• Reklamaci se mnou vyrizoval ochotny pan.
    • Objednala jsem si granitovy drez( cca 6500,-) ,dorazil drez s nekolika prasklinami,skrz jednu dokonce prosvitalo svetlo. Takze jsem reklamovala a cekam na vyrizeni. Mrzi me,ze renomovana firma dokaze zakaznikovi prodat takhle nekvalitni drez.

Reakce obchodu Eshop Franke

Problematiku vzhledu "rubové" strany dřezu máme včetně obrázku popsanou v naší poradně. Jedná se o běžný jev odlévaného dřezu. Důležitá je kvalita a provedení pohledové strany. Tyto „vrásky“ nemají vliv ani na funkci, ani na životnost dřezu.
    Je to pouze estetická vada ze spodní strany dřezu, která je efektem vznikajícím při procesu výroby, kdy je přebytečné nepotřebné pojivo vytlačeno na spodní stranu, aby v celém průřezu materiálu zůstal co nejkompaktnější kamenný materiál. Není vadou.

Za TRENDO, Jára Bulgur

• Rychlost, spolehlivost, kvalita

Děkujeme za kladný vzkaz našemu snažení. Za TRENDO, Pavel Heřman

Bezproblémové dodání včas a v pořádku.

Jsme rádi za pochvalu. Děkujeme Vám. Za TRENDO, Pavel Heřman

Reakce obchodu Eshop Franke

Rychlost je daná naší velkou skladovou zásobou. Když vidíte skladem, je to skutečně skladem. Proto jsou prodlevy v realizaci objednávek minimální. Za pochvalu děkujeme. Za TRENDO, Pavel Heřman

• velmi rychle vyřízená objednávka

Děkujeme za pochvalu :-) Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• dřez kvalitní, spokojenost

potřebovala jsem s něčím poradit a na zákaznické lince byl velice neochotný a nepříjemný pán, kdyby neměl tento e-shop dobré recenze, tak na základě jednání tohoto pána bych hledala jiný obchod

Reakce obchodu Eshop Franke

Vážená paní Lenko, jsem rád, že jste recenzím dala přednost před mojí neprofesionální komunikací. Není každý den posvícení a nejspíš jste mě nazastihla v dobrém rozmaru. Omlouvám se a děkuji za plnou recenci pro náš kolektiv :-). Zdraví, Pavel Heřman

• zajištění otvoru do dřezu pro montáž baterie

Reakce obchodu Eshop Franke

Vrtání otvorů do dřezů je u nás zdarma. Je to jednoduché - vložíte produkt do košíku a v košíku si můžete naklikat, kam máme vyvrtat otvory. Pozice jsou dané výrobcem a vidět je můžete na technickém výkresu, který je obsahem e-shopové nabídky. Více na téma otvory můžete najít v naší poradně. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Doporučení zboží na základě e-mailové komunikace.

Do druhého dne.

Reakce obchodu Eshop Franke

Při sdělování dostupnosti si pomáháme barvami. Zelená je u nás skladem, žlutá u dodavatele nebo ve výrobě. Ty zelené u Vás mohou být již následující pracovní den, žluté raději poptávejte. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Není

Baterie Franke i granitový dřez který máme delší dobu je TOP

Děkujeme za věrné zákazníky značky FRANKE :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

• Super jednání, výměna špatně objednaného dílu rychlá.

Děkujeme za pochvalu :-). Za tým TRENDO, Pavel Heřman

rychle dodani

Děkujeme za pochvalu :-). Za TRENDO, Pavel Heřman

Profesionální přístup, ochota, super!

Reakce obchodu Eshop Franke

Služby poskytujeme perfektní. Dobře komunikujeme a skladové (zelené) položky expedujeme "obratem". To se musí vyzkoušet, protože tomu málokdo věří :-). Za recenzi děkujeme. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlost.

Reakce obchodu Eshop Franke

Rychlost a spolehlivost je něco, co se cení. My to poskytujeme, vy nás za to chválíte a my vám za to děkujeme. Za TRENDO, Pavel Heřman

• rychlost dodani

Děkujeme za kladný vzkaz našemu snažení. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Rychlé dodání, super zboží.

Reakce obchodu Eshop Franke

Za pochvalu a plnou recenzi děkujeme. Víme, že rychlost expedice je pro Vás důležitá. Zboží skladem můžete mít již druhý den. Za TRENDO, Pavel Heřman.

Vše ok, velmi dobrá komunikace, a technické poradenství

Reakce obchodu Eshop Franke

Za pochvalu a plnou recenzi děkujeme. Víme, že KOMUNIKACE je pro Vás důležitá. Někdy jde jak po másle, někdy trošku drhne, ale vždy se dohodneme :-D. Za TRENDO, Pavel Heřman.

• Rychlá a skvělá komunikace

Reakce obchodu Eshop Franke

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Vaše spokojenost nás těší. Za TRENDO, Pavel Heřman

• Široká nabídka za dobré ceny

Reakce obchodu Eshop Franke

Široká nabídka i široká skladová zásoba tvoří základ pro dobrý obchod a dobrou zkušensot, kterou s námi uděláte :-). Za TRENDO vám šťastnou ruku při výběru přeje Pavel Heřman

• Perfektní servis, rychlé dodání.

Reakce obchodu Eshop Franke

Servis poskytujeme perfektní. Dobře komunikujeme a skladové (zelené) položky expedujeme "obratem". To se musí vyzkoušet, protože tomu málokdo věří :-). Za recenzi děkujeme. Za TRENDO, Pavel Heřman