• spokojenost

Vše , na čem jsme se dohodli a to, co avizovala společnost , se přesně stalo. Děkujeme.

Reakce obchodu MAXIVA

děkujeme za Vaši pochvalnou recenzi. Máme radost z Vaší spokojenosti a budeme se i nadále snažit o co nejlepší kvalitu našich služeb. Těšíme se na Vaše další objednávky.

Tým MAXIVA

• Skvělá komunikace, bylo mi zavoláno a sdělený přesný termín dovozu, který byl dodržen, jsem spokojená.
    • Žádná

Všechno v naprostém pořádku

Tým MAXIVA

Výborná komunikace. Nejdříve jsme si zboží chtěli vyzvednout osobně, ale nevyšlo to a museli změnit způsob dodání. Všechno proběhlo s ochotou.

Tým MAXIVA

Velký výběr, dobré ceny. Za mě super.

Tým MAXIVA

Profesionální přístup e-shopu, velká ochota, příjemné vystupování. Komoda se barevně hodně liší/výrazně světlá/ od TV stolku, ten je luxusní, rovněž konferenční stolek luxusní.

• Dobrá komunikace
    • Skvělá cena

• Příjemná komunikace
    • Rychlé doručení
    • Dobrý výběr zboží

• vse ok

Tým MAXIVA

celková spokojenost, rychlé dodání, perfektní komunikace

Tým MAXIVA

Doručené zboží neodpovídá popisu na webu. Píše se tam:
    "Police o rozměrech 100 x 20 cm x 20 cm". Hloubka police je jen 16 cm. A pokud se započítá i zadní stěna police, která není využitelná, tak 17,5 cm.
    Škoda, kdysi jsem byl docela spokojen, i když se jedná jen o pouhý přeprodej z Polska pravděpodobně.

Reakce obchodu MAXIVA

děkujeme za Vaši recenzi. Po kontrole zboží jsme opravdu zjistili, že rozměry uvedené od dodavatele jsou chybné. Hloubka police včetně zadní desky je 17,5 cm. Velmi nás tato situace mrzí a prosíme Vás o kontaktování naší zákaznické podpory na e-mailové adrese [email protected] nebo telefonním čísle 800 245 245 pro vrácení zboží nebo případnou kompenzaci. Ještě jednou se Vám velmi omlouváme za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým MAXIVA

Rychlé vyřízení objednávky, velmi rychle zboží připraveno k odvozu. Naprostá spokojenost i s prací zaměstnanců. Vše na jedničku. Děkuji JM

Tým MAXIVA

• Výborná komunikace, rychlé dodání.Doporučuji!!!!

Vše v pořadku

Tým MAXIVA

Zboží bylo dodáno rychle a v pořádku

• rychlé dodání,

Tým MAXIVA

• Dobré ceny, dobrá domluva, rychlé doručení

Tým MAXIVA

Objednávka řišla včas, výborná komunikace s paní, která mi dokonce zavolala jestli mi vyhovuje termín dodání Velmi ochotný a příjemný pan řidič, který i pomohl.

Tým MAXIVA

Spokojenost, vstřícné jednání, vše ok