• Vynikající komunikace.

• Hra stažena ale nepoužitelná stále to hlásí chybu.

Reakce obchodu KeenGamer Eshop

je nám líto, že hra nefunguje, ale to již nedokážeme ovlivnit. Pokud jste hru stáhl a nejde ji spustit nebo se seká nebo cokoliv, tak je chyba s největší pravděpodobností s Vaším počítačem. Ať už staré ovladače, nebo slabý počítač nebo desítky dalších důvodů. Ale co se týká samotného prodeje a aktivace hry jak sám říkáte, je vše v pořádku. Můžete se nám ozvat a zkusíme Vám poradit, ale naprosto nejlepší je vyhledat Váš problém na internetu a chybu vyřešit. Určitě nebudete první, komu hra nejde, pokud tam je nějaká chyba od vývojářů. Ale to opravdu nejsme my schopní ovlivnit...

S pozdravem,
    Karel za KeenShop

• Slusna cena
    • Takove mnozstvi emailu kvuli jedne objednavce jsem jeste nikde nedostal, stale chodily dalsi a dalsi, ale klic prisel az temer nakonec.

Reakce obchodu KeenGamer Eshop

bohužel, musíme se řídit platnými zákony a posílat všechny emaily, které jste dostal. To máme status o objednávce, platbu, EET (jen do konce února), přihlašovací údaje na web, samotný klíč a k Office samozřejmě také právní dokumenty, že je vše v pořádku.

Bohužel, toto neovlivníme, a kdybychom něco z toho neposlali, tak máme na krku další zákazníky, kteří nás buď můžou žalovat, nebo třeba nahlásit ČOI...

Co se týká dodací lhůty, tak váš produkt má dobu do 24 hodin a obdržel jste vše za 2 hodiny od přijetí platby, takže tohle dle našeho názoru není vůbec špatné ;-).

S přátelským pozdravem
    KeenShop

• Výborná komunikace, velmi seriózní jednání a reklamace velice rychle vyřízena.

• výborná komunikace
    • rychlost dodání

Rychlost

• Spokojen

• Vyřízeno rychle

• vše vyřešeno hned a bez problémů

• Okamžité dodání

Skvělý přístup vše bez problému.

• rychlost, komunikace
    • převádění měny (Kč - USD)

po zkušenosti mohu doporučit

Reakce obchodu KeenGamer Eshop

děkujeme za reakci. Převod měny probíhá z důvodu prodeje do celého světa jen u PayPalu, ale ostatní platební metody jsou v pořádku.

Karel Vik

• Rychlé seriózní jednání.
    • rychlost dodání

všechno v pořádku

• Nákup z domova

• Spolehlivost, výběr, podpora téměř nonstop !

• rychle a spolehlivé jednání

• Interakce, vstřícnost, nadstandardní přístup k řešení požadavku zákazníka.

Doporučuji a v pípadě potřeby opět využiji.

• Rychlost, přehlednost. Jsou prakticky pořád online na chatu. Oproti obchodu na Steamu mají dobré ceny. Zatím jsem nezaznamenal žádný problém s aktivací na Steamu, takže se ztím z mého pohledujedná o seriózní obchod. Jako dobrou věc vidím uchovávání mých klíčů ve svém profilu.
    • Souvisí s uchováváním klíčů. Je to uloženo jako obrázek. Uvítal bych možnost zkopírování klíče do schránky, abych ho mohl pohodlně vložit kam potřebuju (Steam aktivace, vlastní databáze kouených her ap.).

Solidní jednání.

Reakce obchodu KeenGamer Eshop

děkujeme za pozitivní reakci :-). Co se týká obrázků, tak Steam gifty pomalu budou mizet z prodeje a budeme mít už jen čistě kódy. A obrázky jsou i z důvodu bezpečnosti, kdy je nelze jen tak kopírovat a klíče ani neposíláme do emailu, což může být také zneužito. Proto je celá historie ve Vašem účtu přímo na našem eshopu.