• výběr zboží (123)
  • doprava zdarma (69)
  • zboží není skladem (17)
  • nepřehledný web (11)
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Člověk napíše e-mail, aby věděl jak a co se děje že svou zásilkou a žádná odpověď
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Celkem jsem spokojená, jen doručení je dlouhé.

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Jsem spokojena s cenou a možností místa doručení a placení na místě.
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Pokud nemají něco na prodejně, nutně to potřebujete a nechcete se chodit několikrát týdně ptát, jestli už zboží dorazilo, je jednodušší si to objednat z eshopu. Dost pravděpodobně to dorazí rychleji.
    • Dlouhá dodací lhůta i u zboží, které je stavem na eshopu.

Nutně jsem potřebovala kontaktní čočky a déle jak týden jsem se chodila obden ptát, jestli už přišly. Poté jsem si je objednala z eshopu abych zjistila, že mě vyjdou dráž a více jak týden jsem čekala na doručení, přestože byly stavem.

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Obchod vůbec nekomunikuje. Nedoporučuju.

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Můžu vyzvednout v místě bydliště

• ceny
    • dlouhá čekací doba na vyřízení objednávky
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Obchod jsem si vybrala pouze z důvodu, že produkt zde byl levnější než v jiných lékárnách a obchod je v centru města, tudíž dobře dostupný. (Bydlím mimo Brno)
    Dodací doba produktu byla asi týden, což se mně zdá dlouho. (Objednávám také v sLéky.cz , kde do Teta drogérie je zboží dodáno asi za 2-3 dny.
    Při první objednávce, když jsem si myslela, že je to již delší doba, a zboží by na pobočce již třeba mohlo být (i když jsem sms zprávu ještě nedostala, ale mimořádně jsem byla v Brně) mě paní prodavačka dost nepříjemně odbyla, že až mně přijde sms.
    Při druhé objednávce jsem po šesti dnech ( i když jsem sms o tom, že produkt je již v lékárně nedostala, ale byla náhodou v Brně) šla do lékárny a řekla, že tam mám léky. Paní magistra šla a léky mně vydala. Kdybych čekala, až mně sms přijde, tak bych byla mimo Brno a měla nové problémy, kdo mně je vyzvedne.
    Představovala bych si: Rychlejší dodání produktu do lékárny, rychlejší zaslání sms zprávy a vstřícnější jednání paní magistry.
    Děkuji. Alena

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Pro mě je důležité že mohu nakupovat za benefity děkuji

• Doba dodani na prodejnu 3-5 dni
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• více jak dva týdny čekám na objednávku
    • produkt který nebyl skladem mi nebyl nijak notifikovám, až na můj dotaz po týdnu a půl jsem došel k tomuto zjištění a teď čekám než do objednávky naskladníte mnou nově zvolený produkt
    • nedoporučuji platit předem, protože dávno bych se na to už vysral nebýt toho že to mám již zaplacené

Hrozná zákaznická zkušenost snad i z wishe kde to putuje z Číny by mi to dorazilo dřív

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Obchod poděkoval za platbu a pak 11 dní nic, ticho.

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 4 měsíci

• Lepsi ceny na nektere produkty oproti konkurenci
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Zboží, objednávané "skladem", zaplacené ihned kartou přišlo po 12ti dnech (z toho dva dny ležela zkompletovaná objednávka kdesi, čekajíc, až ji někdo dodá na poštu...).
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Výběr zboží a kladné vyřízení

• hodne pobocek
    • drazsi nez ostatni
    • delsi cekaci doby
    • ne moc reagujici zakaznicka podpora

nic moc

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Na E-shopu je téměř všechno zboží zobrazeno "skladem" a pak stejně jako zákazník čekám na vyřízení a odeslání objednávky 2 týdny
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Obrovská krabice na pár kousků zboží ...
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Obchod reagoval na moji "špatnou zkušenost" s poslední dodávkou kontaktních čoček, a přestože nešlo o reklamaci jako takovou, vyšel mi vstříc a poslal náhradní čočky:).

rychlé dodání zboží