• dneska je to 11 dni a porad nic neprislo a to bylo psano ze doba dodani je 5 dni ,mel to byt darek k narozeninam Fakt diky

• jinde jsem nesehnal brankářský dres nároďáku

Výborná komunikace, potřebovala jsem zboží doručit co nejdříve a i přes to, že dodací lhuta byla psána deset dní, tak mi zboží poslali hned druhý den. Naprostá spokojenost!!! Mohu jen doporučit.

serioznost

• Spolehlivost, rychlost

Rozhodně doporučuji. Je zaučena pravost sortimentu ;-)

• Rychlost v dodání zboží.
    • zký sortiment zboží.

Doporučuji, solidní obchůdek :-)

• už jsem zde nakupovala
    • nemá žádné

doporučuji Všem!!!

• rychlost s spolehlivost
    • nema

jsem velmi spokojena

• Velký výběr suvenýrů,oblečení a dalších věcí s logem mého oblíbeného klubu.
    • Zatím jsem na žádnou slabinu nenarazil.

Tento obchod doporučuji.

• Velký výběr kvalitních věcí
    • Bohužel ne vše mají skladem

• Speciální zboží

Vše v pohodě

• specializovaná nabídka zboží

• Je velmi přehledný
    • nevidím žádné

Dobře se mi nakoupilo a hnedka to přišlo.

• rychlost, dostupnost, cena

• Sortiment by mohl být širší

• obchod je pro mě jako pro přítelknyni muže který miluje FC z Anglie naprosto úžasný, seženu pro něj věci které v obchodě jen tak neseženu za super ceny:-)
    • listování na stránkách, když jsem dala zpět vždy mi stránka skočila na první stránku. možná chyba v mém pc

• NEMÁ

SUPER

• Je možné zde zakoupit v podstatě cokoliv s logem oblíbeného klubu či národního týmu za slušné ceny v porovnání s jinými eshopy.

S tímto obchodem jsem naprosto spokojená. Objednala jsem si vybrané zboží a ještě tentýž den mi přišel e-mail, že zboží je připraveno k vyzvednutí na prodejně. Bylo to úžasně rychlé vyřízení objednávky, navíc prodavači v obchodě byli velmi milí a ochotní. Určitě bych nákup doporučila svým známým.

• Nabízí zaslání zboží na vámi určenou adresu,když ji napíšete stejně zboží dorazí na fakturační,která je jiná.

Bez komentáře

• Jméno Petra Čecha....originál výrobky daných týmů..doufám:-). Díky jsem spokojen.