• Kvalitní zboží za dobré ceny

• příjemná a ochotná obsluha, možnost dokoupit příslušenství

Rychla reakce a dodani zbozi, prijemna komunikace.
    Velmi doporucuji!

• výhodné ceny
    • dostupnost zboží

• Vše jak jsem si předstsvoval

Objednané zboží mi dosud vůbec nedošlo.Při telefonické reklamaci dodávky na telefoním čísle uvedeném v objednávce min po nekolikátém přepojení řekli,že jsem se dovolal na ústředí a do e-schopu musím volat na jiné číslo,které nikdo nezvedal.

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Dobrý den, omlouváme se za prodlení. Vaše objednávka se již expeduje. Důvodem zdržení je havárie systémového serveru, který je od 25.4.2019 nefunkční. Provoz byl kompletně zastaven. Obnova dat je časově náročná a neznáme termín spuštění eshopu. Teprve 6.5.2019 se podařilo obnovit účetní systém a postupně vyřizujeme objednávky. Děkujeme za pochopení.

Rychlost a spolehlivost.

• Kvalitní zboží

• rychlost odeslání, komunikace

• Po uplynutí slíbené lhůty pro dodání-11 dní jsem se musel dotázat na stav doručení zboží,bylo na prodejně.Zprávu jsem ale nedostal.

Reakce obchodu Narex Consult a.s.

Vážený pane, nechápu Vaši recenzi. Objednal jste zboží 4.2.2019. v 11:00hod. Po zpracování objednávky ve stejný den 4.2.2019 ve 12:40hod jsme Vám zaslali info o připravenosti objednávky!
    Zkontrolujte si svou schránku! Pro objednávku jste si přišel 14.2.2019, den po expiraci krytí objednávky! Navíc Vám byla z naší dobré vůle účtována nová nižší cena položky, která je platná od 1.3.2019! Na nic jste si při nákupu nestěžoval ani nevytknul. Vaší recenzi můžete odvolat na [email protected].

Vše tak jak má být.

• V Karlíně otevřeno jen do tří hodin odpoledne!

• obsáhlý sortiment, rychlé jednání

• Je to můj první nákup u Vás. Jsem spokojen, třetí den od objednání mi zboží bylo doručeno.

• Nemožnost platit kartou nebo online bankovním převodem.

Obchod komunikuje. Díl jsem objednával na konci roku. Na počátku roku mají inventuru, takže neočekávejte cokoliv první týden lednu.

• Zboží mi bylo doručeno příjemně velice rychle ve vánočním období.

Velmi příjemná pracovnice obchodu, ochotná a rychlé vyřízení. děkuji.

rychlé dodání,super

jeden z mála obchodů kde lze koupit závitníky W 1/4

• sortiment, seriozní obchod, ceny