• Jediné, co mi chybělo k produktu, byl návod v češtině, což je zásadní! Byl to dárek ke kulatinám, prosím o dodatečné poslání na e mail.Děkuji Dyková

Reakce obchodu OnlySoft.cz

Děkujeme za hodnocení. Za CZ manuál se omlouváme, máte ho v emailu. Právě teď :-)

Kupoval jsem kancelářský balík pro podnikatele a po několika dnech, když už jsem poslal platbu a očekával zboží, mi obchod odpověděl, že mi ho neprodá, protože je balík určen pro státní organizace. Náhradu mi obchod již nenabídl. Takže pro mě špatná zkušenost v komunikaci a ve znalosti prodávaných produktů.

Reakce obchodu OnlySoft.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Ovšem problém je v tom, že nečtete popis produktu ani název produktu a emaily čtete po šesti dnech. Telefonem jste byl opakovaně nekontaktní. Objednali jste si licenci, která je pouze pro vládní organizace. Ale vy, jako firma nejste vládní organizace, takže Vám tento produkt nelze prodat. Microsoft licenci pro Vás zamítl. Licence pro vaši organizaci je 2x dražší, než jste ochotni akceptovat. Toto nemělo řešení. Doporučujeme příště věnovat více pozornosti při objednávání.

• Komunikace, ochota a profesionalita pracovníků e-shopu v mém případě byla na excelentní úrovni. Jedna z těch nejlepších, které jsem měl možnost poznat. Rozhodně doporučuji....

• Přehlednost.Spolehlivost!!!

Profesionálové každým coulem!!!!

S obchodem mám ty nejlepší zkušenosti a to jak při nákupu komponentů, tak i se servisem PC.

Spolehlivý osvědčený prodejce.

• přehledné stránky
    • solidní ceny
    • super komunikace

Již několikrát jsem v Only nakupoval a vždy jsem byl maximálně spokojen!!! Řadím mezi své velmi oblíbené prodejce!
    Jen tak dál a díky za skvělý obchod!!!!!!!!!

skvela komunikace ze strany obchodu
    zbozi dorazilo drive, nez bylo puvodne oznameno

• -rychlost dodávky
    • -doprava zdarma
    • -při převzetí možnost vidět zboží

dobrá a rychlá služba, žádné komplikace

• ceny
    • O žádných nevím

Obchod doporučuji

• Ochota, včasné dodání.

Super obchod. Můžu jen doporučit!

• Vše

OK

• Zboží které má ve své třídě vynikající cenu!Pro lidi kteří vědí co kupují.
    • O ničem nevím.

Doporučuji-opravdu rychle a spolehlivě vám přijde to co jste si přáli.

• přehlednost
    • příznivé ceny
    • bezproblémová komunikace
    • neznám

příznivé ceny, informace a přehled o zakázce,
    vstřícná komunikace.
    Jednou jsem řešil reklamaci, vyřešena k mé spojenosti a neprodleně.
    Obchod doporučuji!
    Před nákupem se můžete poradit se servisním techikem jaký je jeho názor na nakupované zboží.

• nejnižší ceny

Proaktivní přístup k zákazníkovi, příjemná komunikace, rychlé a levné dodání zboží.

• Cena, výborná komunikace.

Skvělý obchod, po objednávce telefonicky oznámily dodávku zboží a ve slíbeném termínu dorazilo.

Tento obchod doporučuji ostatním zákazníkům, protože je spolehlivý.

• objednání z domova

informace i jednání výborné, vyřízení do 24 hod., dodávka přesná

• pohodlí nákupu z domova
    • vybral jsem obchod, kde byl požadovaný typ baterie
    • chybí mi zdůvodnění rozdílné ceny (i více, než dvojnásobné)u různých typů baterie pro daný notebook - ta, kterou jsem koupil je dvakrát dražší, než ostatní pro lenovo l512

obchod pracuje perfektně, byl jsem perfektně obsloužen, můžu doporučit (i když to zásadně nedělám)

Reakce obchodu OnlySoft.cz

Dobrý den, moc děkujeme za hodnocení. Pokud se jedná o rozdílné ceny u baterií, tak je odpověď jednoduchá. Zakoupil jste si original Lenovo. A original je vždy pouze jeden. Proto je cena vyšší, ale výrobek také kvalitnější. Levnější baterie jsou druhovýroba, neoriginální. Takže jako u všeho, kvalita zpracování, použité značkové komponenty apod. To vše dělá cenu.

• ochota personálu
    • seženou, na co si vzpomenete
    • slušné ceny

dobrý obchod, nakupuji pravidelně, rozhodně doporučuji