Spolehlivý,rychlý obchod,kde ochotně i poradí a kvalitní zboží,maximální spokojenost.Děkuji.

• se vším mi poradili, doporučili mi zboží, sedí perfektně
    • možnost zaslání více druhů na vyzkoušení
    • vše naprosto super

Jsem naprosto spokojená.
    Mohu jen doporučit.

• Rychlá komunikace
    • Vstřícné jednání
    • Štědré přidání samolepek navíc

Absolutně super

Rychlé zpracování i doručení. Všechno přehledné a super je možnost doplnit další produkty k již zadané objednávce!

• Úžasná komunikace, vždy výborně poradí, rychlé dodání. Bezproblémová výměna zboží pokud netrefíte velikost.

• Profesionalni a vstricny pristup
    • Siroky vyber

Velmi ochotny personal, ktery vzdy poradi nejlepsi variantu

• Skvělá komunikace. Vždy výborně poradili a vybrali skvěle padnoucí postroj.

• specializovaný obchod
    • velký výběr, různé značky
    • pomoc s výběrem
    • možnost zaslání více zboží v režimu zkoušení
    • chybí tabulky velikostí (důvod je uveden)

Celkově jsem s obchodem velmi spokojená, jen bych uvítala kamennou prodejnu i v Ostravě :-)

• rychlost doručení objednávky

Po uskutečnění objednávky jsme měli čekat 4 týdny na výrobu hračky. Vše ale nakonec proběhlo rychleji než jsme očekávali a objednávka nám tak dorazila již po 2 týdnech domů. Celá objednávka dorazila v pořádku do dvou dnů od odeslání z Mushgo. Hračka na kterou jsme tolik čekali, je nyní jednou z nejoblíbenějších.

Skvělá komunikace, vždy dobře poradí s výběrem.

• Specializovaný obchod
    • Výběr z mnoha značek a typů
    • Poradenství s výběrem
    • Možnost objednat zboží v režimu zkoušení
    • Akce na různých místech ČR s možností osobního zkoušení
    • Chybí tabulky velikostí, takže člověk je nucen pro určení vhodné velikosti kontaktovat pracovníky eshopu
    • Kamenná prodejna je jen v Brně (uvítala bych i Ostravu)

Skvělá domluva, nevěděla jsem si rady, ale paní z obchodu mne kontaktovala a vše jsme spolu během telefonátu probraly. Zboží navíc přišlo velmi rychle.

• Velký výběr sortimentu

S tímto obchodem jsem opakovaně spokojený, neboť, co se týče vybavení na sport a kolem sportu se psem, tak mají široký sortiment. Zboží mi přišlo hodně rychle (druhý den) a pečlivě zabalené.

• Velice vstřícné jednání - paní ochotně poradila, na zboží jsem spěchala (poraněná tlapka), po dohodě bylo odesláno hned v den objednávky, tudíž jsem jej náledující den už měla k dispozici.

Ochotni, poradí s výběrem.

• Odborné poradenství
    • Kvalitní zboží

Obchod doporučuji, kupovala jsem sportovní postroj byl mi doporučen typ i velikost po telefonické domluvě jsem na vyzkoušení obdržela postroje tři a kromě jednoho dva sedí naprosto úžasně. Velmi příjemné jednání,opravdu se vám věnují a poradí.

Velmi rychle dodání, bafanovi dobre sedí