• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Obchod sa správa neprofesionálne. Na tovar čakám už 10 dní, pričom v čase vytvárania objednávky bolo pri všetkých položkách uvedené, že sú na sklade. Dokážem pochopiť, že sa objednávka oneskorí, ale neviem pochopiť prečo so mnou obchod nekomunikuje a neposkytne mi patričné vysvetlenie, prečo to trvá tak dlho.

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Zboží nedorazilo po deseti dnech nedorazilo, komunikace žádná.

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• velmi spolehivý obchod, velmi oceňuji vyzvednutí zdarma na zásilkovně. *****

• Rozmanitý sortiment
    • Objednávka nebyla stále doručena, objednávala jsem před 13 dny.
    • Během uplynulé doby mi bylo oznámeno že některé mnou objednané produkty již nejsou na skladě, poslední před 3 dny (10 dnů po vytvoření objednávky).
    • Po týdnu a půl jsem volala na zákaznický servis kde mi bylo řečeno že mi objednávka bude doručena do konce týdne, ale nestalo se tak, místo toho mi v pátek přišel email ve kterém se psalo že jedna z položek již není na skladě (už druhá z této objednávky).
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Výborná komunikace ohledně stavu objednávky. Příjemná obsluha.

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• bezkonkurenční ceny, možnost odběru na pobočce
    • nevím o nevýhodě

bezkonkurenční ceny, možnost odběru na pobočce

• O žádné nevím
    • Zboží, které není skladem, mají označení jako "skladem"
    • Dlouhá doba objednávky
    • Stále nedorazilo (nebylo expedováno)

• velmi ochotná obsluha
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Po deseti dnech bez jakekoliv informace sem se optal na stav me objednavky-odpovedi mi byl email se zrusenim me objednavky ze strany eshopu s tim, ze zbozi je nedostupne. Chapu, ze je vanocni sezona, ale cekal bych trosku aktivnejsi pristup, ani predchozi objednavka nebyla nijak bleskova...chybi komunikace se zakaznikem a vsechno strasne dlouho trva, pokud mate cas, good luck, treba vam to po dvou tydnech doruci a nezrusi jako me...

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

+ mimo jiné - perfektní komunikace během nákupu, rychlost doručení zásilky :-)

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

obchod zboží vubec neměl, i když na stránkách tvrdil, že je skladem

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Obchod nabízí zboží, které nemá

• dobre ceny
    • dlouha dodaci lhuta
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Bez komunikace se po více než týdnu ozvou, že mám čekat ještě tři dny než zboží naskladni. Zboží jsem kupoval zamerne takové, ktere na webu bylo skladem.
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Čočky byly poškozené. 1. čočka, kterou jsem rozbalila byla natržená a 2. protržená rovněž
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Na stránkách bylo že je zboží skladem ale nebylo.
    • Nedoporučuji platbu benefity. I když nabízí možnost zaplatit
    • při převzetí v obchodě není to pravda. Když zaplatíte zboží předem benefit kartou a zboží není skladem i když na internetu je že mají body Vám už nevrátí.

• STALE JSEM NIC NEDOSTALA, A JE TO UZ SKORO 2 TYDNY
  • nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

Zbozi, ktere je oznaceno skladem pres 14 dni nedorazilo. Budu rusit objednavku.

• nakoupil v obchodě Eshop Eiffel před 2 týdny

• Dorazilo zboží úplně jiného zákazníka a to moje zřejmě opačně.Po tel.hovoru s operátorkou a příslibu,že pošlou druhý den kurýra,se nic neděje,kurýr nikde omluva žádná.Chyba se může stát ,ale měla by být snaha ji co nejdříve napravit.

Byl to můj první a poslední nákup v tomto obchodu.V současné konkurenci by se mohl obchodník v zájmu sebe více snažit

• jednoduchá komunikace
    • výborný sortiment zboží
    • výhodné ceny
    • super rychlost dodání zboží