• Relativně nízká cena produktu při zachování kvality
    • Odlehlé výdajové místo a časově omezené možnosti převzetí. Na druhou stranu velká snaha vyjít mi při domluvě vstříc.

Využívám tento obchod dlouhodobě, jsem s ním i s jeho produktem (demineralizovanou vodou) spokojen.

Vše proběhlo na 100% - Doporučuji , děkuji

Objednal jsem zboží, asi tam zůstala stará cena, netusim a obchod raději nereaguje aby to za ty peníze nemusel prodávat takže podle mě velmi neseriózní jednání.

Reakce obchodu EnviChem, s.r.o.

velmi nás mrzí a omlouváme se, že jste měl špatnou zkušenost s naším obchodem. Neboť se snažíme vždy jednat co nejtransparentněji a poskytovat kvalitní služby našim zákazníkům.

Velmi si vážíme Vaší objednávky a proto, již vaše objednávka byla překontrolována. U vaší objednávky byly identifikovány a následně vyřešeny všechny technické problémy, které byly spojeny s vaším objednaným zbožím. Zboží již bylo vyexpedováno.

Rádi bychom Vás také ujistili, že cena zboží je aktuální a nejedná se o starou cenu. Naše ceny jsou průběžně aktualizovány.

Pokud byste měl jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na náš email [email protected]. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme s jakýmkoli dotazem nebo problémem.

Děkujeme a vážíme si Vaší trpělivosti.

• Vše v pořádku dle objednávky.

Moje dosavadní zkušenosti jsou velmi dobré.

• I když zboží podražilo. stále zůstává nejlevnější, a přitom stále kvalitní
    • Příjemná přejímka zboží.

Obchod nemá pobočku v Brně,
    přesto zde vytvořil možnost bezplatného vyzvednutí.
    Takovou vstřícnost vítám.

• Už podruhé mi bylo zboží ochotně přivezeno až domů (Brno), přestože to ani není bezplatně nabízeno. Velmi milé překvapení!
    • Cena zboží úplně nejnižší ze všech nabídek.

dobrá komunikace, rychlost

Úžasné jednání, vše dle dohody

Rychlé doručení a přijatelné ceny.

Bezproblémové nákupy i doručení (osobně vyzvedávám).

Vůbec žádný problém rychlé odeslání objednávky DOPORUČUJI!

• Skladová dostupnost
    • Ochota

• Téměř nulová komunikace
    • Skoro dva týdny jsme čekali na dodání zboží.

• Možnost osobního vyzvednutí v Brně mimo firmu prodejce zdarma.
    • Velmi vstřícná komunikace a ochota.

Jako klad hodnotím zajištění možnosti bezplatného vyzvednutí v Brně, přestože firma zde nesídlí ani nemá prodejnu. Mnozí prodejci neumožňují bezplatné osobní vyzvednutí vůbec nikde.
    Navíc kvůli nemožnosti osobního vyzvednutí mi bylo nabídnuto přivezení zboží až domů, ochotně a stále bezplatně, s úplnou samozřejmostí.
    Je to velmi vstřícný přístup této firmy.

zboží objednáno 21.4. do současné doby zboží nemám ani mne nikdo nekontaktoval,kdy bude zboží doručeno

Reakce obchodu EnviChem, s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se a je nám líto, že vaše zboží nebylo do dnešního dne dodáno, z důvodu koronavirové epidemie bývá globálně zásobování opožděné. Ozvěte se nám prosím na náš email [email protected], vaši objednávku překontrolujeme a vše vyřešíme k vaši spokojenosti.

vše OK

• Možnost osobního vyzvednutí v Brně bezplatně, přestože obchod tady nemá pobočku.
    • Nízká cena za zboží.

Výdej zboží v Brně je třeba domluvit na konkrétní čas u jiné firmy, takový způsob však považuji za vstřícný, protože někdo zboží přiveze a přichystá k bezplatnému vyzvednutí.