spokojen. Vážíme si Vašeho doporučení a věříme, že se k nám budete rád vracet pro kvalitní Peugeot zboží.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 3 měsíci

Rychlý a pohodlný nákup, v tomto případě bych uvítal možnost vyzkoušení předem, ještě před nákupem.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za čas, který jste si našel na vyplnění hodnocení týkající se našich služeb.

• nemusím nikam chodit

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme, že jste si našel čas na ohodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás byla spokojen a těšíme se na případnou další spolupráci.

• přesné originální doplňky
    • vyšší ceny

přehledně uspořádaný e-shop dle modelů

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 3 měsíci

Vše funguje a výběr je super :)

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za opravdu pěknou recenzi a pokud si na nás vzpomenete i při příštím nákupu, tak budeme moc rádi :-)

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 4 měsíci

Po zaslání emailu s objednávkou mě ve velmi krátkém čase kontaktovali s tím že zboží není kompatibilní s vozem na který to potřebuji a doporučili mi to správné. Jsou velmi ochotný a příjemný, tento obchod jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme Vám za kladné hodnocení a věříme, že se k nám budete ráda vracet. Dále Vám moc děkujeme za doporučení našeho eshopu a těšíme se na Váš další nákup.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 4 měsíci

Nakoupila jsem už po několikáté. Naprostá spokojenost, objednávka vždy velmi rychle vyřízená a zboží doručeno v čas a v pořádku. Tento obchod mohu jen vřele doporučit.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a recenzi. Těší nás, že jste byla již opakovaně spokojena s našimi službami a zboží Vám rychle dorazilo. Věříme, že k nám opět brzy zavítáte!

Pěkný den,

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 4 měsíci

• Jediné eshop, který nabízel mnou hledané zboží.
    • Zastaralý design webu
    • Nepřehledný web
    • V katalogu zboží byly neaktuální informace.

Zboží mi bylo doručeno se zpožděním. U zboží měli uvedenu dobu dodání, která neodpovídala realitě. Eshop se vymlouval na sklad, tedy zřejmě za chybu mohla špatná integrace na sklad.

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme za uvedené připomínky. Na všech výše uvedených připomínkách se snažíme už delší dobu pracovat a případné chyby odstraňovat.

Co se týká dodací lhůty, máte pravdu, že byla delší než obvykle bývá. Ráda bych uvedla, že je období prázdnin a dovolených (nejen u nás, ale i v zahraničí a konkrétně i ve Francii) a proto se expedice objednávky trochu protáhla. Přijměte prosím naši upřímnou omluvu.

• Rychlost a ochota

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

těší nás Vaše spokojenost. Snažíme se našim zákazníkům dodat objednávku vždy v co nejkratší době. Proto jsme rádi, když to ocení. Těšíme se na Váš další nákup u nás.

• nakoupil v obchodě Eshop-Peugeot.cz před 4 měsíci

Výborný přístup a ochota prodejce k zákazníkovi

Reakce obchodu Eshop-Peugeot.cz

děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste s našimi službami byl spokojen
    a věříme, že tomu tak bude i nadále.