• Je to paradox, ale na me je obchod abnormalne rychly pri vyrizeni objednavky

Rýchle vybavenie objednávky.

• I těsně před Vánocemi rychlé odeslání i doručení.

• nekomunikují

• rychlost vyřízení objednávky

• zboží pravděpodobně nemají a čekají co si objednáš, pak někde objednají a čekáš až to jejich dodavatel dodá. Toto se dozvíš až to zaplatíš, nevím zda úhradu nebudu muset vymáhat právní cestou.

Celkem stojí za O bodou.

• Výborná komunikace
    • Solidní cena
    • Široký výběr
    • Možná trochu delší dodací lhůta, u zboží tohoto charakteru nic neobvyklého.

Již jednou jsem v obchodě nakupovala přibližně před šesti měsíci. Teď jsem se zhrozila jak špatně je obchod hodnocen.
    Ve čtvrtek 9.12. podvečer jsem zboží objednávala, obsahovalo asi 25 položek v celkové hodnotě asi 15500. Ihned následující den mě pan Zezulka informoval o průběhu dodávky zboží a platbě. V neděli jsem zaplatila a hned v pondělí ještě telefonicky upřesnil, že zásilku rozdělí do třech balíků, které budou chodit postupně v úterý jsem měla první část zboží, ve čtvrtek druhou a ve středu 22.12. třetí. Všechno proběhlo v naprostém pořádku.

• dobrý výběr a přijatelná cena
    • poměrně delší doba expedice

• Pan Zezulka se mnou komunikuje, ale zboží zatím nemám a zda-li mít budu nevím, již jsem jej i zaplatil. Věřím, že se pouze sešla shoda hloupých těžkostí.

• Rychlost!!!
    • Není

Vše v pořádku

• Žádná
    • Všechno špatně

Naprostá ignorace zákazníka, dne 16.11.2021 jsem objednala zboží a bohužel i zaplatila 32 tisíc za zboží, které není obchod schopen doručit. Do obchodu se nelze dovolat, nekomunikují, u zboží je napsáno dodání za 3-5 dní, ale ani po třech týdnech zboží nemám. Překvapuje mě, že v dnešní době při tak velikém množství e-shopů tento ještě existuje s jejich přístupem k zákazníkům. Neskutečné!

• Bohužel ani 5 dnů nestačí na dodání běžného zboží. Takové lhůty dodání rozhodně nejsou vhodné pro řemeslníky, pro které by měl snad být obchod určený především. Mail bez reakce, peníze vráceny po osobní návštěvě.

• Na internetových stránkách široký sortiment
    • Komunikace velmi slabá
    • Dodací lhůta - kdo ví - možná se za půl roku od objednávky dočkám

Zboží objednáno (pátek 6h ráno), na faktuře je psáno abych neplatila, že se ozvou kvůli přepravě za nadměrné rozměry zboží (několik desítek dvoumetrových izolací na potrubí). Nikdo se 3 pracovní dny neozval, tak jsem musela volat já. Když už se dohodneme a zboží ihned uhradím, tak po třech dnech stále nemám ani zmínku, že by zboží bylo expedováno. Většinu mi měli dovést z 20km vzdáleného města a nikdo mi ani nezavolal kdy zboží dovezou. Je to týden + víkend od objednání zboží a já stále zboží nemám, ani informaci kdy bude expedováno či doručeno. Uhodily mrazy, čekám na přepis z DPI k jinému dodavateli plynu a denně tratím spoustu peněz,protože moje potrubí na topení je v ledovém sklepě HOLÉ. Zařídila jsem se jinak. Pokud na izolaci spěcháte, vůbec tu nenakupujte.

• rychlost doručení
    • výhodná cena

Nemohu plně hodnotit, protože objednané zboží ještě nedorazilo, přestože mají uvedenu dobu 3-5 dní a dnes to je den 11. Telefon dlouhodobě neberou, zpátky také nezavolají jak automat slibuje, a zpráva od nich také žádná....

Zboží objednáno a zaevidováno dne 17.11.2021. Dnes je 30.11.2021 a nic nepřišlo, bez reakce. Telefony neberou.

Volam a stale nikdo nebere.

• Vstricna komunikace

• Od potvrzení objednávky 16.11.2021 nikdo nekomunikoval
    • Zboží bylo zaplaceno a dnes 25.11. 2021 mi bylo zděleno ,že byla chyby někde ve skladu

Nejsem spokojen s jednáním .