• Rychlé dodání, ochotný personál

• Komunikace je rychlá, stejně tak dodání. Rychlost a spolehlivost dodání nemá žádnou chybu.

Rychlost a spolehlivost celkově funguje na výbornou.

• Platba
    • Zboží v perfektním stavu

• bytelné šicí stroje
    • obdorně poradí
    • pomohou najít ideální stroj pro moje potřeby
    • rozumné ceny a dostupný servis

Spokojenost, rychlost,poradenství, vše v pořádku.

• Spolehlivost

• Super jednání a vstřícnost, rychlost vyřízení

Bezproblémové a expres rychlé vyřízení i dodání, super komunikace. Přesto, že mi faktura bloudila ve spamu a já ji našla až po týdnu, po telefonu vše vyřízeno k plné spokojenosti, paní byla velmi příjemná a milá a ještě týž den zboží odesláno. Za mě TOP!

Velmi profesionální přístup. Mohu jen doporučit.

Zkušenosti mám jen velmi dobré.

• S obchodem i komunikací jsem spokojena.
    • S čím nejsem spokojena je PPL, které obchod využívá a po kterém mi zaslal věci zdarma po dosažení určité ceny produktů. Pokud to není chyba PPL, ale obchodu a rozsahu služeb, které si přes PPL ujednal, tak to chce poladit. Jediné informace, které mi přišly, byl mail, že zboží je na cestě. Kdy a v kolik - nic. Pak už jen z ničeho nic v devět ráno, kdy většina lidí není doma, zazvonil kurýr, že stojí před domem. Žádná sms předem, žádný telefon na něj. Kdybych tam nebyla, mám smůlu a musím do sběrného místa. Tohle mi opravdu nevyhovuje.

Super, dobrá komunikace. Rychlé dodání.

• Firma při objednávce nereaguje na poznámky
    • Pokud nezaplatíte, tak se k vám technik v rámci záruky nedostaví.
    • Nepříjemná technická podpora
    • Obchodní zástupce neodpovídá na e-maily

Moje firma plánuje přecházet na jinou značku průmyslových šicích strojů a proto jsme se rozhodli vyzkoušet Garudan. Objednali jsme první průmyslový šicí stroj v hodnotě necelých 50 tisíc korun. Při rozbalení jsme si všimly, že zástrčka do zásuvky byla namontovaná tak, že mohlo dojít ihned ke zkratu a vyhoření. Ke stroji nebyly dodány díly, které byly uvedené na stránkách a nebyly dodány ani katalogy, které jsme domluvili s prodejcem a připojili vše do poznámek. Olej, který byl dolit podle instrukcí vytekl neboť ukazatel oleje nefungoval. Po domluvě dorazil technik, který danou zástrčku opravil, ale nedokázal nám říct, proč jsou další problémy se strojem nebo jakékoliv další informace s odpovědí, že tomuto stroji nerozumí. Znovu tady opakuji, že technik firmy Garudan, který dorazil na opravu stroje nerozuměl stroji. Stroj jsme nechali stát několik měsíců, neboť jsme čekali na látky a věnovali jsme se jiné práci na jiných strojích. Konečně začaly přípravy pro náš nový e-shop a nastal čas rozjet výrobu. Nepodařilo se, neboť nastaly problémy se stehy. Rozhodli jsme se pro reklamaci stroje a zavolali na reklamační a technické oddělení. Zde jsem si musel vyslechnout věty typu na co jsme si stroj pořizovali, když jsme ho nepoužili a podobně. Po dlouhém výkladu, jak se technikovi nezdá, že by něco se strojem bylo, když je nový tak padla věta, že k nám pošle technika. Do Ostravy za 4 tisíce korun. Tohle šokuje asi každého. Máte na výběr - můžete stroj poslat na vlastní náklady přepravcem nebo zaplatit technika. Podotýkám, že se nedoporučuje příliš manipulovat s těmito velmi citlivými stroji aby nedošlo k poškození. Pokud by si někdo chtěl vybavit dílnu stroji značky Garudan, opravdu vám to nedoporučuji. Ze zákona musí firma Garudan poskytnout reklamaci a její plnění, zde je to však ošetřeno trošičku jinak - zaplať nebo nemáš. Umíte si představit, že se rozhodnete nešťastně jako my a pořídíte si například plnou dílnu stroji Garudan? Spočítejte si, na kolik by vás přišly opravy měsíčně jenom za výjezdy techniků a nebo představa jak posíláte velice těžké stroje do Brna. To by jste měli za chvíli prázdnou firmu jenom se švadlenami. Neumím si představit, že opět dorazí nekvalifikovaný technik, který tam byl opravovat zástrčku, zaplatím 4 tisíce a technik odjíždí bez vyřešeného problému. Pokud vám nevadí ponižující vysvětlování, proč jste si stroj pořídili, nebo vyhazování peněz za techniky, zvolte prosím jinou značku. Děkuji

• Cením rychlost

Dobrá komunikace

Vše v pořádku, komunikace výborná po dodání, když jsem si nebyla jistá jak se strojem zacházet.

• rychlost a ochota

byla jsem velice spokojena